Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Мilen » 02 ное 2017, 20:31

[Quote]Милене, продължавай! (yes)[/Quote]
Благодаря за подкрепата! Смятам, че и сайта трябва да обърне подобаващо внимание в новините си на такива важни анонси. Вижда се, че много хора използват устройства на Xiaomi.

maxito2
Мнения: 684
Регистриран: 17 юни 2008, 16:00

Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от maxito2 » 02 ное 2017, 21:49

И какво толкова му е важното на това събитие, че трябва сайта да му обръща специално внимание? Ясно е,че си им голям фен, но няма нужда всяка 2-а тема да е за тая марка.

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от board » 02 ное 2017, 21:54

[Quote]При флагманите също- ще ми е интересно да видя кой друг производител има официален ъпдейт за флагмана си от 2012 г., както тук имаме за MI 2.[/Quote]
До коя версия на Андроид са ъпдейтнали Mi 2?

Потребителски аватар
algor
Мнения: 1401
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38
Местоположение: София

Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от algor » 02 ное 2017, 22:14

Писал съм аз в 17.23, когато нямаше линк за източник.

[Quote]Редактирано от Мilen на 02.11.2017 17:39.[/Quote]

Видно кога е добавен.
В живота най-мразя лъжците, какъвто е и ваша милост.

пп. И накрая да се върна за малко към още една лъжа, написана в заглавния пост в темата:
[Quote]Xiaomi също така предлага легендарно дълга поддръжка, задминавайки всеки друг Андроид производител и дори Apple.[/Quote]

Още една лъжа.
За сведение iPhone 5, който е модел 2012-а година, беше обновен последно с 10.3.3 преди месец.
5S (следващия модел) продължава с ъпдейтите напред, което видно опровергава още веднъж лъжата.

Barba non facit philosophum, драги ми смехурко!
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

dudi4ek
Мнения: 8
Регистриран: 29 сеп 2015, 13:03

Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от dudi4ek » 02 ное 2017, 23:35

Повръща ми се от аватара ти.

Wallker
Мнения: 1010
Регистриран: 25 сеп 2012, 13:01

Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Wallker » 03 ное 2017, 02:56

Какъв ти е проблема пък на тебе? Що не си ползваш продуктите на Apple и не се пръждосаш от темата, тук явно не си приятен? Пак те питам, има ли човек с чието мнение да си съгласен, и да не осереш постовете му? Очевидно за теб мнението на всеки е лъжа... Що не отидеш да се прегледаш някъде? На мен пък ми писнаха темите за смотаните продукти на Apple (особено тези свързани с популяризирането на умрялата игра Супер Марио, и другата с Face ID гойн*то, с което се изложиха пред цял свят), ама не се оплаквам... На мен пък ми допадат новините около Xiaomi, и именно те са причината в момента да посещавам форума, и като цяло сайта, защото следващия ми телефон ще е именно на тази марка. Затова всяка новина около тях ми е интересна, и чета с повишен интерес! Не разбирам как може да си толкова черен в червата си, и да хейтиш толкова много за дребнави неща. Това не е нормално и моля администраторите да не се правят на слепи, ами да започнат да трият такива глупави мнения каквито са на аlgor в случая. Очевидно е, че постовете му са писани с цел обида и провокация за дразги. Моля да се трият и мненията на последователите му.

Милене продължавай да пускаш теми за Xiaomi, чета ги с особен интерес! Да не ти пука к'во пишат овцете за теб и за Xiaomi. Продуктите и поддръжката им са страхотни, и заслужават да бъдат лидери! Заслужават клиентелата им да им прави реклама, вместо те да плащат за това, защото те не са като Apple, и за разлика от тях, предлагат най-доброто съотношение цена/качество/поддръжка на пазара!!! Стискам палци с две ръце за Xiaomi и да продължават да се грижат така за своите продукти!

Wallker
Мнения: 1010
Регистриран: 25 сеп 2012, 13:01

Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от Wallker » 03 ное 2017, 03:20

Ей овчо, като има 10000 теми за любимата ти марка Apple, що не се оплакваш бе? Мислиш ли, пък че на мен ми дреме за това, за колко време се е разпродал гнусния айфон десет в САЩ? Или пък за това, че гнусния айфон осем не се продава добре в Китай, и се е наложило китайците да правят намаления и да се набутват финансово, за да разкарат залежалата гнусна стока? Ами не ми дреме за тези неща, и много ме дразнят такива тъпи теми, които не ни засягат, ама ги подминавам като ги видя и просто не ги коментирам... Не ходя да пищя като тебе и analgor. Аман от Apple фенове (УФСЕ), които си нямат друга работа, освен да плюят по останалите марки...

pretorianec
Мнения: 921
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от pretorianec » 03 ное 2017, 06:29

Wallker-чо,като гледам времето в което пишеш(и особено тона)явно си прекалил с някои напитки....Кротни се малко...
Apple iPhone 14 Pro Max (128GB) Space Black
Apple Watch Nike SE 2 44mm Cellular
Apple AirPods Pro 2

maxito2
Мнения: 684
Регистриран: 17 юни 2008, 16:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от maxito2 » 03 ное 2017, 08:02

на колко ракии си като пишеш подобни постове?

standa
Мнения: 143
Регистриран: 21 апр 2005, 12:55

Re: Re: Re: Re: Xiaomi пуска стабилната версия на MIUI 9 за всички съвместими устройства

Мнение от standa » 03 ное 2017, 09:00

смисълът на тези форуми е в това хората/като Милен/ които сериозно се интересуват и ползват нови продукти на пазара да споделят полезна информация.всеки който може да го оцени и използва практично и без инфантилни емоции,е готов възпитано да връща също такава информация.така се създава елементарно доверие в ,,групата по интереси''

Отговори