Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Боби13
Мнения: 3553
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59
Местоположение: Земя

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от Боби13 » 13 юни 2021, 16:39

Явно наистина си си взел на Аванта образованието ! За себе си си прав, защото всички други, които пишат грамотно, в твоите очи са неграмотни ! И това, съчетано с явната лбов към чалгата, прави положението неспасяемо :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JKRL
Мнения: 865
Регистриран: 18 фев 2021, 10:41

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от JKRL » 13 юни 2021, 20:28

avanteex написа:
13 юни 2021, 16:35
толкоз ти е мозъка сигурно нямаш една гънка в него ,грам мисъл много не ти достинга 100 процента.аз поне мога и толкоз да пиша но ти толкова много ми завиждаш че мога повече от теб...
Пуснах едно бързо търсене в Google https://www.google.com/search?q=avanteex и останах без думи. :shock: :lol:
Виждам, че се интересуваш от турска телевизия. Това обяснява някои неща.

monster789
Мнения: 299
Регистриран: 19 ное 2017, 10:18

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от monster789 » 13 юни 2021, 20:41

Боби13 написа:
13 юни 2021, 16:32
Защо си ядосваш на факта, че пишеш неграмотно !
Авантата е странен образ, но на никого не му прави впечатление вече. Не съм grammar Nazi, но когато някой иронизира някого, че пише неграмотно, смятам, че той самият трябва да има перфектен правопис. А в твоя случай не е така - най-малкото не знаеш, че пред препинателен знак не се поставя празно място (спейс), освен ако не е "-", например.

Боби13
Мнения: 3553
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59
Местоположение: Земя

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от Боби13 » 13 юни 2021, 20:56

Спокойно, зная много добре, но не си пиша дипломната работа, нали :) И тук говоря за писмен правопис, а не компютърен :) Бъдете здрави :) Изреченията започват с главна буква или и това вече не е правилно ? А специално за шпацията го правя, защото не ми харесва естетически правилото :) И накрая бих бил щастлив от забележка, но от Авантата, а не от Вас :) Извинявам се, но употребявам думата шпация, която беше популярна преди десетки години ... Старост :)

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от avanteex » 14 юни 2021, 00:55

JKRL написа:
13 юни 2021, 20:28
avanteex написа:
13 юни 2021, 16:35
толкоз ти е мозъка сигурно нямаш една гънка в него ,грам мисъл много не ти достинга 100 процента.аз поне мога и толкоз да пиша но ти толкова много ми завиждаш че мога повече от теб...
Пуснах едно бързо търсене в Google https://www.google.com/search?q=avanteex и останах без думи. :shock: :lol:
Виждам, че се интересуваш от турска телевизия. Това обяснява някои неща.
виж какво , след като живея до морето а лятно време тук предимно това се лови на ефирната аналогова телевизия аз кво съм виновен,виж ако се ловяха други телевизии щеше да ми викаш интерсуваш се от японски телевизии пак ли това обяснява нещо дреме ми какво ти обяснява , по принцип гледам всякакви телевизии не само турски но тук предимно по форумите има явно много хора които обичат да хейтят да се заяждат и да дразнят другите , гледай си в твоята паница и не ме занимавай окей ? аз имам много различни интересни не само към един вид музика или телевизии или други работи но теб това не ти влиза в работата ,жени нямате ли си бре хора да ви разнообразят малко живота та с мене се занимавате ?!

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от avanteex » 16 юни 2021, 12:26

Ха да ви се похваля , вече от днес 16.06.2021 съм с 5 джи от Теленор , повече от 100 мегабита скорост нямало за сега при мен , от торенти добре сваля на теста ми показа 100 на сваляне и около 30 на качване с към 20 пинг, мисля че е добре много бързо за половин час ми тръгна интернетарутера има 2 лан порта за връзка с рутер личен или директно към компютри .

в бъдеще щяло да има и други високи скорости над 100 договора ми е за 1 год след което ми се запазва таксата и имам статично айпи което е 2 кинта на месец модема 2 кинта абе добре е. после кажете че само аванта търся и не плащам

ами ще кажа след някой друг ден дали все още съм така радостен от новия нет но да видим.

monster789
Мнения: 299
Регистриран: 19 ное 2017, 10:18

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от monster789 » 16 юни 2021, 13:00

avanteex написа:
16 юни 2021, 12:26
имам статично айпи което е 2 кинта на месец модема 2 кинта абе добре е. после кажете че само аванта търся и не плащам
Минал си се според мен и повече не заслужаваш този никнейм :D

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от avanteex » 16 юни 2021, 14:16

хайде да не го хвалим много ама измери скорост 100 от раз при положение че модема е на 1ви етаж в къщи на качване е 30 , но като е качествено си струва парите към 30 лева на месец ми излиза , дори теленора ми върна 13 кинта за някакво минало време от стара услуга ползвана от мен ,за първи път оператор ми връща толкова пари направо не знам как да ги изхарча :)

ivobel721
Мнения: 1178
Регистриран: 05 юни 2018, 17:37
Местоположение: София/Варна

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от ivobel721 » 16 юни 2021, 15:42

avanteex написа:
16 юни 2021, 14:16
хайде да не го хвалим много ама измери скорост 100 от раз при положение че модема е на 1ви етаж в къщи на качване е 30 , но като е качествено си струва парите към 30 лева на месец ми излиза
avanteex, прочете ли си в договора колко "неограничен" е трафикът в мрежата?

Също, би ли потвърдил дали рутерът ти е ZTE MF269? За това устройство, за разлика от 5G рутера на А1, не намирам нищо в Интернет, освен, че поддържа Wi-Fi 6 на 2,4 и 5 GHz. Доста трудно би стигнал ппц без агрегация на честоти 100 Mbps, така че предполагам може поне 3+1. Скоростта на качване от 30 Mbps вътре в сградата обаче ми говори, че Теленор просто имат станция много близо до теб.

Между другото, аз разцъках по картата и където живея и във Варна, и в София не предлагат услугата, въпреки че и на двете места имат "5G", като в София дори им е n78. По други адреси из Варна видях 25 или 50 Mbps да се предлага.

avanteex
Мнения: 289
Регистриран: 20 юни 2020, 16:01

Re: Интернет за Дома от Теленор - мнения на потребители

Мнение от avanteex » 16 юни 2021, 15:56

не знам за сега е добре но ще видим, във всеки случай е по добре от колкото да стоя на виваком на кабел закачен по стълбовете и който искада ми го къса когато му скимне...

Отговори