Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Ludogoretz
Регистриран: 12 ное 2017, 20:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ludogoretz » 01 апр 2018, 12:40

Той oneplus 5t е като стелт и пред едж7 ама това не го споменаваш.А толкова нападки към xiaomi както в този форум и аз не съм срещал.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ванката » 01 апр 2018, 12:58

[Quote]Той oneplus 5t е като стелт и пред едж7 ама това не го споменаваш.[/Quote]
Разбира се, че не го споменавам, защото е неуместно. Единия е модел от март 2016, а другия от ноември 2017. Плюс това съпоставимо със стелтовете, може да се каже, че Еджа е като Ф-22 Раптор! (yes)

[Quote]толкова нападки към xiaomi както в този форум и аз не съм срещал.[/Quote]
Нали се сещаш, каквото повикало - такова се обадило! Като дразните другите с вашите хвалебствия, че дори и някои си позволявате да обиждате, така се получава. Вместо да събудите любопитство у някой случаен потребител, се случва точно обратното - будите отвращение. И с изказвания от сорта на “браво на китайците, че крадат интелектуалния труд на другите” още повече ги намразвам. И това не е само мое мнение. Честно казано само в този форум се радвате на неща, които 90% от хората ненавиждат!

Важен е много подхода, как представяте техните продукти. Ако не насаждате с такава ярост “великите” редмита навсякъде в темите, предполагам че повечко хора може да им обърнат внимание. А ти твърдиш, че твоето Редми ти дава абсолютно всичко което ти трябва за 260 лв., но искаш да си купиш 5Т за 950 лв. Противоречиш си доста, или просто показваш, че си стиснат човек или нямаш пари без да се обиждаш. :)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Ludogoretz
Регистриран: 12 ное 2017, 20:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ludogoretz » 01 апр 2018, 14:26

Да моето Редми ми дава всичко от което се нуждая,но след година вече ще е на 2 години и ще се замисля за друг. Oneplus 5t сега брачеда го е взе за 800 лв догодина ще е на 550-600 лв преспокойно мога да си го позволя,но пак ще огледам средния клас на Xiaomi за около 300 лв какво предлагат и ще си задам въпроса,аджеба трябва ли ми 8гб рам ?

Ще се запитам също дали да дам 700 лв за телефон или да дам 300 и да останат едни 400 лв и да купя на малката колело,играчки и дрешки и др детски неща,не че пак няма да ги дам,но техниката не е всичко,когато имаш деца ще разбереш,че приоритетите ти стават други.

geleto_
Регистриран: 02 ное 2004, 08:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от geleto_ » 01 апр 2018, 16:10

Дали ПАК не забравихте ИДЕЯТА на темата?

Отговори