Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от board » 31 мар 2018, 22:04

[Quote]Колко оператора и в кои държави НЕ субсидират Епъл и Самсунг телефони?[/Quote]
Вероятно са малко, в каква връзка този въпрос?

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ванката » 01 апр 2018, 08:07

[Quote]А всичките други модели на Xiaomi, които изреждате редми-мредми, ноут-моут 7,8,8,457996433 сигурно само индийците и китайците ги знаят. Явно и част от българите(с две думи третия свят)[/Quote]
Абсолютно е така! Широко разпространени са сред групата на Шаро и добра алтернатива (когато нямаш пари), да си купиш истински флагман, а не някаква китайска тояга. Аз също мислих да си купя Ми Микс 2, но като размислих, ще е много по-умно да си купя миналогодишен флагман от доказана марка, ако нямам пари за тазгодишен. Дори Ноут8 ми е в полезрението въпреки, че надвишава значително бюджета ми, но вече няколко човека ми казаха, че батерията му се държи много добре.

[Quote]Истината е, че Шарп са създателите на всичко, но само Xiaomi го открадна 1:1.
Вижте новия микс отзад 1:1 с айфоните, отпред.1:1 с Шарп. И тези ще ми задават стандарта [/Quote]
Разбира се, че от Шарп тръгнаха безрамковите телефони, но въпреки това лично за мен истински безрамков телефон показаха Самсунг с техния Едж/Инфинити дисплей въпреки, че оставиха отгоре и отдолу тънки рамки. Идеята е много добра...(yes)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

Ludogoretz
Регистриран: 12 ное 2017, 20:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ludogoretz » 01 апр 2018, 09:19

Ванка не си ползвал Xiaomi и затова така говориш,и брачеда беше такъв скептик като тебе но откакто взе oneplus 5t не спира да го хвали, 8гб и 128 ром снапдрагон 835 за 800 лв .

MapTo_D
Регистриран: 05 юни 2006, 13:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от MapTo_D » 01 апр 2018, 09:39

Хора, не се изказвайте така крайно, че който си купува т.нар. китайска тояга, няма пари за 'истински'флагман, изглежда смешно и жалко от страни... :X

Потребителски аватар
Ванката

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ванката » 01 апр 2018, 09:50

Четете коментарите на вашите опоненти както ви изнася! Никой не говори за тези които си купуват китайски флагмани, а за тези, които пускат хвалебствени теми на килограм за редмита и ноутове всякаш са най-доброто на света, а тези които си купуваме телефони от доказани марки сме балъци, олигофрени и т.н.

Промоутърите на редмитата обикновено гледат да ползват евтини и кофти услуги, купуват си евтини и некачествени устройства, ако могат да получат и нещо на аванта още по-добре. И опитвайки се да оправдаят своя избор за това, че не могат да си позволят нещо качествено, определят другите като балъци! Ето такива хора ни дразнят. Познавам хора, които имат възможности (вече двама), които ползват Редми Ноут 4, но основните им телефони са флагмани на Самсунг или Епъл. Ползват китаеца за втори - работен телефон, но никога не са казали, че качеството е отлично на ниска цена, защото е просто смешно такова твърдение.
Samsung Galaxy Buds+

Потребителски аватар
Ванката

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ванката » 01 апр 2018, 10:11

Уан + 5Т 8/128 ГБ излиза около 950 лв с доставката до адреса ми в България. Проверих го през приложението на Алиекспрес, а не 800 лв. Апетитна цена наистина, но за 1000 лв в момента може да се вземе С9 през един от нашите оператори с най-големият им план. При условие, че аб.план е необходим и този разход е просто консуматив приравнен с тези за ток, вода, парно и фиксирана услуга, всеки би си взел топ флагмана от доказан производител като Самсунг. Да не говорим, че и другите имат още по-апетитни предложения до хилядата лева, при това с двегодишна гаранция и няма да треперя като се счупи тоя 5Т какво се случва после...
Samsung Galaxy Buds+

Ludogoretz
Регистриран: 12 ное 2017, 20:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ludogoretz » 01 апр 2018, 10:15

Аз смея да твърдя,че изкарвам добър доход,но не ми трябва толкова скъп телефон като флагманите на Самсунг и Айфон, просто Редмито ми дава всичко което ми е необходимо,най вече яка батерия за 2 дена яко ръчкане във Фейсбук и Ютюб.Да за мене Редмито е идеален телефон купен за 260 лв нов.
Но след година бих си взел xiaomi флагман или oneplus 5t да е 8гб рам и 256 ром.

Потребителски аватар
Ванката

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от Ванката » 01 апр 2018, 10:25

В сравнение с твоето Редми Уан Плюс Пет Т е като най-новият американски стелт изтребител на въоръжение в армията им Ф-35 Мълния! Няма база за сравнение. Дори и сонито което имаше беше по-добра алтернатива от това измислено Редми. Батериите са добри на всички флагмани, ако разбира се знаеш какво правиш с тях, как ги поддържаш и т.н. ЕС 7 Едж имаше проблем с батерията, но се оказа, че е от оператора Виваком. Сложих му теленорска карта за проба и изкара над два дни, а сега майка ми му се радва. Всеки флагман, ще е по-добър от тия пръчки които промотирате в тоя форум. В никой друг няма толкова агресивна реклама, Та чак и с личностни нападки! (yes)
Samsung Galaxy Buds+

MapTo_D
Регистриран: 05 юни 2006, 13:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от MapTo_D » 01 апр 2018, 10:31

Как от оператора се влияе батерията? Това сериозно питам. Аз съм на Виваком, имам Mi6, преди 6-7 месеца бях в САЩ, там за ден падаше батерията, но правех по над 8 часа SoT, тук пак за ден я стопявам, но я стигна 5 часа, я не!?

П.П. Проблема може да е и от Орео, защото след него забелязах бързо падане на бат при ползване.
Но ще го тествам с някоя друга карта да видя какво-що.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xiaomi потвърди, че подготвя геймърски смартфон

Мнение от tzincbg » 01 апр 2018, 10:52

На вива пада бързо батерията - явно са по-нарядко клетките. Само на Макс телеком ми падаше по-бързо и грееше повече.

Колкото до китайците и да са назад леко не е фатално - тъкмо има евтини смартфони за всички, не за всеки е важно да е адски бърз и детайлите на снимката да са идеални. Така има за всекиго по нещо и за деца и за възрастни, и за втори телефони, за резерва...

Отговори