Теленор VOLTE - Юбилей 100

alexandrov1
Регистриран: 29 юни 2012, 20:36

Теленор VOLTE - Юбилей 100

Мнение от alexandrov1 » 22 фев 2020, 11:38

Браво на Теленор,
работят за благото на клиентите си:

http://nixanbal.com/nad-100-modela-smar ... na-telenor

Сега да им напомним любезно, че всички очакват и VoWi-Fi услугата.

Успех!

Потребителски аватар
centur
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Теленор VOLTE - Юбилей 100

Мнение от centur » 22 фев 2020, 11:48

Докато Vivacom работят само с китайските си партньори и някой друг Samsung :lol:
A1 за такава екстра не са чували даже :D

alexandrov1
Регистриран: 29 юни 2012, 20:36

Мнение от alexandrov1 » 22 фев 2020, 11:58

Виваком от година предлагат и VoWo-Fi, изпревариха всички.

Теленор следва да поработят в тази посока, както вече го направиха с VoLTE - защото са чист мобилен оператор и клиентите очакват иновативни мобилни услуги.

А1, най-вероятно, също ще пуснат VoLTE и Vo-WiFi до няколко години. Винаги оставаме с чувството, че инвестират приоритетно в реклама, после във всичко останало.

Но, като цяло, с дългосрочната си политика Виваком не може да бъде изместен от първата си позиция, защото комбинира многообразие от мобилни и фиксирани услуги с непрекъснати иновации.

terry1
Регистриран: 24 сеп 2007, 17:01

Мнение от terry1 » 22 фев 2020, 12:36

alexandrov1 написа:
22 фев 2020, 11:58
Виваком от година предлагат и VoWo-Fi, изпревариха всички.

Теленор следва да поработят в тази посока, както вече го направиха с VoLTE - защото са чист мобилен оператор и клиентите очакват иновативни мобилни услуги.

А1, най-вероятно, също ще пуснат VoLTE и Vo-WiFi до няколко години. Винаги оставаме с чувството, че инвестират приоритетно в реклама, после във всичко останало.

Но, като цяло, с дългосрочната си политика Виваком не може да бъде изместен от първата си позиция, защото комбинира многообразие от мобилни и фиксирани услуги с непрекъснати иновации.
Ти да не си болен бе!? :lol: :lol:

Maxthon
Регистриран: 23 юни 2006, 00:14

Мнение от Maxthon » 22 фев 2020, 12:51

centur написа:Докато Vivacom работят само с китайските си партньори и някой друг Samsung Изображение
A1 за такава екстра не са чували даже :D
Настройки за оператора има вече и в четири телефона на Xiaomi, но нито един не е предлаган от оператора. Като изключим новите ми10 другите просто не ги продават.

Sent from my Ericsson R320s using WAP browser

Maxthon
Регистриран: 23 юни 2006, 00:14

Мнение от Maxthon » 22 фев 2020, 14:00

alexandrov1 написа:Браво на Теленор,
работят за благото на клиентите.
Натискат здраво там понеже се възползват от марката Теленор. Ако не им бяха разрешили да я ползват ситуацията щеше да е доста по-различна. Вероятно и собственика нямаше да е сегашния. За справка и в Чехия ползва марката O2 и разбира се няма нищо общо с тях.

Sent from my Ericsson R320s using WAP browser

IphoneXSMax
Регистриран: 18 фев 2020, 15:00

Мнение от IphoneXSMax » 22 фев 2020, 15:56

Какво толкова им харесвате на теленор?

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 22 фев 2020, 16:18

Доволен съм от това, което предлагат :)

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 22 фев 2020, 17:06

Като дългогодишен абонат на Теленор мога единствено да кажа че през последните две години(откакто ги продадоха) единствените промени които виждам там са че увеличават само цените на плановете си(респективно намаляват MB и услуги включени в тях) и нищо друго!
Теленор е единствения оператор на пазара който не предлага пакети с ТВ и фиксиран интернет,освен това А1 ги изпревари и с esim(нищо че бяха обявили че ще ги въведат първи,още когато представяха iPhone XS и XS Max) и единственото което все още ме задържа към тях е добрата им мрежа,и добрия моб.интернет през 4G.
Имал съм(и продължавам да имам)взимане-даване и с А1 и с Виваком, и по-мои наблюдения като покритие и скорости Теленор все още държат първата позиция! Докога обаче ще е така-никой не знае....

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 22 фев 2020, 17:13

pretorianec написа:
22 фев 2020, 17:06
Като дългогодишен абонат на Теленор мога единствено да кажа че през последните две години(откакто ги продадоха) единствените промени които виждам там са че увеличават само цените на плановете си(респективно намаляват MB и услуги включени в тях) и нищо друго!
Теленор е единствения оператор на пазара който не предлага пакети с ТВ и фиксиран интернет,освен това А1 ги изпревари и с esim(нищо че бяха обявили че ще ги въведат първи,още когато представяха iPhone XS и XS Max) и единственото което все още ме задържа към тях е добрата им мрежа,и добрия моб.интернет през 4G.
Имал съм(и продължавам да имам)взимане-даване и с А1 и с Виваком, и по-мои наблюдения като покритие и скорости Теленор все още държат първата позиция! Докога обаче ще е така-никой не знае....
На А1 определено е още по-зле положението с офертите, да не говорим, че "персоналните" (Дето все повече се доближават до стандартните) и няма кой да ти ги предложи скоро след прехвърляне на номер.

Отговори