Netflix от друга държава

zazabg
Регистриран: 02 юни 2010, 02:40

Netflix от друга държава

Мнение от zazabg » 26 май 2019, 06:48

Здравейте! Някой ползва ли каталога на нетфликс от друга държава? Установих, че в Българския заглавията са ми малко и проверих - имаме 500 филма, а в САЩ са 4600. https://www.finder.com/global-netflix-library-totals Таксата обаче май е една и съща :-) Някой пробвал ли е начин да гледа тамошния каталог?
С безплатен VPN мога да отворя сайта, но не и да гледам нещо. Ако си платя VPN доколко сигурно е, че ще се получи?

Samgsm
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Netflix от друга държава

Мнение от Samgsm » 26 май 2019, 13:30

Често използвам чужди каталози през VPN, но за жалост от 2016 почнаха да блокират доста VPN сървъри. За съжаление не всички платени VPN услуги осигуряват достъп до Netflix, а повечето които осигуряват ти позволяват да използваш каталога само на няколко държави. Аз лично използвам ExpressVPN, заради сравнително големия избор от страни. NordVPN също е добър избор, но те поддържаха мисля че 6 или 7 държави и ако се вържеш към държава за която нямат Netflix сървър те свързва автоматично към американския. Единственият безплатен вариант за който знам е AstrillVPN. С него можеш да използваш
Netflix обаче само американските и френските каталози.

Samgsm
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Мнение от Samgsm » 26 май 2019, 13:34

А този сайт който си пратил е с доста стара информация. Unogs предоставяха най-достоверна информация за големимата на каталозите в различните страни, но от доста време вече не поддържат България. Миналата година когато още ни имаше пишеше че имамр около 3000 филма.

maxito2
Регистриран: 17 юни 2008, 16:00

Мнение от maxito2 » 26 май 2019, 14:31

Аз ползвам Getflix за гледане на USA каталог, но няма безплатна версия. Повечето vpn са блокирани отдавна.

Отговори