Тарифни планове на Мтел за абонати,юридически лица

spe
Регистриран: 20 май 2005, 00:21

Re: Тарифни планове на Мтел за абонати,юридически лица

Мнение от spe » 25 юни 2007, 00:29

Канейче мила,
Що не земеш да се земеш с някой от халите бе маце?!
Един за друг сте, ако ще и да са гърбави след тея приказки се някой ше ти се навие. Ако не - "компанията" ще го накара да разбере...
Заблудила си се ако мислиш, че не сме "минали" на друг оператор (ако думата изобщо важи)

cve_t
Регистриран: 15 юни 2005, 13:30

Мнение от cve_t » 25 юни 2007, 09:20

На Вивател таксата е 29лв.с ДДС за 80 безплатни минути.
Samsung Galaxy Note 10+

btkmobail
Регистриран: 22 фев 2007, 13:42

Мнение от btkmobail » 25 юни 2007, 11:08

Какво значи глупаво изравняване бе драга ми "kaneia10"???????????От това печели единстствено клиента!
Не смяташ ли че ако сключиш договор на 10 и попаднеш в период на зануляване 15 число е нормално за този период да платиш частична такса и естествено да предплатиш пълната за следващият месец!!!!!!!!!!!!
Какво точно не ти е ясно????
Като сме тръгнали с недостатъците,защо не споменеш,че тъй милите господа от мтел при смяна на плана те бият с нов двугодишен договор аааа????
Иначе съм съгласен с колегата,че в халите цари анархия!В повечето случай бачка една каса и чакаш по 10-15мин да си платиш!!!!!!!!!!!
Изчакай да влезе в сила преносимостта на номерата и пак ще си говорим за великият МТЕЛ!Става ли???

блeкб(Ъ)ри
Регистриран: 31 май 2007, 06:34

Мнение от блeкб(Ъ)ри » 26 юни 2007, 15:01

Ходил съм само веднъж в МТел в халите. Наистина е на голяма площ и се обслужват повече хора, но преди месец отидох да си закупя сребърен номер и помолих номера да бъде поставен на съществуващ акаунт с Блекбери. Каза че не можело, а не е така. Явно го мързеше и постоянно се заяждаше с мене за какво ли не. В крайна сметка си взех още една сим карта, която е абсолютно ненужна и отидох в друг МТел офис да си прехвърля номера на Блекберито щото тоя тъпак го мързеше да гледа.

Имам ужасни впечатления и от офиса на МТел в Сити Център ама това е друг разговор - арогантни, тъпи и надути копелета са. Това е.

Най-доброто обслужване от МТел офис:

+ Младост-4 (закриха го и отвориха в Младост-3 с/у общината)

+ ул. Съборна (страхотни са!!!, много опитни и знаещи, но са много бизи - нямат достатъчно персонал)

+ Витошка и Патриарха (бивша "Аптека" - вършат работа и са внимателни, но са много заети и май са сравнително неопитни)

+ ул. Леге (в офиса на ФК Левски - няма никакви клиенти и ти обръщат внимание).

Всички имат право на мнение за оператора си. Това, че ги ползваме не означава, че трябва да сме винаги доволни от облужването. Цените са неимоверно високи и трябва да се грижат за ПЛАЩАЩИТЕ си клиенти. Не само да ти продадат телефон и край!

Време е за 4-ти оператор.

kaneia10
Регистриран: 24 юни 2007, 11:36

Мнение от kaneia10 » 26 юни 2007, 21:52

"Мило", "Драга", още нещо?!? Първо прочети, преди да "говориш", само при план Релакс 500, се задължаваш да преподпишеш за по-дълак период от време, не и при останалите планове. Пр.: Новия план Релакс 200, няма ограничения като Релакс 500, т.е. дори да ти остава повече време до края на договора, можеш да преподпишеш за същото време като на стария ти договор, същото ако не се лъжа важи и за другите планове без Р.500, което мисля е добре, нали Драги:):):)

kaneia10

Мнение от kaneia10 » 26 юни 2007, 22:07

Благодаря ти за съвета, може и да се възползвам!!! Ооооооооо, не съм се заблудила, определено ти си "заблудената овца" в този случай!!!

kaneia10

Мнение от kaneia10 » 26 юни 2007, 22:12

Като не си доволен от обслужването и според теб не си вършат работата както трябва, защо не се оплачеш на *88, свободна държава сме, все пак!!!!
Какво ти пречи?

rocketman
Регистриран: 28 юни 2007, 17:02

Мнение от rocketman » 28 юни 2007, 17:14

Аз също съм супер недоволен от Мтел Хали. Надути и много глупави служители!!! Оплаквал съм се многократно и гледам че вече персонала им е намалял много. Явно и шефовете им работят и уволняват :)) за което много се радвам. Там всички са селяни от провинцията без изклщчение и без никакво покритие! На Витошка са много готини служителите и от тях съм доволен. Даже съм звънял да ги похваля! Така че господа и дами не е въпрос на компания а на обслужващ персонал. А за Халите казах: най-заядливите и глупави селяни, дори съм убеден че са и без образование, говорят на меко и си мислят че са велики а са едни простички продавачи в магазин!!! А дали е за хранителни стоки или телефони, няма много разлика:))) само че за някой може и да има.
П.С. Като чета мнението на някои от хората тук, не разбирам за какво се ядосват и палят толкова все едно че работят там!

П.П.С. Не ходете в Халите защото ще останете мнооооого недоволни и ще ви развалят настроението за целият ден!

Buggye
Регистриран: 02 юли 2007, 18:44

Мнение от Buggye » 02 юли 2007, 18:55

На мен Халите са ми близо до работата, ама спрях да ходя там! Преди 4-5 месеца бяха по-добре служителите. Бяха повече и по-любезни, но сега са отвратителни! Опашки, намтъщени и сърдити на всички! И сега като ми го няма "любимия" персонал от 3-4-ма там си
нямам така да се каже "любим" бизнес център на Мтел, защото навсякъде нещо се влоши обслужването. Затова и вече ползвам само плащане през интернет, търговски консултант и *88. Иначе съм съгласен с мнението, че са способни да ти развалят настроението за целия ден!
Ако някой работещ в този бизнес център чете, искам да ви попитам, къде се преместиха колегите ви от преди 3-4 месеца, за да ходя в тези центрове?
А вие можете да продължите да се държите толкова грубо и надменно, но дано по-скоро се осъзнаят шефовете ви!

znaesht
Регистриран: 08 дек 2006, 20:03

Re: Една идея

Мнение от znaesht » 02 юли 2007, 22:37

Ако наистина искаш мнението ти да стигне до шефовете им, обади се на *88 и им кажи всичко това :)
Аз имах подобен случай и след оплакване на *88 ми се обадиха да ми се извинят и да ми предложат дребна компенсация :)

Отговори