Zamunda и Arena може да бъдат свалени “всеки момент”

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Zamunda и Arena може да бъдат свалени “всеки момент”

Мнение от Вито » 06 апр 2020, 17:51

radko89 написа:
06 апр 2020, 14:30
И преди това помня Вито спомена, че като гледал по цял ден трябвало да отдели по 200-300лв за филми.

Ако имате по цял ден за гледане или по толкова време, че да изразходите мобилния толкова бързо се замислете дали проблемът е в системата или във вас..
Няма как да се оплакваш, че не ти стигат парите и в същото време да казваш, че гледаш по цял ден филми или че изразходваш нета за норматив...

Хванете поработете в този случай..
Аз не съм се оплаквал, че не ми стигат парите... Поработвам също така. Работното ми време е десет работни, двайсет почивни. Та за тва и гледам по цял ден филми, от малък съм си фен. :lol:

За мен по-удобно нещо от това като се прибера и махна слушалките да си продължа песента на ресийвъра с два клика. И преди да изляза като вържа слушалките сигналът да потече директно в тях без да правя каквото и да било. Само да изключа домашните системи...
Отделно сега се прибирам, гледах сериал преди да изляза, пускам hbo go, помни си минутите до къде съм гледал, коя серия... Като пускам от лаптопа сериали често преглеждам по няколко файла да видя кой съм гледал последно, което е досадно.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

Потребителски аватар
n1
Регистриран: 31 юли 2006, 10:51

Мнение от n1 » 06 апр 2020, 19:10

Явно все пак има хора, които ги ползват.
Слушам музика основно в колата, допреди да заключат Европа и сложат КПП пътувах често.
Впрочем пуснах си 7-дневен trial на prime video на телевизора, но май и там няма бг-субтитри.
Четох във форума, но мненията са много стари и постни, нещо ново за тази услуга? :roll:
Nokia 7 Plus DS
MS Lumia 950 DS

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 06 апр 2020, 21:28

defierofodds написа:
06 апр 2020, 16:56
Непознатата я намирам от онлайн-радиата
Ще ми разкажеш ли стъпка по стъпка, как се случват нещата? Слушаш си дадено радио на телефона, харесва ти дадена песен и какво следва.... като цяло не всички радиа показват коя е песента и тогава не знам какво се прави, ама ти сигурно слушаш само такива на които пише песента... преписваш си заглавието и отиваш в някой сайт(от къде се свалят mp3-ки, че наистина не знам?), намираш парчето и го сваляш, след това сигурно взимаш сваления файл и го местиш в някоя папка отговаряща на музиката... а после някой ден си копираш файловете и на компютъра...
Нещо такова или?

A4i
Регистриран: 08 фев 2009, 02:32

Мнение от A4i » 06 апр 2020, 21:37

Board, ти в коя група на детската градина си?

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 06 апр 2020, 22:02

A4i написа:
06 апр 2020, 21:37
Board, ти в коя група на детската градина си?
Нещо имаш ли да кажеш, не разбрах?

Спомням си преди време на някои хора им беше трудно да се разделят и с телефоните с копчета, ама после свикнаха на тъчскрийна, та някой ден и с mp3-ките ще успеете да се разделите ;)

MEnergy
Регистриран: 20 май 2010, 23:00

Мнение от MEnergy » 06 апр 2020, 22:03

defierofodds написа:
06 апр 2020, 17:06

https://winampheritage.com/plugin/octimax/95237
До момента така и няма по-добър плейър. :)

"МП3-ките" ми са всъщност AAC/М4а, иначе за самия формат mp3 и аз съм съгласен, че е отживелица. ;)
Пробвай aimp - https://www.aimp.ru/. Вероятно ще си промениш мнението. Напълно безплатен, поддържан, пълен с екстри и настройки, стотици теми, много солидно качество от сигурно над 10 години. Имам и Уинамп, но той умря много отдавна и не можеш да спреш времето. Вероятно има и други, jetAudio примерно и т.н., но на aimp ми харесва, че всичко е комбинирано в една програма, с която можеш да правиш всичко. И звучи прекрасно, а всеки месец има актуализация.

Иначе, за софтуерно подобряване на звука под Уиндоус (вероятно има и за Линукс/Мак), DFX enhancer или FxSound Enhancer. Работи за всички програми и в бекграунд, не само в аудио плеъра. А, най-добре - една отделна аудио карта, ако ще и през USB да е само.

A4i
Регистриран: 08 фев 2009, 02:32

Мнение от A4i » 06 апр 2020, 22:45

Едни качествени "топли" слушалки и няма да забележиш разлика. Друго ме впечатлява. Примерно за година студията снимат 100 филма в холивуд и да кажем 50 музикални изпълнителя стават популярни. Сега , Земята трябва да спре да се върти, ако някой от тези прогресиращо посредствени и откровено вулгарни , Содомитски бълвочи не вземе и последните стотинки от зомби-консуматора. Това зомби обаче е и творец, колкото и да е чудно. То произвежда 1 000 000 пъти повече оригинална продукция, която лицензира безплатно на фацебук, гоогле и другите вампири в мрежата. Те му гепят инфото и правят пари. Сега това зомби трябва ли на същия принцип като за разпространителите да получава тлъста пачка пари. Е'ви го у зомбито , нали?

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 07 апр 2020, 10:53

Да споделя и аз.
Без мп3, в колата, невъзможно.
На работа/у дома само онлайн ... от 5-6 години вече.
Nokia 100 black

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 07 апр 2020, 12:11

С един bluetooth aux и в колата spotify си свири. :D
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 07 апр 2020, 16:13

Вито написа:
07 апр 2020, 12:11
С един bluetooth aux и в колата spotify си свири. :D
Неприложимо при пътуване извън града и в чужбина.
Nokia 100 black

Отговори