Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

nomercy
Регистриран: 12 юни 2008, 18:08

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от nomercy » 28 фев 2020, 13:18

Аз използвам и сателит и iptv на булсатком, като при iptv качествотото е малко по добро и има повече HD канали, но приемника е по скапан от сателитните ( за HD приемници говоря ). Също така сутрин ми се е случвало няколко пъти да ми зацепва бтв явно им се натоварва стрийминга на някой канали повече.
А ако не си на сателита със HD приемниците а със стандартните сиви ... на тях качеството им е отврат.

wer_aac
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Мнение от wer_aac » 28 фев 2020, 13:23

Има много нагли копеленца, които за един бонус какво ли не правят. Наскоро изтече валидността на предплатена карта на телонор и като са ходили до техен офис за друга предплатена карта отговора бил не може вече да сте на предплатена трябва да преподпишете на такса 9.90 хаха :lol: Ей заради такива помияри получават отрицателни мнения и т.н операторите. Та не съм бил аз там да го навра на майка му у ***. Много се дразня от такива боклуци.

defierofodds
Регистриран: 11 юли 2019, 07:00

Мнение от defierofodds » 28 фев 2020, 13:28

wer_aac написа:
28 фев 2020, 13:23
Има много нагли копеленца, които за един бонус какво ли не правят. Наскоро изтече валидността на предплатена карта на телонор и като са ходили до техен офис за друга предплатена карта отговора бил не може вече да сте на предплатена трябва да преподпишете на такса 9.90 хаха :lol: Ей заради такива помияри получават отрицателни мнения и т.н операторите. Та не съм бил аз там да го навра на майка му у ***. Много се дразня от такива боклуци.
То вината си е баш на операторите - ако ги нямаше идиотските таргети и каквито други идиотски правила имат, с които насърчават служителите да действат така, а плащаха твърди заплати просто за да си вършиш работата и да обслужваш клиентите по същество, тогава нямаше да има такива изцепки и само тук-там щеше да има някое проблемче, породено от липса на компетентност у служител (Което си е бял кахър в сравнение със сегашното положение).

YoungGuy
Регистриран: 30 дек 2019, 20:08

Мнение от YoungGuy » 28 фев 2020, 17:43

Еми пускайте жалби, че да се усетят малко какви индивиди работят по магазините. Последната ми жалба беше този месец към теленор , понеже служителите умишлено ми задържаха касовата бележка за да може през това време да ме офертират.

iWolff
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Мнение от iWolff » 28 фев 2020, 17:56

Абе от една страна ако няма таргети ще стане нещо подобно като да отидеш в банка. 10 бюра за обслужване, работят само един-двама, другите се разхождат безгрижно и на никой не му дреме, че чакат 20 човека. Хубаво е да има таргети, това стимулира служителите да си дават зор, просто е редно да ги санкционират за подобни лоши практики, а не да ги поощряват.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

STE1
Регистриран: 14 окт 2006, 20:35

Мнение от STE1 » 28 фев 2020, 22:45

Абе от една страна ако няма таргети ще стане нещо подобно като да отидеш в банка. 10 бюра за обслужване, работят само един-двама, другите се разхождат безгрижно и на никой не му дреме, че чакат 20 човека. Хубаво е да има таргети, това стимулира служителите да си дават зор, просто е редно да ги санкционират за подобни лоши практики, а не да ги поощряват.
Пълни глупости , винаги съм се чудел операторите откъде ги намират толкова ниско клалифицирани с промити мозъци служители . :D
Samsung Galaxy S10 Plus

kucipo
Регистриран: 07 мар 2006, 18:58

Мнение от kucipo » 29 фев 2020, 21:36

Здравейте,
Моля за информация за план при подновяване на Виваком договор, който изтича през март.
В момента съм на 16лв (неогр. минути, 3500МБ) и от около два месеца не спират да ми звънят от оператора за невероятно "изгодни" оферти по 25 и нагоре лева. След като уточних, че единствено ме интересува план със същата цена или по-ниска ми предложиха неогр.мин и 4000МБ за 18 лева. Това било най- най-ниското. В профила в сайта само план М+ и L, които съвсем не са интересни.
Та въпроса ми е дали мога да държа до последно и да предложат поне същия план или да вземам за 18лв?

blackcat
Регистриран: 14 фев 2020, 13:13

Мнение от blackcat » 01 мар 2020, 00:19

Изчакай според мен . Виваком са като мартенското време (далеч преди март) Аз бях на 12 лв, доста време ми излизаха само офери за 16 лв и нагоре, после само стандартни оферти в " специално на теб" ми се появяваха, докато тази седмица изненадващо ми излезе преподписване за 12лв пак 2000/2000. Тутакси преподписах макар че имах още 2 месеца докато пак не се е скрила а и домашния интернет в момента е на по-изгодни от досегашните ми условия

koftibe
Регистриран: 02 окт 2019, 22:39

Мнение от koftibe » 02 мар 2020, 15:36

Малко се е отнесла темата за телевизии и други...
Да дам малко точно инфо.

До преди седмица оферта от Теленор :
19 лв.
Неограничени + 8000 МБ
+8000 МБ за 12 мес.

След края на договора, такса = 26лв.

От днес в профила ми в теленор вече нямам оферти "За Теб" всичко е стандартни планове за преподписване.

Договорът ми изтече декември месец. Ще видя днес дали ще ми предложат нещо в офиса, когато отивам да платя.
Явно ако не преподпише човек до 3 месеца, защото офертите са куци вече не е лоялен клиент, без значение дали има/няма забавяне в плащането на фактура :lol:

PanasonicMobile
Регистриран: 28 юли 2011, 11:56

Мнение от PanasonicMobile » 02 мар 2020, 15:56

Вярно е така, сега проверих. Тия верно са полудели. Аз не смятам да преподписвам. Получавам 2000 мин и 5гб за 17.99. Ако въобще стартира с 5г мрежа сигурно ще е с планове над 50 лв само. Да плаща и ползва единствено мобилни услуги човек да ги прежалва. Но сме 2020г. Има дигитални услуги, облаци, домашен нет лизинг. На мен ми се събират повече от 200 лв на месец само за услуги. И определено не съм склонен да давам много само за няколко гб повече.

Отговори