Виваком промо 3 години - кодовете

Мартин Иванов
Регистриран: 26 ное 2010, 21:38

Re: Виваком промо 3 години - кодовете

Мнение от Мартин Иванов » 17 ное 2012, 15:42

Защо се те принуждават да се молиш за отстъпка? Нима всички като теб и мен и другите имат възможност да висят по форумите и да следят кво ново са измислили тъпаците? Пак казвам, печелил съм от къде ли не, квото ли не, никой не ме е карал да се моля за да го получа, а са се обаждали, печелите еди кво си, благодарим Ви, че сте ни клиент.

r.clio
Регистриран: 12 сеп 2012, 21:00

Мнение от r.clio » 17 ное 2012, 20:56

След като днес се обаждах на тъпанарите оператори на Виваком за други големи проблеми с тях относно грешки по тяхна вина с фактури, ги попитах какво става с отстъпката ми по картите ми. Вече излезнаха 2 фактури , а още нямам отстъпки, въпреки че се бях обаждал на 123 за активиране, когато получих съобщение. Отново ме убеждаваха, че ще си ги получа в следващата фактура ( може би имат предвид февруари 2020г. :D - и тя е следваща). Днес си пуснах предизвестие за прекратяване на договора на една от картите ми , а следващия месец ако не си получа обещаното още 2 карти. В семейството имаме 6 карти, като мисля тогава да ги спрем и останалите.
Дано повече хора направят като мен, не че на някой му пука - никаква грижа за клиента от този оператор. Миналата фактура операторът беше въвел погрешка собствения ми номер за Груп 1. След многократни разговори с оператори ми оправиха текущата сметка, а фактурата така и не я оправиха тогава, а ми заявиха че трябва да я заплатя ако не искам да ми спрат телефона а и ще се водя некоректен абонат за следващите 6 месеца ( проблем за закупуване евентуално на апарат около Нова Година).Сумата е 120 лв. Вчера вече ми е излезнала нова фактура , вече е -98 лв. Оказа се че не мога да си получа парите на каса, били давали само до 50 лв!!!! Сега щяли да ми ги приспадат в следващи фактури, т.е. все едно подписвам договор с тях.Аз съм на безсрочен договор с тази карта. А ако сбърканата сума е 1000 лв аз 10 години ли трябва да съм им абонат за да си ми ги изплатят. Пълен абсурд. Не стига че ме изнудиха да им дам пари които не дължа, а сега не искат и да си ми ги върнат, а трябва да се радвам че съм си ги дал на оператора на безлихвен депозит.

Мартин Иванов
Регистриран: 26 ное 2010, 21:38

Мнение от Мартин Иванов » 17 ное 2012, 21:19

Не е трябвало да плащаш фактурата, като са въвели твоя номер. Отиваш в адвокат на Цариградско и всичко се оправя.

Beчния
Регистриран: 09 юни 2011, 09:28

Мнение от Beчния » 19 ное 2012, 04:35

Лелеее чета и немога да повярвам (woo)(woo)(woo):X

ама ти сериозно ли ве, дал си им 100 лева при положение че ти правят корекция по фактурата, нямам думи, то бива простотия ама твоето счупи тъпометъра.
аз досега поне 3 пати са ми опростявали фактури и НИКОГА НЕ СЪМ И ДАВАЛ ПАРИ до 2-3 дни всичко се оправя само с позвъняване на оператор. Ти ме разби,
а Бота на Мтел , няма нужда да плюеш Вивата, няма да дойдем при Ментеля, спи спокойно :)
виж при бобеца по можи (woo):P;):D

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 20 ное 2012, 08:42

Ново инфо, негодниците не само, че не са ми изчистили сметката, но и са ми набичили несъществуващо текущо потребление от 8,78лв, като имайте предвид, че от тази карта няма как да направя сметка от разговори след, като имам 250 минути в страната и чужбина и 1800мин към операторчето! Тези 8,78 са без ДДС, като ново потребление, явно ще се стига до КЗП и КРС и до консултацията ми с адвокат, направо, ще ги попилея!(angry)(no)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Beчния

Мнение от Beчния » 20 ное 2012, 21:18

Адашче, ама тези 250 беше ли ги изговорил, за да ти начислят 8 лева? Защото ако не си няма как да ти ги начислят ако ще и към мобилни в Европа да говориш пак няма как да ти начислят сметка, аз също съм с 15 лева сметка и има твоите условия.

Сега се сетих какво се е случило при теб, при Вивата има този проблем, отчитането на минути безплатните ти и сметката има 2 дни забавяне реално, ако ти показва, че имаш примерно 20 минути а те за изразходени няма как да разбереш преди да минат 2 дни, аз също съм имал по 1-2 лева сметка отгоре поради тази причина и затова не бързам да говоря като ми останат малко минути докато не се уверя че реално ги имам.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 20 ное 2012, 23:15

Ти можеш ли да изговориш за 4 дни 250 минути в чужбина аз не мога. Плюс това имам още 180 минути.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Beчния

Мнение от Beчния » 21 ное 2012, 18:56

Оо за чужбина мога и 500 минути за 2 дни да изпозвам като съм на работа, нон стоп си бъбря по тирилифона, въпроса ми е друг, виж фактурата къде си ги изговорил тези пари?
(whistle)

svara1
Регистриран: 24 ное 2009, 23:55

Мнение от svara1 » 23 дек 2012, 13:40

Явно на хората е писнало да се занимават с тия мошеници отностно играта но да дигна малко темата!1-во спечелих 1 такса на план симпатия обадих се да питамена или две такси са понеже и 2-те карти печелят казаха само една е ок.Чакам остъпка няма званя ами то имало срок да се обадите макар че в играта и смс пише автоматично от следващата.Ккато и да е оказа се че когато съм званял относно симпатията съм хванал срока всичко е ок провериха печеля но понеже вече ми е излезнала фактурата следващия месец ще ми приспаднат сигурно и автоматично без да има нуждадаправя квотои да било.Следващ месец остъпка няма пак званен същата работа излезла е фактура иначе печелите и ще си получите следващия месец автоматично без да правите нищо.Следващия месец пак същото да не преписвам предишния ред.Сега викам ще се изхитря фактурата ми излиза на 23 звъняхме на 19 о да печелите всичко е ок този месец ще си получите викам име с кой говоря казаха само малко щото несе прествяли с фамилия но спокойно раговора се записва и всичко е ок.И о изненада днеска гледам фактура излезнала остъпка няма!Званя ми еди кво си еди що си 10 минути мънкане и нищо.Та идеята ми епонеже гледам несъм само аз а доста хора но гледам повечето са им теглили по една майна и неим се занимаваза по 10 лв както и намен но аз съм за принципа,та предлагам да се съберем и да пуснем една колективна жалба в кзп за да ни обърнат някво внимание иначе по единично шанс нема срещо виваком.(angry)

Отговори