Galaxy S20 Ultra

pretorianec
Мнения: 921
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от pretorianec » 10 юни 2020, 09:43

radko89 написа:
10 юни 2020, 09:34
Имай предвид, че форумите от години замират.
Не е работа да вкараш и такъв контрол, че да нулираш посещаемостта напълно.
Според мен са ок нещата - в крайна сметка за това са форумите - чешем си езиците, лафим, току виж сме извлекли и нещо позитивно.
Определено мисля, че трябва да намалим обидите и личните нападки, не са за място, в което хората не се познават и говорят на конкретна тема, която им е страст.
И в крайна сметка целта на форума е да се разсеяш от всичко друго, което се случва покрай теб.

Ванката преди време се опита да понареди нещата, като създаде тема общи приказки - може пак да прехвърли всички "спам" там и да направим нов опит да не бълваме глупости в тези, които си имат ясна тема.
Далеч нямам предвид някакъв “диктаторски” стил на управление,който със строгостта си,да изгони всички! Имам предвид да се спазва добрия тон,реда на писане в темите(за да може човек да научи нещо)да не се позволяват обиди,спам,писане на странични неща в дадена тема нямащи общо с топика там,и т.н. Също така смятам че трябва да има непримиримост към хората които са “рецидивисти” към неспазване на правилата.
Пределно ми е ясно,че за това отговорност носим на първо място потребителите,но без да има някой(или някои)които да налагат някакви правила,стандарти,и ред нищо няма да се получи!
Резултата от липсата на такова нещо(или недостига му)мисля ме всички го виждате тук!!!
Apple iPhone 14 Pro Max (128GB) Space Black
Apple Watch Nike SE 2 44mm Cellular
Apple AirPods Pro 2

kanar
Мнения: 402
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от kanar » 10 юни 2020, 10:42

Много си прав но има хора да не кажа само един който винаги е на контра. Обективност=0
Да ок айфона не е перфектен има много кусури но нека всеки да си преценя джоба сам а не във всяка тема да се чете едно и също колко е зле айфон,за нищо не става и още куп стотици глупости и то от човек който си няма и допир с телефона. Извинявам се че разводних темата. Със здраве да си ползва колегата телефона .


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

pretorianec
Мнения: 921
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от pretorianec » 10 юни 2020, 10:56

kanar написа:
10 юни 2020, 10:42
Много си прав но има хора да не кажа само един който винаги е на контра. Обективност=0
Да ок айфона не е перфектен има много кусури но нека всеки да си преценя джоба сам а не във всяка тема да се чете едно и също колко е зле айфон,за нищо не става и още куп стотици глупости и то от човек който си няма и допир с телефона. Извинявам се че разводних темата. Със здраве да си ползва колегата телефона .


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro
По-принцип перфектен телефон или екосистема няма-нямало е-и няма и да има! Това което е ОК за мен,не е ОК за някой друг,и обратното!
Apple iPhone 14 Pro Max (128GB) Space Black
Apple Watch Nike SE 2 44mm Cellular
Apple AirPods Pro 2

Dan4o13
Мнения: 236
Регистриран: 21 окт 2019, 09:24

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от Dan4o13 » 10 юни 2020, 12:34

И малко четиво за пръдливия елф https://divna.tech/2020/06/08/aktsiite- ... e-vsichko/

Spikul
Мнения: 3102
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от Spikul » 13 юни 2020, 18:36

Да споделя какво се случи с моята поръчка на Ултрата, защото ме споходи някаква абсурдна каръщина.
След като поръчах в неделя телефона, още вторник получих съобщение, че ще получа телефона от куриер, но за съжаление беше объркан планът и начинът на плащане. Още веднага се обадих на куриера и ме пренасочи към Теленор. И оттам се започна ходенето по мъките.
Първо обясних ситуацията на оператор, който ми каза, че няма проблем да заявя безплатен отказ на поръчката и после да я пусна наново с новите условия. Дори ми казаха, че промоцията важи и за физически магазини, не само за онлайн поръчка.
Отказах поръчката и реших на другия ден да отида в един от МОЛ-овете като преподпиша и си купя телефона направо от тях. Звъннах по телефона в магазина и ми запазиха един, а след като им разказах случая, ми обясниха, че до 24 часа, ще имам възможност да го взема, за да се обработел отказът ми.
На другия ден се обадих в магазина и оттам ми казаха, че все още не можело да си взема телефон и трябвало да се обадя пак на оператор.
Обадих се отново на оператор (поне 3-4 пъти, защото все ми казваха, че се обработвала заявката) и накрая ми заявиха, че нямало срок за обработване на такива заявки. Вече малко ядосан им казах, че в мобилното приложение ми показва, че съм с нов договор, който аз физически нито съм виждал, нито съм разписвал и там пише, че мога да взема устройство поне един месец след тази дата, от която се води, че съм преподписвал, без да съм преподписвал. Това разбира се нищо не промени и сега нито мога да направя нова поръчка, нито да си взема телефона от магазин, докато в същото време се водя с нов договор.
В началото бях доста бесен, но си дадох сметка, че няма смисъл да си тровя здравето за неща, които не са жизненоважни.
Цялата тази сага малко или много ме кара вече да не искам Ултрата, защото аз пари не дължа на никой, за да се впрягам и бях се настроил да дам пари, за да си доставя удоволствие. Така вече ми се изпари желанието и ако ще чакам цял месец, то идва времето на Ноута, а свършвайки промоцията и изравнявайки цените на Ултрата и Ноут+, то нещата клонят към втория.
Пиша всичко това, за да няма после пак обвинения към мен, че не съм коректен и се крия. Не ми е проблем да го взема и без договор, но съм навил на другия вариант и това супер ме издразни за пореден път в операторите ни.
Та това е в обши линии развитието при мен.

