Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Мilen » 02 ное 2017, 17:08

Xiaomi започва от днес разпространението на глобалната стабилна версия на MIUI 9. Първите устройства, които ще се възползват са: MI MIX 2, Redmi Note 4, MI MAX 2, Redmi Y1. Новата операционна система включва много добавени екстри, супер оптимизирана е за максимално бързо изживяване, почти като стоковия андроид.

Генерално Xiaomi предлага два вида изживяване за своите устройства. Девелопер Ром, където получавате ъпдейти всяка седмица, тестови нови функции, последните секюрити пачове и т.н. Втората опция е Стабилен РОМ, който се ъпдейтва почти всеки месец, с изчистени бъгове и изтествани нови функции работещи безпроблемно.

Xiaomi също така предлага легендарно дълга поддръжка, задминавайки всеки друг Андроид производител и дори Apple. Разгледайте следната графика: https://ibb.co/e5Hg0w Ще забележите, че дори най-евтините устройства за 100 долара отпреди 2 години като Редми 2 получават ъпдейт до последна версия! Другите производители никога не ъпдейтват евтините си устройства! Да не говорим за флагманите, където няма кой да стигне Xiaomi. Mi 2, флагман от преди 5 години- 2012 г. получава Официален ъпдейт!! Без коментар!

Източник: https://www.gsmarena.com/miui_9_global_rom_announced-news-28054.php
[Youtube]https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=aExQ7AHOLpc[/Youtube]

Потребителски аватар
algor
Мнения: 1401
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38
Местоположение: София

Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от algor » 02 ное 2017, 17:23

Наакахте се, г-н Милен!
Не знам дали сте на заплата към този производител, но направете така, че всяка втора тема ДА НЕ е за Шаоми.
Ако искате ми вярвайте, но постигате обратен ефект - все повече започвам да гледам с отвращение на марката, но не защото е лоша, а заради натрапванотото от вас "превъзходство" и "грижа за клиента" с какви ли не глупости.

И се научете да си посочвате източник на "новините" или както се нарича това, което публикувате.
Аман!

пп. Моля администрацията да обособи на технологичния гуру, с ник Милен едно разделче, в което да публикува каквото иска за който иска!
Благодаря за разбирането!
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Мilen » 02 ное 2017, 17:38

Типично спамско тролско изказване! Не заслужава отговор, нека другите потребители се възхищават на изящния език, използван от вас.

Темата е в правилния раздел на форума, източника е цитиран със линк, а вие не сте длъжен да коментирате, нито да четете нежелани теми.

iavorski
Мнения: 935
Регистриран: 01 мар 2006, 22:30

Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от iavorski » 02 ное 2017, 17:55

Нали правиш разлика между ъпдейт на версията на Андроид спрямо ъпдейт на надстройката MIUI.

За твое успокоение - от 4 човека у дома, 4 ползват Xiaomi и всички са много доволни.

Но все пак нека сме обективни относно ъпгрейтите

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Мilen » 02 ное 2017, 17:59

Разбира се, че има такава разлика. Просто правя сравнение- никой друг от "големите" производители не ъпдейтва устройствата си по 100 долара, дори и тези по 200 долара. Обикновено те остават с тази версия с която са пуснати.

При флагманите също- ще ми е интересно да видя кой друг производител има официален ъпдейт за флагмана си от 2012 г., както тук имаме за MI 2.

standa
Мнения: 143
Регистриран: 21 апр 2005, 12:55

Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от standa » 02 ное 2017, 18:28

имате ли представа за mi 5s кога ще пуснат ъпдейта?с втори апарат съм redmi note 3 i mi 5s,догодина евентуално mi mix 2. всичко което коментирате по темата Xiaomi подкрепям безусловно...поздрави

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Мilen » 02 ное 2017, 18:34

[Quote]С втори апарат съм redmi note 3 i mi 5s,догодина евентуално mi mix 2. всичко което коментирате по темата Xiaomi подкрепям безусловно...поздрави [/Quote]
Благодаря и поздравления за добрия избор (yes)

MI 5s виждам е в списъка. Всички устройства, които са там, трябва да започнат да получават ъпдейта до края на ноември.

dudi4ek
Мнения: 8
Регистриран: 29 сеп 2015, 13:03

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от dudi4ek » 02 ное 2017, 19:49

Милене,не обръщай внимание на онзи със странната снимка.Жената и майка са с Note 4,аз с Mi Max 3/32.На всичките съм сложил Mi-Globe rom и няма грижи.Чакам устройство със снап 630/660 и поне 6" в рамките на 500 лв. за смяна на Макса.

Tadj
Мнения: 757
Регистриран: 10 дек 2013, 01:25

Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Tadj » 02 ное 2017, 20:13

Бях написал, че до една-две години почти всяка втора-трета тема във форума ще е за Шаоми. Свиквай от сега, колега.

Няма лошо хора, като Милен да внасят новости и новини от/около Шаоми, защото името трябва да стане известно на по-голямата и непросветена част от българското смартфоун общество, защото не може вече да сме в 21ви век и наще неандарталци да стоят с 8нформация от првди 3-4 години и как 5 марки са "есинствените" на пазара.

Милене, продължавай !(yes)

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Мilen » 02 ное 2017, 20:28

[Quote]Милене,не обръщай внимание на онзи със странната снимка.Жената и майка са с Note 4,аз с Mi Max 3/32.На всичките съм сложил Mi-Globe rom и няма грижи.[/Quote]
Благодаря колега (yes) Старая се да не обръщам внимание на хора, които само се заяждат.

Отговори