Ти.ком стартира всеки момент

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от Blue Sky » 20 апр 2018, 18:17

[Quote]Наистина не разбирам еуфорията от стартирането на една изключително некоректна компания[/Quote]

Хората тук точат лиги да получат безплатен Интернет за 2-3 месеца. Аванта е все пак :)

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от tzincbg » 20 апр 2018, 20:12

Ми ако дават евтин нет ще се ползва, стига да не е изнервящ. Това е нормално. Хубаво би било да имат добра стратегия, за да изкарат по-дълго, но това не зависи от нас - потребителите - каквото такова.

super_adsl
Регистриран: 07 авг 2017, 09:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от super_adsl » 20 апр 2018, 22:26

За служителите на Макс Телеком, да, наистина, кофти! Но има съд. Да ги съдят. Но от къде знаеш, че на са платили данъци и т.н? В статия на Капитал пишеше, че са платили за да не им отнемат лиценза. Също така собственика на Макс не беше ПИБ, а някакъв руснак "г-н Купсин" от Лондон. Явно, той е "колил и бесил". Ако сега Ти.Ком е на ПИБ (това не е ясно, а са само предположения), то защо ги смесваме двете в една фирма?
Аз съм потребител и гледам от потребителска гледна точка, Ако ги нямаше Макс, дали сега щеше да има 4G?!?! Ако ги има, ще има и конкуренция. Що се отнася до обслужването -Знаем, че не отказаха на нито един клиент, който пожела да си прекрати договора, да го прекратят, без да начисляват неустойки, а от 7 месеца не са издавали и фактури. Направиха и компенсации за издадените фактури в началото на кризата, а услуга си имаше, макар и в роуминг (поне за София). Е, какво по-коректно отношение да търсим! Другите оператори имат същите услуги с по-голямо покритие (4G-то е под въпрос), но с много по-малки обеми. Аз съм много доволен от обслужването им. Често си сменям квартирата и няма нужда да се обаждам да ми сменят локацията или да чакам техниците за инсталация и т.н. и т.н. Ако пуснат и по-ниски цени, си им ставам клиент като стой та гледай. Избери българското! :) Виe плащайте на мексиканеца, например :)

wer_aac
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от wer_aac » 21 апр 2018, 00:58

Така и не разбрахте, че булсата имат пръст в цялата работа с поставени лица.
А фирмата изтегли кредит за 41 милиона и е заложена цялата в ПИБ.

tzincbg

Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от tzincbg » 21 апр 2018, 01:48

Сигурно имат нещо общо. Говори се, че са пуснали оптика до станциите ... И нека не забравяме, че тиком е само началото. Макмобайл преговарят и с големи оператори, дори да не успеят, ще пуснат интернет към станции на още места, така предполагам.

Колкото до това дали щеше да има 4g без Макс - Ами да. Движещата сила бяха теленор реално, които го пуснаха в цялата страна. Даже вероятно теленор помогнаха да се ускори смъртта на Макс - в смисъл направиха 4g навсякъде, не много по-скъпо и вече съвсем нямаше смисъл да сключваш договор с Макс...
Макс пуснаха изгодни оферти твърде късно, а и само с тях тегаво да се оцелее, булсатком увеличиха много пъти интернета в пакетите и в един момент Макс се оказаха нито единствени с 4g, нито най-евтини...
Освен това маркетингът можеше да бъде на друго ниво - напр. безплатен интернет в автобусите на големите градове, облепени целите.

442eacivs
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от 442eacivs » 21 апр 2018, 10:11

Че и от маркетинг и стратегии си започнал да разбираш.
http://m.webcams.bg - избери категории, Варна , кв.Трошево.
Под видеото какво пише ? Тази камера излъчва благодарение на ...
Пък и новата фирма е със същия капацитет, трите големи оператора нямат изгода за сега да пускат виртуални оператори или други като макс и булсатком. Просто България е малък пазар за сега.

tzincbg

Re: Re: Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от tzincbg » 21 апр 2018, 11:58

Това е ясно. Обаче ще видиш как пакетите с мегабайти на операторите ще нараснат отново.
Може и да са само в големите градове Ти. Ком, но мрежата в тях е бърза и стабилна и на някои хора това е достатъчно. Разбира се ако се появят големи пакети от големите оператори, хората ще предпочетат тях.

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от PoceH_BS » 21 апр 2018, 12:13

Ако 20-30Mbps за теб е бързо... :D
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

MAX1234
Регистриран: 05 юни 2018, 17:37

Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от MAX1234 » 06 май 2018, 12:12

Някой може ли да каже какво да правя с неработещата станция на MAXtelekom монтирана върху сградата ми.

tzincbg

Re: Re: Ти.ком стартира всеки момент

Мнение от tzincbg » 06 май 2018, 12:40

Булсатком бяха обещали да ги плащат. Говори с тях. Говори и с тиком на 0700 35 0 53
С освежения заем може пък да решат да я плащат. Не унищожавай. Компанията е известна с това, че винаги е търсила до дупка длъжници и нарушители. Както и другите оператори, де.

Отговори