KP500 Cookie

leti 77
Регистриран: 08 ное 2009, 01:09

Re: LG KP500

Мнение от leti 77 » 08 ное 2009, 01:23

Дали някой може да ми помогне при сравнението на lg kp500 със samsung s 5230.
Най-вече наблягам на здравина и надеждност, а това са показатели за който няма данни. Благодаря!

Blisss
Регистриран: 10 май 2009, 00:14

Мнение от Blisss » 08 ное 2009, 09:09

Принципно корпусът на кукито изглежда по-здрав, защото е като гумиран. Лично аз обаче бих предпочела Самсунга :) особено бял :)

leti 77
Регистриран: 08 ное 2009, 01:09

Мнение от leti 77 » 09 ное 2009, 00:03

Благодаря:)

sfan
Регистриран: 22 май 2006, 20:31

Мнение от sfan » 09 ное 2009, 01:44

На една приятелка кукито и сдаде багажа след няколко месечно ползване. Пък тя доста си го пазеше ама не можа да ми обясни точно какъв е проблема(руса е:D) нещо с тъч скрийна било. Инак според мен за жена розовото лг изглежда много стилно(има някакъв леко искрящ оттенък) и определено по-добре от розовия самсунг да речем, инак де да знам на мен с5230 ми вдъхва по-голямо доверие макар че пък при него се оплакват доста от батерията че бързо падала, а относно здравината бе и двата си мисля че лесно ще се разглобят при падане. Който и да си вземеш помисли за калъфче.

ton4ooooo
Регистриран: 12 юли 2007, 23:41

Мнение от ton4ooooo » 12 ное 2009, 14:11

Ot magazin Internity

DuDeTu
Регистриран: 23 ное 2009, 23:23

Мнение от DuDeTu » 23 ное 2009, 23:30

От двa дена имам този телефон и вече имам проблем с него. Проблема е в това, че когато говоря с някой той ме чува, а аз него не. Може ли някой да ми каже дали е имал такъв проблем и как мога да го оправя. =]

mostera
Регистриран: 28 ное 2009, 22:07

Мнение от mostera » 28 ное 2009, 22:09

Мисля да си взимам LG coockie но се чудя KP500 / KP501 ?
моля за отговор?

uncol
Регистриран: 17 дек 2009, 19:43

Мнение от uncol » 18 дек 2009, 20:05

kolko struva sega tozi telefon

3n3m1
Регистриран: 06 яну 2010, 00:53

Мнение от 3n3m1 » 06 яну 2010, 01:22

Телефона е отвратителен. Получих го като подарък за Коледа.

Камерата не струва - липсва светкавица или фокус. През деня не е толкова зле, но през нощта не стават никакви снимки. Стария ми телефон с 2мп камера прави снимки с почти същото качество, но Бисквитката има много добър софтуер за обработване на снимки. File explorer-a е добре, докато не сложиш карта с памет в телефона, и тогава ще ти трябва професионален гид и висше образование да се оправиш. Музикалния плейър тръгва мудно и е тих, като еквалайзера разваля звука още повече. Ползвал съм екрана изключително малко, а той почна да си губи чувствителността. Батерията едва издържа един ден. Може много да я тормозя - не говоря по телефона, но обичам да слушам музика и имам Bluetooth слушалки. От три чертички пада до нула за 15 минути,дори да не го ползвам, а после пищи още 15 и се спира. При същия тормоз стария ми SE K550 изкарва над седмица без ново зареждане. А като слушам музика батерията много се загрява и ме стопля през джоба ми, което може да е приятно през зимата, но ще пречи през лятото.

Колкото до бутоните - тези на предния панел са доста удобни, но тези отстрани са отвратителни - за толкова време не можах да се науча да си заключвам телефона без да погледна копчето първо. Двата екрана (стил Linux) са много готини и удобни, можете да им зададете отделни тапети и да си ги подредите как ли не, само ми се изкаше да има повече екстри - аз използвам само music player-а и открих, че ако имаш само една джаджа на екрана, тя не може да се минимализира, затова бях принуден да си сложа и календарчето.

Менютата са много прости и се научават много лесно - не можеш да се изгубиш из тях. Софтуера който ТРЯБВА да се използва за да качиш каквото и да е на телефона е много бъгав и бавен - на няколко пъти даже изкара син екран като си включих кабела на телефона. Много трудно се свързва с телефона, и за да се свържеш нищо не трябва да върви на телефона. Отне ми доста време да проумея, че трябва да спреш плейъра на телефона, за да се свържат двете устройства...
Общо взето не можеш да правиш две неща наведнъж - трябва да си спреш музиката (Не, НЕ НА ПАУЗА, трябва да я СПРЕШ!), ако изкаш да пуснеш клипче(впрочем телефона не чете .3gp файлове по някаква непонятна причина). А ако някой иска да играе игри на Бисквитката - просто забравете за това. Не че не е възможно, просто не си струва нервите, който ще хвърлите по опити да контролирате каквото и да е. Иначе има акселерометър и вградените игри ще ви откажат от всички опити да го използвате за нещо различно от това да ви заввърта снимките докато ги преглеждате.

Моят съвет - спестете още 50-60 лева и си вземете Nokia 5530, освен ако не купувате телефона за човек, който няма да търси много от него. Но в такъв случай, защо Бисквитка, след като има телефони и по 10-20 лв? Kолкото до мен - аз ще продължа да си ползвам старото SE K550 - просто не си струва да си сменя удобния плейър и чудовищната батерия, за едната гъзария като touch screena и някоя и друга екстра, която няма да ми липсва много...

vladovn
Регистриран: 24 окт 2005, 21:47

Мнение от vladovn » 06 яну 2010, 09:43

Вземи го занеси на сервиз, явно вдига повече консумация от нормалното и затова ти свършва батерията толкова бързо. А като го сравняваш с K500 как става номера с безжичните слушалки? K500 има само IrDA, а BT няма, та как точно ги свързваш?

Отговори