Защо никой не пише във форума?

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Защо никой не пише във форума?

Мнение от Ванката » 25 окт 2013, 20:20

Все пак това е един от най - информативните сайтове за мобилни технологии!!!
Има толкова много интересни теми за обсъждане, знам че всички сме заети, но поне вечер нека да има някаква активност!
Стига с тези глупости, че сайта е пропаднал и тинтири - минтири...
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Holon
Регистриран: 06 юли 2013, 19:43

Re: Защо никой не пише във форума?

Мнение от Holon » 25 окт 2013, 20:27

На хората им писна да се спорят със недорасли сополиви "лапета" и затова спряха (без никой да се обижда).

Отдавна тук не се говори нормално, а се "вика", "кряска" все едно си в махленската кръчма, никой няма никакво уважение към мнението на другите, ако харесват нещо различно от тяхното мнение, при модераторите няма никакъв контрол, да не кажа въобще ги няма, спокойно се пише на лайняница и никой дори не му прави впечатление.

Кажи ми една тема в която информацията за нея върви в права линия, темата може да е нокия лумиа 820, но ако прочетеш 40-тто мнение, ще прочетеш :"няма да ми казваш как да пиша и как няма", спама е навсякъде и всички го приемат за съвсем нормално, 95% от темите са пълни със спам, 1000 мнение на "супер е", е не информация/разговор, а ненужни мнения за триене, и това е работа на модераторите.
Щом искаш един форум да е качествен, сложи качествени помощници да ти помогат, а те ако не могат и не го правят, не ги слагай, а щом на администраторите не им пука, е извинявай, ама форума тогава ще е такъв какъвто е в момента.

И за жалост не си прав, хората имат време, просто не е за тук.

Пишат в чуждестранни форуми, където разговора е на много по-високо ниво, макар и да не е на майчин език.

Една птичка пролет не прави, това, че има няколко интелигентни тук не го прави, "добрият" форум за обсъждане на техника.

Със здраве.

Може да ми кажете : Еми кой те кара да влизаш тук! Ами, аз не влизам:)

Beчния
Регистриран: 09 юни 2011, 09:28

Мнение от Beчния » 25 окт 2013, 20:53

[Quote]Стига с тези глупости, че сайта е пропаднал и[B] тинтири - минтири...[/[/B][/Quote]

:D
аз стм тука ва адашче,
почти всеки ден пиша ама си прав , нека повече колеги да се включват(whistle)(yes)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 25 окт 2013, 21:17

Никога няма да ти кажа да не пишеш, даже напротив. От нас самите зависи форума да стане добро място за писане, иначе е най - лесно да избягаш, да напуснеш потъващия кораб. То за това и цялата ни държава е такава. Не е проблема в това, че някой е написал че телефона е супер, а в това, че има хора които подстрекават разприте!!!
Не ми казвай, че не го виждаш. Много пъти и аз съм се подавал на тези подстрекателства, но се обедих, че няма никакъв смисъл, просто подминавам дразнителите и толкова. Но това не ме отказва да пиша, дори да не съм толкова технически грамотен. Сайта си е супер, от нас зависи нещата да се променят - а не от някой друг, който винаги на нас българите ни е крив!
И от мен приятна вечер, но хубаво си помислете за всичко! Всеки има право да пише, където си иска.:)

[B]Прав си за всичко, но от нас зависи нещата да се променят![/B]
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Holon
Регистриран: 06 юли 2013, 19:43

Мнение от Holon » 25 окт 2013, 21:41

Ванка, ние не сме администраторите на сайта за да се опитваме да го променяме, те нямат никакъв интерес форума да има правила и да се СПАЗВАТ (открай време е било така), двама-трима човека не могат да променят нищо, или да се опитаме и за какво, за да ме оплюят, че имам Айфон ли?

Няма никакво уважение към никой в този форум.
Аз съм с всички продукти на Епъл, ти имаш Андроид, И?, Какво от това? Аз те уважавам, защото си човек, всичко друго е глупости, технологии-мехнологии, първо бъди човек, после обсъждай.
За жалост много хора тук им липсва първото, всичко друго се учи, първото няма как.

Лека вечер.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 25 окт 2013, 22:48

Много точни думи!
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 25 окт 2013, 22:48

Ванка, уви, но с написаното от тебе сам потвърждаваш, че форума е пътник и сте останали шепа хора, които си пускате теми и си отговаряте взаимно :(

ShinG0
Регистриран: 17 май 2005, 18:06

Мнение от ShinG0 » 26 окт 2013, 00:33

Аз например и приятелите, които влизахме тук ограничихме влизанията и писанията си от няколко на ден на едно-две на седмица-месец, защото новият заден фон на форума ни вади очите и пречи на здравето ни дори с намалена на максимално яркост на мониторите. Ориентирахме се към други хардуерни форуми, където задният фон не е толкова дразнещ (не е чисто бял) очите. (yes)

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 26 окт 2013, 00:47

Ти я по-добре дай едно мнение за RAZR HD-то в темата му, докато не си духнал пак за 2-3 месеца ;)

SwollenMembers
Регистриран: 12 мар 2006, 15:57

Мнение от SwollenMembers » 26 окт 2013, 02:03

[Quote]защото новият заден фон на форума ни вади очите и пречи на здравето ни дори с намалена на максимално яркост на мониторите.[/Quote]

Пробвай f.lux http://justgetflux.com :) Аз лично вече не мога без него, особено вечер и особено на LED монитор.

Отговори