VIVACOM вече с най-голям брой клиенти

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

VIVACOM вече с най-голям брой клиенти

Мнение от Apple_fan » 20 яну 2014, 12:49

От служител, работещ в един от трите оператора, разбрах, че сумарно от всички услуги Виваком вече има най-голям брой клиенти. Потърсих за отговор и Мтел, като от там заявиха, че за момента не могат да дадат информация, но с половин уста ми казаха, че резултатите са много променливи и е напълно възможно Виваком да са излезли начело.

Разбира се, става дума за общ брой клиенти, т.е абонати на всички услуги. Също така, ако даден клиент е абонат на 4 услуги, то той се брои за 4 абоната. Въпреки това, явно политиката на Виваком е успешна.

Ще е интересно какви резултати ще обявят официално двата оператора.

a3tyka
Регистриран: 19 юли 2006, 23:53

Re: VIVACOM вече с най-голям брой клиенти

Мнение от a3tyka » 20 яну 2014, 13:07

Кво ви пука? Това е бизнес, а не спортно състезание.

kom6ito
Регистриран: 19 май 2009, 21:45

Мнение от kom6ito » 20 яну 2014, 13:18

Аз също съм им клиент,ама много ме дразни пенсионерската им визия.От към маркетинг според мен Мтел са най-добри.

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 20 яну 2014, 19:45

М-Тел точно затова нагълтаха вода в последните 3-4 години. Заради голямата ножица между визия и реалност.

LAODSE
Регистриран: 10 ное 2012, 16:02

Мнение от LAODSE » 21 яну 2014, 19:50

За съжаление подобно \"постижение\" не ме радва особено...Фирмата в която работя сме изцяло на виваком-говори се много(безплатна група от около 150 номера+планове с много минути на всякъде)Забелязвам напоследък влошаване на качеството,прекъсвания шум и други такива нехарактерни нещица за оператора с най-добро уж покритие...в офиса ми изчезва 3G-то непрекъснато,интернета спира изцяло и разни други \'\'благинки\".Операторите си мерят клиентите непрекъснато но колко от тях ползват реално гласова услуга?Сим карти има в касовите апарати (даже и в мобилните такива за връзка с нап),в новите модели електромери за дистанционно отчитане,в тракинг системите за автомобили,камиони,автобуси...сумати народ си командва и осветлението и климатизацията в къщи,врати за гаражи и квото се сетите още за дистанционен контрол.Всичко това оказва негативно влияние върху мрежата,товари я и страдат гласовите услуги за съжаление.Друго си е обаче някак си да се биеш в гърдите и да викаш аз съм най-големия...за справка юнаците от Мтел

Отговори