Моят "неограничен" интернет от Глобул

edin
Регистриран: 24 авг 2005, 16:40

Re: Моят

Мнение от edin » 14 ное 2010, 13:27

Няма двоен аршин.
В случая с нета на Глобул [B]няма [/B][B]и не може да има [/B]финансови загуби. В случая с уникалния метод на Виваком за сключване на договор от 24 месеца чрез използването на смс може да има изключително неприятни финансови последици за хората. А и този начин на договор поражда много въпроси, които и самия ти постепено почваш да си задаваш:)

РПГ - Sage
Регистриран: 05 дек 2005, 17:09

Мнение от РПГ - Sage » 14 ное 2010, 13:35

"[i]финансови загуби[/i]"
[B]Старата песен на нов глас... :| Човек, ти четеш ли какво ти пиша или си знаеш твоето? Какво да направя сега - линк към поста си, copy-paste или да спра да ти чета глупостите?[/B]
С въпросите - аз ги задавам, ама на теб, защото ти предполагаш несъзнателен отговор "ДА". А твоите отговори не звучат много логично. Т.е. или кампанията е незаконна или законите ни са абсурдни. В първия случай съм 100% на твоя страна. Засега нямаме повод да го предполагаме. Втория случай води към парламента - там плюй...

-=KaLin=-
Регистриран: 03 яну 2007, 16:31

Мнение от -=KaLin=- » 15 ное 2010, 09:45

Ето и "неограничените" разговори от Vodafone:

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8191

Там за разумно потребление също се разбира 1500 минути и 1500 SMS.

emosc [Vivacom]
Регистриран: 16 ное 2006, 10:16

Мнение от emosc [Vivacom] » 18 ное 2010, 17:15

Re: Моят "неограничен" интернет от Глобул
[Quote]Глупости, какво общо има скоростта със сметката - ако има нещо неуредено финансово, услугите се прекратяват, не съм чул да се орязват само.[/Quote]
Извинявам се за offtopic-а, но това твърдение е невярно, поне що се отнася до гласовите услуги при Вива и Глобул. При закъсняло плащане се спират единствено изходящи повиквания за няколко седмици и чак след това се прекратяват. :)

Отговори