Xiaomi има технология за бързо безжично зареждане до 80W

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Re: Xiaomi има технология за бързо безжично зареждане до 80W

Мнение от radko89 » 21 окт 2020, 22:58

Нямах предвид, че си ме засегнал, само че има много хора, които мислят различно не защото са фенове или късогледи, а защото техният случай на употреба е различен.
Няма лоши чувства иначе ;)

D0N4T3LL0
Регистриран: 13 мар 2015, 10:34

Мнение от D0N4T3LL0 » 22 окт 2020, 09:52

pretorianec написа:
21 окт 2020, 17:52
D0N4T3LL0 написа:
21 окт 2020, 17:03
pretorianec написа:
21 окт 2020, 11:49
...
Спикул,мохабета със "самуоценаката" отдавна се изтърка пич! Направи се на оригинален и измисли нещо друго ;) Виждам че много се впечатляваш от граматиката ми,и неволните правописни грешки които допускам понякога в бързината! ....
OFFTOPIC:
Не смятах да пиша коментар, но след това изказване някак си не се стърпях. Неволните грешки са едно, но липсата на запетайки в последния коментар е направо зловеща! След 10тата пропусната спрях да ги броя! Преди "който, които, а, но, че, защото" и тн. се пише запетайка. Та да - това не са грешки "понякога" и "в бързината".
Извинявай,че те ужасявам толкова! Относно това което написах(в смисъл съдържанието)коментар имаш ли,или си прекалено ужасен все още?

P.S. Сега по-добре ли се справих(съ запетайките) или има още какво да се желае? След като имаш желание да броиш,ти предлагам да прегледаш всички мои коментари тук(към 670 не много)и да опишеш и нанесеш всички мои грешки(правописни и пунктуационни)в една отделна тема!
Не съм изненадан от отговора, но нали си чел много по темата психология, може да си анализираш и сам реакцията.
Да се заяждаш във форум за правопис е излишно и не му е мястото, но да акцентираш и да изтъкваш нещо, което е видимо грешно и консистентно се бърка, е меко казано смешно! Иначе ако искаш пиши и на шлокавица, на мен не ми пречи, стига после да не се опитваш да се оправдаваш и да изтъкваш, че си голям защитник на българското.
Не ми е първия ти прочетен пост, видимо и от постоянния ви спам и дразги със спикул във всяка тема, няма и да е последния.

ilkor
Регистриран: 30 дек 2011, 21:49

Мнение от ilkor » 22 окт 2020, 22:11

Китайците всяка година слагат ново по мощно зарядно в комплекта за по-бързо зареждане, докато Епъл ти казват че трябва да зареждаш с такова от стари модели защото в комплекта няма зарядно.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 22 окт 2020, 23:01

Явно Епъл може да си го позволи. Щом има кой да купува... Аз не виждам причина що са мушнали и тоя кабел в кутията, ама ей така, да не е без хич.
Китайците всяка година, да не кажа през месец, трябва да се доказват с нещо. Докато Епъл така са напреднали маркетингово, че представят анимирани лайна като нови емот икони и целият свят се радва. Смятай за кво иде реч. Да не говорим колко години пускат един и същ дизайн телефони. Сега ще видим колко ще трае новият-стар дизайн. Поне едно 3 годинки давам, минимум.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

danilov
Регистриран: 31 дек 2010, 15:19

Мнение от danilov » 22 окт 2020, 23:37

Вито написа:
22 окт 2020, 23:01
Докато Епъл така са напреднали маркетингово, че представят анимирани лайна като нови емот икони и целият свят се радва.
Всички го помним,когато го представи това лайно...АМЕЙЗИНГ👏АМЕЙЗИНГ👏АМЕЙЗИНГ👏👏👏

Отговори