Общи Приказки за Глобул

Capo_69
Регистриран: 14 май 2007, 20:54

Re: Глобул

Мнение от Capo_69 » 28 авг 2010, 14:42

[Quote]П.П Има още една възможност, пак 9.90, но ще я оставя да я потърсиш сам :P[/Quote]
Да ;) тази която съм я "постнал" :P
[Quote]Capo_69, не ставай смешен:[/Quote]
По-добре на мен да ми се смеят, отколкото консултанта на "горкия" пенсионер (whistle)
-----
Edit:
[Quote]@antivillager:
"OFFTOP
С тази снимка колега , те бъркам с M75 (woo)
Дано не си преминал на неговия бряг :X[/Quote]
Не несъм.
Той "мачка" всичко като танк, а аз отгоре ще го поставям на място :D :P

amon_ra_bg
Регистриран: 04 авг 2010, 01:16

Мнение от amon_ra_bg » 28 авг 2010, 14:42

Браво , Браво!!!!! Аз преди време съм прекратил поне пет договра с Глобул без проблеми и условности. Ама за последният който е подписан на 02.07.2009г. издухах супата и го подновиха автоматично. Хубавото в случая е, че оставам на такса от 5 лв, а не на 10.80 както искаха да ме изклатят малоумните служители в офисите.

amon_ra_bg
Регистриран: 04 авг 2010, 01:16

Мнение от amon_ra_bg » 28 авг 2010, 14:46

В отговор на:
Тема: Re: Глобул
Автор: jamesjames
Публикувано: 26.08.2010 22:42

Е да, може и да го рекламират, но новината не е на първа страница, а и го продават с месец по-рано от Глобул, т.е. до преди няколко дни наистина е било един вид ''ексклузивно''. Донякъде са имали малко повече право, макар че пак е меко казано абсурдно.
По втория ми проблем бях общо 3 пъти до офис на Глобул.
Първият път беше, когато подадох молбата. Буквално 30 минути ме убеждаваха, че е по-добре да мина на такса от 9.90 вместо да минавам на предплатена. Накрая ми казаха, че до 48 часа всичко ще е ok.
Вторият път беше след 3 дена. Нарочно изчаках малко повече. Обясниха ми, че са ми забравили документите... :X
Третият път беше след още 5 дена (засече се със събота и неделя и затова чаках повече). Обясниха ми, че все още ми обработват документите. Казах, че заминавам за една седмица на почивка и имам нужда да си ползвам картата. Казаха ми да я взема с мен, че се надяват до 1-2 дни всичко да е ok.
Върнах се днес от почивката си и картата все още не е активна. На 123 няма как да звънна, защото старата е спряна, а новата не е активна. На e-mail още не съм писал.
Утре ще ида пак до офиса.

Отиди до офиса в 2-3ч. през ноща и им строши витрината:D

antivillager
Регистриран: 28 фев 2009, 09:58

Мнение от antivillager » 28 авг 2010, 15:57

OFFTOP
С тази снимка колега , те бъркам с M75 (woo)
Дано не си преминал на неговия бряг :X

(beer)(beer)(beer)

asenna5
Регистриран: 22 мар 2006, 19:03

Re: Общи Приказки за Глобул

Мнение от asenna5 » 28 авг 2010, 16:22

Глобул са с най-добри оферти съпоставени по-ценови класове (в над 80% от случаите) - без значение дали е пост-пейд или при-пейд - и имат най-добри оферти към клиентите си - за тарифи и телефони и допълнителни услуги. Съответните услуги са с много високо качество. Изключително гъвкави предложения, бих казъл.
Бърза автокорекция.
Отделно всичко се върши по много опростен и разбираем начин, без завъртяни и тромави процедури, каквито има оператора, за когото работя - точно, ясно и прозрачно..
Хубавото е, че продължават да се развиват в подобна положителна насока.
За Глобул или добро или нищо!..;)

radiohead
Регистриран: 19 дек 2008, 18:46

Мнение от radiohead » 28 авг 2010, 16:34

Току що прехвърлих от Глобул смарт 5лв на Web@talk start 20лв на месец но ми казаха чак след 5 дни ще стане преминаването нормално ли е това и дали съм минал на добър план се чудя (angry)

banan
Регистриран: 20 ное 2009, 23:39

Мнение от banan » 28 авг 2010, 16:38

когато се опариш (разбирай - изгориш) ще смениш плочата!

asenna5
Регистриран: 22 мар 2006, 19:03

Мнение от asenna5 » 28 авг 2010, 17:10

Ползвам услугите на Глобул от 2002г., ако не се лъжа - почти от както стартираха..
Работих за този оператор почти три години. Работих и за другите два на различни позиции.
Освен това съм се "парил" точно при Глобул - и останах повече от доволен от самоотвода, който си направиха при допуснатата не по моя вина грешка.
Не, не мисля, че ще "сменя плочата", както се изрази..На фона на конкуренцията Глобул са О.К. и съм изключително доволен от предложенията, които имат и качеството, което предлагат.

m75
Регистриран: 01 яну 2006, 02:39

Мнение от m75 » 28 авг 2010, 17:15

[Quote]нормално ли е това[/Quote]

Да.

[Quote]дали съм минал на добър план се чудя[/Quote]

Ти най-добре си познаваш нуждите, всички други гледат според собствените си интереси.

[B]Capo_69[/B]:
[Quote]Да тази която съм я "постнал"[/Quote]

Не позна, опитай пак!

banan
Регистриран: 20 ное 2009, 23:39

Мнение от banan » 28 авг 2010, 17:22

И аз им ползвах услугите от самото начало, ама какво от това. След явно допуснати грешки от страна техните оператори (123) след подвеждащи отговори на ясно зададени въпроси, след продажба на некачествен телефон (на лизинг) и след необясними редове във фактурата, и след всичко това се разделихме.
Вероятно съм единствения недоволен клиент на Глобул!
(разбира се ако прочетеш официалната ми корепонденция с тях, най-вероятно ще си кажеш "Рисковете на живото предаване")

Отговори