Промоционални трафик пакети

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Re: Промоционални трафик пакети

Мнение от defierofodds » 06 дек 2019, 07:32

kanar написа:
06 дек 2019, 07:29
Каква подръжка на домашния нет. Там са сложили някакви олигофрени на кол центъра които не правят разлика между интернет и луканков салам ти чакай адекватна реакция. Преди 2 дни им звъня и им казвам че на домашния нет имам голяма загуба на пакети и пинга е до небесата когато въобще го има .... И се започва заучената фраза рестартирайте увото аааа ама вие не ползвате нашето.... ами не можем да ви помогнем.... ( Как да ползвам вашето като за нищо не става )
Иначе проверил линията всичко било наред не бил при тях проблема ....
Добре че знам в коя шахта са пред блока и слезнах да проверя.... Нагънали влакната от другия оператор докато си пускали нови абонати като пазарска чанта и чакай нет ...

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
На телефона са олигофрени, да, но много рядко има проблеми и когато има - обикновено даже не ми се налага да звъня, проблемите си ги оправят и така.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 06 дек 2019, 09:32

defierofodds написа:
06 дек 2019, 07:32
kanar написа:
06 дек 2019, 07:29
Каква подръжка на домашния нет. Там са сложили някакви олигофрени на кол центъра които не правят разлика между интернет и луканков салам ти чакай адекватна реакция. Преди 2 дни им звъня и им казвам че на домашния нет имам голяма загуба на пакети и пинга е до небесата когато въобще го има .... И се започва заучената фраза рестартирайте увото аааа ама вие не ползвате нашето.... ами не можем да ви помогнем.... ( Как да ползвам вашето като за нищо не става )
Иначе проверил линията всичко било наред не бил при тях проблема ....
Добре че знам в коя шахта са пред блока и слезнах да проверя.... Нагънали влакната от другия оператор докато си пускали нови абонати като пазарска чанта и чакай нет ...

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
На телефона са олигофрени, да, но много рядко има проблеми и когато има - обикновено даже не ми се налага да звъня, проблемите си ги оправят и така.
Г

vilimir
Регистриран: 08 юни 2012, 04:22

Мнение от vilimir » 06 дек 2019, 09:55

rosennedkov написа:Дори в момента май има безплатни пакети. Изображение

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
А при А1 пък има пакети за неограничено гледане на телевизия за 3лв и слушане на музика за 2лв

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Отговори