Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

trifka82
Мнения: 5
Регистриран: 21 окт 2020, 14:49

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от trifka82 » 21 окт 2020, 14:55

Здравейте,
как мога да си избера план от my vivacom без телефон. Като не съм избрал телефон и ми излизат стандартните им планове, а когато съм избрал телефон, излизат промоционални. Аз обаче телефон не искам, а не знам как да ми даде да избера само промоционален план. Договора ми изтича декември към Виваком. В момента съм 18 лева - неограничени минути и 6 гигабайта интернет и сега ми излиза като възможност да си го продължа, но само с телефон та се чудя има ли опция и без телефон. Ще съм много благодарен ако някой знае и може да сподели.

MapTo_D
Мнения: 411
Регистриран: 05 юни 2006, 13:21

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от MapTo_D » 21 окт 2020, 21:11

trifka82 написа:
21 окт 2020, 14:55
Здравейте,
как мога да си избера план от my vivacom без телефон. Като не съм избрал телефон и ми излизат стандартните им планове, а когато съм избрал телефон, излизат промоционални. Аз обаче телефон не искам, а не знам как да ми даде да избера само промоционален план. Договора ми изтича декември към Виваком. В момента съм 18 лева - неограничени минути и 6 гигабайта интернет и сега ми излиза като възможност да си го продължа, но само с телефон та се чудя има ли опция и без телефон. Ще съм много благодарен ако някой знае и може да сподели.

Предполагам, че скоро ще ти се обадят и ще ти предложат нещо. Ще започнат от по-скъпи планове и накрая ще ти кажат, че може да си останеш на тоя, но цената ще е 18,99, нета ще е 7гб. Без устройство. Бях на същия план, април преподписах, в офис, че тоя по телефона ме издразни колко е нахален, не че другите не са де. Та и в офиса ме убеждава са мина на смарт л с цена 20лв с 10гб нет, казах му, че не ми е нужно толкова, не ми трябва и телефон та да се боря за по-ниска цена на апарата и си подписах на м+.

Потребителски аватар
Mapuok
Мнения: 152
Регистриран: 30 юни 2016, 12:09

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от Mapuok » 22 окт 2020, 00:30

trifka82 написа:
21 окт 2020, 14:55
Здравейте,
как мога да си избера план от my vivacom без телефон. Като не съм избрал телефон и ми излизат стандартните им планове, а когато съм избрал телефон, излизат промоционални. Аз обаче телефон не искам, а не знам как да ми даде да избера само промоционален план. Договора ми изтича декември към Виваком. В момента съм 18 лева - неограничени минути и 6 гигабайта интернет и сега ми излиза като възможност да си го продължа, но само с телефон та се чудя има ли опция и без телефон. Ще съм много благодарен ако някой знае и може да сподели.
https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/d ... myki-touch

Това е един лев с план, и ти излизат офертите. Има и други евтини неща.

trifka82
Мнения: 5
Регистриран: 21 окт 2020, 14:49

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от trifka82 » 22 окт 2020, 10:28

Благодаря за информацията. Ще пробвам да ида до техен офис и ако не стане ще избера от сайта евтин часовник и толкова. Иначе февруари жена ми преподписа с виваком на същите условия - 12 лева 2000 мин. и 2 гигабайта. И аз искам на тази оферта, но не става за съжаление. Преди седмица бях в офис и тогава ми предлагаха М+ за 20 лева с 8 гигабайта. Сега като ида ще видим какво ще кажат.

kanar
Мнения: 402
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от kanar » 25 окт 2020, 13:09

Бях днес до Виваком и А1 с цел оферта за прехвърляне на номер при тях. И в двата оператора ми казаха изберете си оферта от каталога ..... WTF. Не мерси аз идвам за да ми предложите нещо по-добро от Теленор а вие ми предлагате стандартна оферта от каталога ?! На тоя глад за абонати , явно нямат нужда !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

zlostorko
Мнения: 438
Регистриран: 01 юли 2011, 10:32

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от zlostorko » 25 окт 2020, 14:09

Чак сега ли разбра за картела? :lol: След напреварата за клиенти преди няколко години се разбраха и си стиснаха ръцете.

Tonkov94
Мнения: 24
Регистриран: 13 ное 2017, 18:59

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от Tonkov94 » 27 окт 2020, 23:24

Здравейте, преди около месец си взех една ваучерка на вива.
Някой има ли идея дали в myvivacom ще ми излезе оферта за план промоционален евентуално ,за да я прехвърля на сметка или план по каталог ще трябва да е ?

trifka82
Мнения: 5
Регистриран: 21 окт 2020, 14:49

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от trifka82 » 28 окт 2020, 10:54

Ходих до офис на Виваком и там не предложиха нищо добро. Преподписах през my vivacom на старият си план: неограничени минути и 6 гигабайта за 18 лева. За да излезне плана трябваше да купя нещо и взех часовник Myki с слушалки за 20 лева, който ще продам.

ivozet
Мнения: 61
Регистриран: 22 яну 2009, 20:07

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от ivozet » 30 окт 2020, 16:53

Tonkov94 написа:
27 окт 2020, 23:24
Здравейте, преди около месец си взех една ваучерка на вива.
Някой има ли идея дали в myvivacom ще ми излезе оферта за план промоционален евентуално ,за да я прехвърля на сметка или план по каталог ще трябва да е ?
Стана ли прехвърлянето? Какъв план взехте? Обмислям преминаване към Виваком.

mjoy383
Мнения: 755
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от mjoy383 » 30 окт 2020, 17:31

Ако искаш калпави разговори, отивай във виваком

Отговори