Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

bachev31
Регистриран: 12 мар 2015, 12:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от bachev31 » 08 фев 2017, 09:33

Да така е никой не ми е длъжен, но и аз не съм длъжен на никой ако му вземам от отворения нет,чужбина е като бг само заплатите са други

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от tzincbg » 08 фев 2017, 09:34

Сигурно и тоя е мизерник, а?(от dnes.bg):
"Ингвар Кампард, основателят на мебелната верига ИКЕА, всъщност живее в скромна едноетажна къща, храни се с кюфтенцата, предлагани в ресторантите на ИКЕА, пътува с градския транспорт и лети във втора класа, въпреки че той може да си позволи дори собствен самолет, без това да навреди ни най-малко на личното му богатство.
87-годишният бизнесмен пазарува винаги в края на седмицата, за да хване изгодните цени, отбелязва „Дейли мейл“.
Това е забележително за човек, който стои зад компания с годишна печалба от 3,2 милиарда британски лири и реализира продажби на стойност 27,6 милиарда британски лири из 44 държави."

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от Ванката » 08 фев 2017, 09:46

Cool! И като затвори очи един ден твърде стар и немощен, какво ще си спомни от живота? Че се е хранил в долнопробни ресторанти, нездравословно най-вероятно, така като чета. Евтини хотели, втора класа в самолета и т.н.т. На негово място, ще грабя с пълни шепи от живота, защото и без това е кратък. Ама такъв е живота, едни се раждат мизерници по душа, а други стига да имат възможноста, се радват на всеки миг!

Въпросният милиардер е герой в очите на слепите, а не на нормалните хора!

По-късно ще почистя темата ако друг модератор не го направи, че се наспами доста.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

polarr31
Регистриран: 07 дек 2011, 14:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от polarr31 » 08 фев 2017, 09:50

polarr31 написа:
08 фев 2017, 09:34
Сигурно и тоя е мизерник, а?(от dnes.bg): "Ингвар Кампард, основателят на мебелната верига ИКЕА, всъщност живее в скромна едноетажна къща, храни се с кюфтенцата, предлагани в ресторантите на ИКЕА, пътува с градския транспорт и лети във втора класа, въпреки че той може да си позволи дори собствен самолет, без това да навреди ни най-малко на личното му богатство. 87-годишният бизнесмен пазарува винаги в края на седмицата, за да хване изгодните цени, отбелязва „Дейли мейл“. Това е забележително за човек, който стои зад компания с годишна печалба от 3,2 милиарда британски лири и реализира продажби на стойност 27,6 милиарда британски лири из 44 държави."
Извинявам се, че се намесвам, но примера ти е неадекватен. Преди няколко години бях на екскурзия в Дания.В една събота сутринта бяхме пред Парламента. Екскурзоводката ни каза, че ако беше работен ден, имало голяма вероятност по това време да срещнем техния Премиер, защото ходил с колело на работа. Та едно е да живееш скромно поради убежденията си, друго е да се оглеждаш непрекъснато за "евтинка далаверка". Не му знам семейното положение на колегата Бачев, ама ако има жена ще има проблеми с този свой манталитет. Ако няма жена, няма и да има.Извинявам се ако съм груб, целта ми не е да обидя някой.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от tzincbg » 08 фев 2017, 10:12

Парадокс - точно защото грабиш с пълни шепи - не можеш да станеш милиардер. В Германия напр. ако си богат, но караш ултра скъпа кола, вместо среден клас, се считало за просташко. Съгласен съм обаче, че шефът на Икеа прекалява.

bachev31

Мнение от bachev31 » 08 фев 2017, 10:22

Жена имам, имам и детенце,от качествена храна дрехи и подаръци за детето и жената и мене не се лишавам. Ти гледай себе си

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от Ванката » 08 фев 2017, 10:27

И аз и той гледаме нас си, но ти гледаш другите:

[Quote]bachev31
Дата: 08.02.2017 08:36
Стадото си е стадо с акъл като на овца[/Quote]
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

iavorski
Регистриран: 01 мар 2006, 22:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от iavorski » 08 фев 2017, 10:58

Добре правиш че не ги лишаваш от качествена храна/дрехи и т.н.

Обаче наясно ли си че купувайки дънки Ливайс или козметика на Ла Прери примерно си "по-издоен" отколкото от който и да е мобилен оператор. Същото важи и за Еко/Био храните!

Марк-ъпа при марковите стоки се измерва в стотици проценти. Същото важи дори и за Debenhams / H&M.

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Мнение от velnsl » 08 фев 2017, 17:47

[Quote]Cool! И като затвори очи един ден твърде стар и немощен, какво ще си спомни от живота? Че се е хранил в долнопробни ресторанти, нездравословно най-вероятно, така като чета. Евтини хотели, втора класа в самолета и т.н.т.[/Quote]
Може би утехата, че е оставил на детето си много повече, от колкото ако беше грабил от живота с пълни шепи.
Както в случая мултимилиардна империя на шефа на ИКЕА.
Аз не виждам нищо лошо в това, човек даиска да получава най-доброто за парите си.

bachev31

Мнение от bachev31 » 08 фев 2017, 18:07

Незнам за шефа на Икеа как харчи, но в Англия а мисля че беше и в цяла Европа човека е дал 13 заплата на всички работещи в магазините му

Отговори