Мтел спира да предлага тарифите Comfort, surf and talk, Моби и др.

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мтел спира да предлага тарифите Comfort, surf and talk, Моби и др.

Мнение от Apple_fan » 25 апр 2014, 11:37

Преди малко оператор ми каза, че Мтел спира да предлага тарифните планове Comfort, surf and talk, Икономична тарифа, Моби и Комбина. Вече на тяхно място се предлагат само Мтел Транафер, Смарт и Класик.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Мтел спира да предлага тарифите Comfort, surf and talk, Моби и др.

Мнение от Ванката » 25 апр 2014, 11:49

Защо и Surf & Talk? Това бяха едни от най - силните им планове.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

stststeven
Регистриран: 16 мар 2007, 08:06

Мнение от stststeven » 25 апр 2014, 12:22

http://www.mtel.bg/tarifni-planove-arhiv
Още снощи го видях,но реших,че е някаква грешка.

sgs_maniak
Регистриран: 22 окт 2013, 12:18

Мнение от sgs_maniak » 25 апр 2014, 13:01

Ванка
Аз пък харесвам повече смарт плановете. Включват повече национални минути . Аз сега ползвам Surf &talk M но новия Мтел Смарт 25лв такса е по добър от моя.

Все пак ти си знаеш потребрението и към кого най често се обаждаш или ти трябват към всички мрежи. Тогава може ци някой от вариантите на Мтел Трансфер.

steff87
Регистриран: 13 май 2012, 22:24

Мнение от steff87 » 25 апр 2014, 20:14

Не знам защо,но много искат да наложат този ТРАНСФЕР. Мен лично не ми допада...

Loоper
Регистриран: 19 юли 2006, 02:44

Мнение от Loоper » 25 апр 2014, 20:33

е кое не ти допада... мн е добър.... особено по-скъпите тарифи...

а спират старите защото са стари и неактуални и разбира се защото ще залагат на по-висока такса ...= на по-дълго време сигурен приход..

kirilatsa
Регистриран: 08 окт 2009, 08:36

Мнение от kirilatsa » 25 апр 2014, 20:53

Въпреки факта ,че съм абонат на Мтел личното ми мнение е,че Мтел има доста неадекватно и далеч от логиката на българския паззар ценово(планово)поведение.Това го доказва постоянно намаляващия им пазарен дял и приходи.Лично за мен Виваком има най-адекватно и гъвкаво поведение на нашия мобилен пазар.
Не може просто да се опитваш да налагаш и предлагаш нещо само защото на теб ти харесва и ти е изгодно.

milen888
Регистриран: 15 ное 2006, 15:50

Мнение от milen888 » 25 апр 2014, 21:10

[Quote]Въпреки факта ,че съм абонат на Мтел личното ми мнение е,че Мтел има доста неадекватно и далеч от логиката на българския паззар ценово(планово)поведение.Това го доказва постоянно намаляващия им пазарен дял и приходи.Лично за мен Виваком има най-адекватно и гъвкаво поведение на нашия мобилен пазар.
Не може просто да се опитваш да налагаш и предлагаш нещо само защото на теб ти харесва и ти е изгодно.[/Quote]

Много добро мнение, колега, браво (yes) Същото постоянно казвам и аз. Дори и абонатите на Мтел са съгласни, с едно изключение- фамозния трол Викторчо/ Apple fan/Потребител4000/Тухла/Вар/Цимент и кой знае още колко идиотски ника е сменил горкия :D

Има една народна поговорка за такива като него- ЛУД УМОРА НЯМА, САМО СЕ ПОТИ :D

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мнение от Apple_fan » 25 апр 2014, 22:06

Ти си представителна извадка на средностатистическия българин-прост, с ограничено мислене, простиращо се до телевизията или компютъра, където му промиват мозъка с всякакви щуротии, но въпреки това им вярва неимуверно. Със сигурност си от хората, които ходят на митингите на Бареков и се редят за кебабчета, и се връзват на hard популизма му. Точно такива хора като теб(а те не са малко), работещи на бензиностанция, супермаркет или барман в заведение, който не е отворил учебник по маркетинг, камо ли и нещо друго, но за сметка на това е специалист по всичко, ще казват, какво са мислели хората, въпреки, че не познава и процент от тях.
И тази поговорка \"луд умира нема\" важи точно за теб-ограничен рекламен бот със средно образование, който вероятно не знае дори какви видове печалба има и как се получава тя, но въпреки това говори от името на всички специалисти по маркетинг, финанси и т.н.

Междудругото в партията на Бареков ще имаш голям успех. Там търсят точно такива хора. :D

kirilatsa
Регистриран: 08 окт 2009, 08:36

Мнение от kirilatsa » 25 апр 2014, 22:56

Правиш едно изключително безсмислено и инфантилно изказване което според мен те поставя в групата от хора които ти коментираш и имаш претенциите, че не възприемаш.

Отговори