Потребителски аватар
d1vna
Мнения: 10
Регистриран: 02 ное 2019, 03:47
Контакти:

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от d1vna » 13 юни 2020, 18:52

Определено Съдбата ти дава знак, че Ноутът е по-добрият избор. Не се коси. Всяко зло за добро :)
Над силата е само умението да я владеем!

Spikul
Мнения: 3102
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от Spikul » 13 юни 2020, 19:02

d1vna написа:
13 юни 2020, 18:52
Определено Съдбата ти дава знак, че Ноутът е по-добрият избор. Не се коси. Всяко зло за добро :)
Така е.
Да сме живи и здрави, пък майка ми ще чака още малко да смени стария си Ноут с Хуауея, който пък най-накрая получи Андроид 10 и сега все едно е друг телефон.

kanar
Мнения: 402
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от kanar » 13 юни 2020, 19:31

Legolaself01 написа:Ха-ха, бай Мангау си купил ифон, и се счита за част от успеха.
живо доказателство, че без мозък се живее. Това не променя факта, че айфона е боклук, и че клиентелата им е основно мазохистични глупаци. Тепърва ще печелят още повече. Както казах в другата тема, броя на глупаците расте.
Да в цял свят милиони са глупаци само ти малоумника си както винаги прав.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

vilimir
Мнения: 92
Регистриран: 08 юни 2012, 04:22

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от vilimir » 13 юни 2020, 21:04

Spikul написа:Да споделя какво се случи с моята поръчка на Ултрата, защото ме споходи някаква абсурдна каръщина.
След като поръчах в неделя телефона, още вторник получих съобщение, че ще получа телефона от куриер, но за съжаление беше объркан планът и начинът на плащане. Още веднага се обадих на куриера и ме пренасочи към Теленор. И оттам се започна ходенето по мъките.
Първо обясних ситуацията на оператор, който ми каза, че няма проблем да заявя безплатен отказ на поръчката и после да я пусна наново с новите условия. Дори ми казаха, че промоцията важи и за физически магазини, не само за онлайн поръчка.
Отказах поръчката и реших на другия ден да отида в един от МОЛ-овете като преподпиша и си купя телефона направо от тях. Звъннах по телефона в магазина и ми запазиха един, а след като им разказах случая, ми обясниха, че до 24 часа, ще имам възможност да го взема, за да се обработел отказът ми.
На другия ден се обадих в магазина и оттам ми казаха, че все още не можело да си взема телефон и трябвало да се обадя пак на оператор.
Обадих се отново на оператор (поне 3-4 пъти, защото все ми казваха, че се обработвала заявката) и накрая ми заявиха, че нямало срок за обработване на такива заявки. Вече малко ядосан им казах, че в мобилното приложение ми показва, че съм с нов договор, който аз физически нито съм виждал, нито съм разписвал и там пише, че мога да взема устройство поне един месец след тази дата, от която се води, че съм преподписвал, без да съм преподписвал. Това разбира се нищо не промени и сега нито мога да направя нова поръчка, нито да си взема телефона от магазин, докато в същото време се водя с нов договор.
В началото бях доста бесен, но си дадох сметка, че няма смисъл да си тровя здравето за неща, които не са жизненоважни.
Цялата тази сага малко или много ме кара вече да не искам Ултрата, защото аз пари не дължа на никой, за да се впрягам и бях се настроил да дам пари, за да си доставя удоволствие. Така вече ми се изпари желанието и ако ще чакам цял месец, то идва времето на Ноута, а свършвайки промоцията и изравнявайки цените на Ултрата и Ноут+, то нещата клонят към втория.
Пиша всичко това, за да няма после пак обвинения към мен, че не съм коректен и се крия. Не ми е проблем да го взема и без договор, но съм навил на другия вариант и това супер ме издразни за пореден път в операторите ни.
Та това е в обши линии развитието при мен.
Аз съм със същия казус, след като им звънях всеки ден, най накрая разбрах следното, че след като има отказ и документите пристигнат обратно от куриерската фирма в Теленор, до седем работни дни щели да ми върнат старите условия

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk


Spikul
Мнения: 3102
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Re: Galaxy S20 Ultra

Мнение от Spikul » 13 юни 2020, 21:09

vilimir написа:
13 юни 2020, 21:04
Аз съм със същия казус, след като им звънях всеки ден, най накрая разбрах следното, че след като има отказ и документите пристигнат обратно от куриерската фирма в Теленор, до седем работни дни щели да ми върнат старите условия

Значи не съм само аз с такъв проблем.
Мерси за инфото :)

Отговори