Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

bachev31
Регистриран: 12 мар 2015, 12:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от bachev31 » 07 фев 2017, 19:14

Ще видим с роуминга какво ще стане наесен може да взема карта с договор и да си я ползвам в англия

drecksau
Регистриран: 31 дек 2005, 21:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от drecksau » 07 фев 2017, 21:43

Ти в колко офиса на Мтел провери тази информация? Аз си мисля, че тези просто се опитват да те "врътнат" на 2-шен договор :|

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от PoceH_BS » 07 фев 2017, 21:55

[Quote]Проблем е винаги когато плащам за нещо което не ползвам,всичко кътам в банката[/Quote]

Ти за 2 леФчета ли си?! Циция... :D

[Quote]Свързване след временно спиране заради неплатени фактури 1,90 лв.[/Quote]

https://www.bob.bg/prices
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

bachev31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от bachev31 » 08 фев 2017, 06:37

В един офис проверих казва ми човек който познавам, циция винаги ще бъда към монополистите за разлика от стадото

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от PoceH_BS » 08 фев 2017, 07:53

Стадото си плаща абонаментите и си използва включените услуги, същевремено изхвърля "мършата" която търси само авантата/кражбата.
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

bachev31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от bachev31 » 08 фев 2017, 08:36

Стадото си е стадо с акъл като на овца

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от Ванката » 08 фев 2017, 09:10

Пиша вече рядко и се извинявам, че не е по темата, но не си прав! Хората ползват това, което им е необходимо, за което съответно си плащат. Не гледай само в собствената си паница, защото съм се сблъсквал с тарикати като тебе в ежедневието си. Искате да ползвате даден вид услуга, но не искате да плащате за нея, ако може да е за жълти стотинки, или най-добре за без пари. Така не става! Като не ти харесва си ползвай предплатена карта, защото ти и тези като теб, не сте фактор, за който и да е сектое в търговията.

Интересно ми е, след като живееш в Англия, как не си се научил да плащаш, или живееш в землянка? Извинявай, че съм малко остър с тебе, но ми стана интересно. И понеже става въпрос за индивидуални потребности, има и хора като мен, на които им е нужен телефона за да си вършат работата. Мисля, че 24лв е една смешна сума за нещата, които ползвам. Прилагам ти шот за да се убедиш, и да не слагаш определения на хората, че са овце или други подобни. Всъщност, Росен много точно е описал в поста си, какво мисля за хора като тебе, но няма да го напиша толкова директно.:)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

bachev31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от bachev31 » 08 фев 2017, 09:20

В Англия плащам за всичко което ползвам,с но нито стотинка повече, и там ако има отворена мрежа хващам нет от нея защо трябва да харча излишни пари, до като има балъци ще има и тарикати, Мобилни услуги там ползвам само предплатените на Вектън мобайл те са ми добре, на теб може да ти трябва повече разговори на мене ме устройват и по-малко.Навсякъде има схеми за ползване на по евтини услуги, и аз се опитвам да сведа до минимум харчовете си ако има как а има как!

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Боб са премахнали услугата за временно спиране на номера до 6 месеца!

Мнение от Ванката » 08 фев 2017, 09:30

Там където живея е пълно с отворени мрежи, но си плащам за фикс услуга и си ползвам само нея. Когато излизам някъде, не се моля да ми дадат паролата за да цъкам в нета, а си ползвам 16-те гиги, които са ми предостатъчно добавяйки и тези от другия оператор стават 22. Две неща съм научил от баща ми (Бог да го прости): никой с нищо не ти е длъжен, както и обратното; и икономията е майка на мизерията!!!

ОК. Има хора като тебе, добре. Обаче не давайте определения на тези, които ползват и плащат за това което ползват. Това исках да ти кажа. И споко, аз също съм бачкал в чужбина, и знам как е.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Отговори