“М-тел”: Много ви лъгахме, мерси

makeno
Регистриран: 15 дек 2006, 12:37

Re: “М-тел”: Много ви лъгахме, мерси

Мнение от makeno » 01 юли 2011, 17:10

Аз не разбирам каква е тая омраза или любов към даден оператор. Не те кефи, сменяш го. Кефи те, стоиш си. Ама да се плюе само или пък да се възхвалява..Тук се изписиха 1000 теми за и против всички оператори. Все пак сме обикновени потребители и нямаме личен интерес към фалита им, нито към манупола им :)
Аз, като съм си сменял преди даден оператор, просто съм отивал при другия без да много много да се замислям и коментирам стария след това. Имам на чувството, че много вас си нямат никаква работа по цял ден и ги гони яко скука :)

sartana
Регистриран: 26 ное 2006, 14:27

Мнение от sartana » 01 юли 2011, 17:47

Аз просто се смея на тях, толкова похвали имаше за тая нова система ФАНТОМ, всички проблеми били заради нея и след това щяло да стане много по-добре, едвали не уникална система, а сега уж я въвели, но никой не знае нищо за нея :D

motofen2
Регистриран: 04 окт 2007, 02:19

Мнение от motofen2 » 02 юли 2011, 00:39

[Quote]Аз не разбирам каква е тая омраза или любов към даден оператор. Не те кефи, сменяш го. Кефи те, стоиш си.[/Quote]
Ами явно не разбираш,защото си далеч от КАРТЕЛА.И 3-те оператора са доста ръбати в поведението и позицията си спрямо потребителя.При който и да си едва ли ще достигнеш някакво състояние наподобяващо кеф :P

Faith
Регистриран: 18 сеп 2007, 01:46

Мнение от Faith » 03 юли 2011, 18:10

Онзи ден докато си подновявах договора към М-тел на съседното гише дойде едно момче което се оплака че си бил плащал сметките към опертора в магазин от мрежата Хенди. В един момент се оказало обаче че в системата на М-тел тези плащания не са отчетени. Пича съответно не си пази касовите бележки. Ако няма някаква грешка в самия него сериозно е нагазил в л......а.

Анкъл Самюъл
Регистриран: 10 май 2006, 08:32

Мнение от Анкъл Самюъл » 03 юли 2011, 19:24

Приятел, че е нагазил нагазил е, ама ти с това твое подновяване, сигурен ли си, че гледаш къде ходиш?

Swabhav
Регистриран: 27 фев 2009, 17:19

Мнение от Swabhav » 03 юли 2011, 19:32

[Quote]Онзи ден докато си подновявах договора към М-тел на съседното гише дойде едно момче което се оплака че си бил плащал сметките към опертора в магазин от мрежата Хенди. В един момент се оказало обаче че в системата на М-тел тези плащания не са отчетени. Пича съответно не си пази касовите бележки. Ако няма някаква грешка в самия него сериозно е нагазил в л......а.[/Quote]

Това е проблем, който съществуваше и в старата система. Мислих, че са го оправили този бъг. Най добре е да се плаща в директно в Мтел (бизнес център). Тогава плащането се отразява веднага- и интернет се вижда дори.

Faith
Регистриран: 18 сеп 2007, 01:46

Мнение от Faith » 03 юли 2011, 23:17

Пич аз съм в М-тел от 7-8 години. 80% от контактите са ми на тях (голяма чат отт тях имат и втори телефон). Имам по една карта и на другите два оператора. Плащам само месечни такси (+2-3 лв отгоре; вивакомската ми карта е Бонуси безкрай). Смятай плащам около 32-35 лв на месец сумарно (сега с преминаване от Адванс с 20 лв такса на селект S с 13 лв такса ще плащам сумарно 25-27 лв/месец) и говоря без да се ограничавам. По-добро предложение можеш ли да ми дадеш? Готов съм да изслушам предложението ти.

Анкъл Самюъл
Регистриран: 10 май 2006, 08:32

Мнение от Анкъл Самюъл » 04 юли 2011, 10:20

Кой съм аз, че да давам предложения? Един чичо, който като види, че добрите работи са тръгнали на зле, си пали гумите и пътьом споделя наблюденията си. Пожелавам ти да изкараш безпроблемно договорът си и да не ти се случи нито едно от нещата, които се случват на, ама много други хора!!!

ne4o
Регистриран: 08 фев 2009, 09:27

Мнение от ne4o » 04 юли 2011, 10:40

Вече седмица от както ми нулираха сметката,а фактурата ми все още не е излязла в сайта.Мислех,че поне този проблем е решен вече,но явно сагата продължава.Докога ли ?!?.....,сигурно до като ми изтече договора.

Crazy Heart
Регистриран: 21 дек 2007, 14:17

Мнение от Crazy Heart » 04 юли 2011, 10:56

[Quote]Вече седмица от както ми нулираха сметката,а фактурата ми все още не е излязла в сайта.Мислех,че поне този проблем е решен вече,но явно сагата продължава.Докога ли ?!?.....,сигурно до като ми изтече договора.
[/Quote] Прати ми повече инфо на ЛС за да видя какво се е случило?!

Отговори