Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

iWolff
Мнения: 1186
Регистриран: 13 юли 2006, 19:51

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от iWolff » 28 май 2019, 22:07

От време на време изчезват, после пак се появяват. При мен от 10 пъти като си влезна в профила в сайта на Теленор, 5 пъти ми показва оферта, 5 пъти не. Договора съм си преподписал преди 3-4 месеца, така че не е от това колко време ти остава.
iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch Series 4 44mm

Воден-дух
Мнения: 1671
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от Воден-дух » 29 май 2019, 10:04

Последен шанс за преподписване на плановете за данни на Теленор - 21 лева месечна такса, 40 000 мв месечно на бърза скорост за целия срок на договора, безплатен НВО Го за целия срок на договора и безплатен Плей Диема Екстра за първата година от договора, при преподписване за две години. В близките дни тази оферта ще бъде спряна и плановете за данни ще бъдат променени като Тотал + - с отделни пакети за приложения и трафик!

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от Ванката » 29 май 2019, 10:38

Воден-дух написа:
29 май 2019, 10:04
Последен шанс за преподписване на плановете за данни на Теленор - 21 лева месечна такса, 40 000 мв месечно на бърза скорост за целия срок на договора, безплатен НВО Го за целия срок на договора и безплатен Плей Диема Екстра за първата година от договора, при преподписване за две години. В близките дни тази оферта ще бъде спряна и плановете за данни ще бъдат променени като Тотал + - с отделни пакети за приложения и трафик!
Аз се възползвах вече, но понеже не съм се сетил, довечера ще пробвам HBO GO дали работи и с домашния WiFi. Защото ако работи драмата е излишна. Wi-Fi има навсякъде вече.
Samsung GALAXY S22 Ultra

Воден-дух
Мнения: 1671
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от Воден-дух » 29 май 2019, 10:49

Ванката написа:
29 май 2019, 10:38
Воден-дух написа:
29 май 2019, 10:04
Последен шанс за преподписване на плановете за данни на Теленор - 21 лева месечна такса, 40 000 мв месечно на бърза скорост за целия срок на договора, безплатен НВО Го за целия срок на договора и безплатен Плей Диема Екстра за първата година от договора, при преподписване за две години. В близките дни тази оферта ще бъде спряна и плановете за данни ще бъдат променени като Тотал + - с отделни пакети за приложения и трафик!
Аз се възползвах вече, но понеже не съм се сетил, довечера ще пробвам HBO GO дали работи и с домашния WiFi. Защото ако работи драмата е излишна. Wi-Fi има навсякъде вече.
Да де, ама друго си е да ти е включен безплатно пакета - досега бях на стария промоционален план с 25 гиги на бърза скорост за 17 лева и плащах 7 лева месечно за НВО пакета (общо 24 лева на месец), сега вече ми е безплатен и имам още 15 гиги на бърза скорост и Плей Диема Екстра за първата година безплатно за 21 лева!

gog88
Мнения: 1043
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от gog88 » 29 май 2019, 11:54

НВО Го работи с домашния WiFi, така че не е толкова драматична ситуацията.
Samsung Galahy Z Fold3, Phantom Silver
Apple iPhone 14 pro max, Deep Purple
Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm
Apple Watch 6 44mm
Apple AirPods Pro 2nd Generation
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

rosennedkov
Мнения: 107
Регистриран: 25 фев 2019, 15:22

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от rosennedkov » 29 май 2019, 12:00

gog88 написа:НВО Го работи с домашния WiFi, така че не е толкова драматична ситуацията.
HBO go от теленор колко устройства поддържа? Мога ли да го набия на телевизорите (LG с Web Os)? Вивакомския от iptv пакета работи паралелно на няколко телевизора, таблети и телефони.

gog88
Мнения: 1043
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от gog88 » 29 май 2019, 12:14

rosennedkov написа:
29 май 2019, 12:00
gog88 написа:НВО Го работи с домашния WiFi, така че не е толкова драматична ситуацията.
HBO go от теленор колко устройства поддържа? Мога ли да го набия на телевизорите (LG с Web Os)? Вивакомския от iptv пакета работи паралелно на няколко телевизора, таблети и телефони.
Броят устройства, които могат да бъдат регистрирани за ползване на услугата HBO GO, е до 5 (пет), а едновременно достъп до HBO GO услугата клиент може да има на не повече от 2 (две) устройства едновременно. Трафикът към HBO GO се приспада от включените на месец МВ на максимална скорост.
Samsung Galahy Z Fold3, Phantom Silver
Apple iPhone 14 pro max, Deep Purple
Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm
Apple Watch 6 44mm
Apple AirPods Pro 2nd Generation
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

Воден-дух
Мнения: 1671
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от Воден-дух » 29 май 2019, 14:34

Съвсем забравих, че все още има и НВО пакети с включен НВО Го и за абонатите на интернет с кабелна телевизия :D В Пловдив Кулбокса така и не предложиха НВО Го с НВО пакета, а накрая спряха и самият НВО пакет, отскоро и Ен 3 направиха същото :oops:

C20NE
Мнения: 37
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от C20NE » 29 май 2019, 15:08

Някой да забелязва, как новите плановете на Теленор драматично поскъпнаха? :D Днес майка ми е ходила да плаща сметки (общо 3-ма човека плащат около 23 лв общо) и умната консултантка, която е в офиса почнала да и обяснява, как минутите не и стигали, и да разпишела по-скъп план (по спомен 15 лв. за 200-300 минути и толкова мегабайти), което си е план за нови клиенти, и е жива подигравка. Майка я питала какво ще стане, ако продължи безсрочно договора>>> отговорът бил "Ами може, ама не е хубаво"...цървули, да обясняват на някой как не му стигало потреблението, малко му било :D Не знам за Вас, ама на мен супер нагло ми се вижда, някаква елементарна консултантка да ми обяснява от какво имам нужда, и да ми предлага СЪЩИТЕ условия с 5 лв. на месец отгоре, щото съм "лоялен клиент". Няма такива оператори, като при нас...жива подигравка. Гладни да останат, пукната копейка няма да видят от мен :]

OnlineBG
Мнения: 49
Регистриран: 21 сеп 2012, 18:35

Re: Скрити планове за частни лица (A1,Теленор,Виваком)

Мнение от OnlineBG » 29 май 2019, 16:10

Само на мен ли ми прави впечатление, че служителите в офисите на всички оператори са станали доста нагли, груби и направо агресивни.
Липсата на бонуси и каквито и да е кукички, с които да зарибяват нови клиенти явно ги кара да се чувстват безпомощни, което им личи. Офисите са пусти и като цяло в тях в момента само се плащат сметки.
На служителите е поставена невъзможната задача да убеждават клиентите, че новите значително по-скъпи и орязани планове са по-добри за тях, което ги обезкуражава и дори не правят опити да предлагат варианти или убеждават. Пълна пасивност.
Имам чувството, че служителите на всички оператори са оставени в безтегловност и чакат нареждания от триглавата ламя какво да се прави.

Отговори