Съвет за избор на смартфон 2018 г.

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Re: Съвет за избор на смартфон 2018 г.

Мнение от pretorianec » 04 сеп 2018, 08:06

Въпреки че е малко късно(вече имаш нов телефон)няма как да се сдържа да не попитам нещо? Казваш че от седем години ползваш Apple продукти(тел,таблет,комп) което означава че цялата ти екосистема е тяхно производство,в този ред на мисли как реши да мигрираш на Андроид,и каква е причината за това? Желание за разнообразие,и мерак да се пробва нещо различно? Или може би високите цени са те отдръпнали от марката и си решила да смениш с нещо по-достъпно? Също така,какъв беше последния модел на iPhone който си използвала преди това което си купи сега?
Apple iPhone 12 Pro Max (128GB) Graphite
Apple Watch Nike S6 GPS 44mm

Apple AirPods Pro

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Съвет за избор на смартфон 2018 г.

Мнение от Вито » 04 сеп 2018, 12:21

Ето какво ми рече Канди:
[i]Dear, sorry, because the sales volume in Italy is very good, it is already sold out, please choose to send it from China.
good day,
candy[/i]

Иначе да, на тая цена телефонът няма равен. А с dhl от Италия имаше ли оскъпяване?

mobi96
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Съвет за избор на смартфон 2018 г.

Мнение от mobi96 » 04 сеп 2018, 18:36

[Quote]Иначе да, на тая цена телефонът няма равен. А с dhl от Италия имаше ли оскъпяване? [/Quote]

Не. Беше си $350 с доставката.
Аз чакам другата седмица и поръчвам.
Предполагам. че ще е $320

Diana_82
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: Re: Съвет за избор на смартфон 2018 г.

Мнение от Diana_82 » 05 сеп 2018, 00:30

Ами не мисля,че цената е оправдана. Всяка година нов модел на супер цена, а промените са козметични,Просто няма качествено нови модели от времето на iPhone 5, даже от iPhone 4 май. Но цената постоянно расте. Все пак е редно да се изисква нещо срещу това,че плащаш скъп продукт. Ако променят политиката си и отново наблегнат на хай-тех мисля,че ще възобновим приятелството си с iOS :)) , защото са качествени и надеждни продукт. Но вече има много алтернативи,които както напоследък се убедих в много неща не отстъпват,а даже са по-добри.

Отговори