Състояние на мрежите плюсове и минуси

veskopanov
Регистриран: 21 юли 2005, 20:28

Re: Re: Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от veskopanov » 17 яну 2017, 17:02

Тези са били там и са на мтел,аз съм интегрирал станцията с Нокия ;)

hello moto
Регистриран: 08 май 2006, 21:12

Re: Re: Re: Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от hello moto » 17 яну 2017, 17:20

Горе на покрива антени до лятото на миналата година не е имало. Освен ако М-Тел не са ги качили. Макар, че едната антена отстрани на сградата и сега си се вижда, че си е там.

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от velnsl » 17 яну 2017, 19:20

Как съм пропуснал да те захапя цяла страница.
[Quote]Това че 10 човека в София например са имали проблем, не означава, че всички са така.[/Quote]
Както е важно и обратното. Не си мислете, че ако Епълфен никога няма проблеми с премиум-оператора, който е Мтел както и Никирей то тогава значи никой никога няма да има проблем.
По-скоро е доста по-възможно обратното. Пиша това от личен опит. Да не ме обвините в СПАМ.
Щото заради такива като Мтел съм се карал с по телефона с доставчик на ГАРАНЦИОНЕН ТЕЛЕФОН. Ама айде да не бозим темата.

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от Apple_fan » 17 яну 2017, 20:05

И да спамиш темата все тая. И без това този форум е за евтиняци и мрънкалници, така че е безсмислено някой интелигентен човек да пише тук.

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от velnsl » 17 яну 2017, 21:07

[Quote]безсмислено някой интелигентен човек да пише тук. [/Quote]
Така е, но аз ще се продължавам да се мъча да отварям очите на непрогледналите да опознаят света на мобилните оператори и кой оператор какъв е. Ти обаче постоянно ми акаш на труда.
Както виждаш мнението ми е от личен опит.
При проблем с качеството на услугата мтел никога няма да си признае. Клиента има да се лута в търсене на проблема - покритието или апарата, както в една друга тема(там не знам обаче за кой оператор става дума).
Както съм писал в горното мнение - това е ЛИЧЕН ОПИТ. Твоите мнения клонят по-скоро към спам и очевАдно тролене колко велики са мтел.
Имат една единствена наистина прилична услуга, която естествено не е телефонията. Вече писах коя.

А ти какво правиш при евтиняците и мрънкалниците(дет все хвалят виваком)? Изчезвай тогава! Само чети, не пиши Остави ни непросветлени.
Не считам за уместни такива определения за пишещите тук. Тук всеки иска най-доброто за парите си и се информира. Това, че мтел иска да лови риба на гола стръв говори за капацитета на мениджърите оператора, но не и пишещите тук.

DNST
Регистриран: 05 яну 2016, 09:40

Мнение от DNST » 17 яну 2017, 21:43

[quote]Теленор активно изграждат нови базови станции и подобряват обхвата си[/quote]
Мога да се съглася. И в друга тема с подобен смисъл съм споделял, че с всяко следващо пътуване и опит да слушам онлайн радио прекъсванията в интернета на Теленор стават все по-малко и по-малко. Не разбирам само защо в Русе когато си пусна радио 4G мрежата ме прехвърля на 3.5G.. Като изключим този детайл и ниските скорости покритието на Теленор наистина доста бързо нараства. Скоро не съм пътувал под балкана, където в гористите местности покритие имаха Виваком и то 2G. Силно се надявам Теленор да са го подобрили

hello moto

Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от hello moto » 20 яну 2017, 19:23

Днес пътувах от Плевен до Никопол. Виваком имат 3G на около 30% от пътя, М-Тел до към 50%,а Теленор имат 3G по целия път. Със скоростта на мрежата на Теленор от форума разбирам, че има проблем, но обхвата слага другите два оператора в малкото си джобче. Качвам и снимки на екрана от скановете.

hello moto

Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от hello moto » 20 яну 2017, 19:41

А ето и какво се открива при сканиране в Никопол. 4G се хваща само от Румъния. На картата на покритието на Теленор е дадено, че имат 4G в Никопол, но в действителност нямат.

DNST
Регистриран: 05 яну 2016, 09:40

Re: Re: Състояние на мрежите плюсове и минуси

Мнение от DNST » 20 яну 2017, 20:47

Виваком имаха претенциите да са оператора с най-добро покритие на 3G мрежата си и все още го чувам по рекламите им. Нямам добър поглед дали наистина е така, но 3G покритието на Теленор наистина е чук. :)

hello moto

Мнение от hello moto » 20 яну 2017, 22:42

Те най-вероятно са били с най-добро 3G покритие, но всичко е динамично и май вече това са Теленор. :-)

Отговори