Време е влогърите да пораснат

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от board » 08 авг 2019, 12:36

mishobehar написа:
08 авг 2019, 11:13
Снощи отделих около 2 часа да гледам негови видеа и категорично заявявам, че има някои, които представляват интерес, но има някои, които са опасни. Пример: "Пробвам истинска пушка помпа по мишена".
Е стига сега, отива човека на организирано събитие на стрелбище, обясняват му какво да прави и стреля няколко пъти. Как това е опасно? Не е взел произволно оръжие и да стреля в гората, Още повече, че в случая Лоджитек е организира на това опасно събитие. Трябва да ги е срам. ;)
mishobehar написа:
08 авг 2019, 11:13
А това че са отишли на Мусала - ОК.. Трябваше да го съгласува с властите. Утре ако отидат 10000 човека, лифта има само 1200/час капацитет. Ако 10 си навехнат глезена, защото не са с правилните обувки там горе какво правим?
Еми ако бяха отишли 10000 човека, нямаше да могат да се качат с лифта и щяха нещастни да си останат долу. А ако 10 си изкълчат глезените, щеше да има достатъчно много други хора, които да им помогнат да слязат. Преекспонира се драмата, още повече, че съм почти сигурен, че и в момента бройката на отишли хора заради него е силно завишена.

Както попитах и преди, ако аз ви призова във форума да изкачим заедно Черни връх и се качат много хора... трябва ли да бъда глобен , че съм ви организирал?

П.С.Най-абсурдното в случая е, че покрай негативната статия за Слави, аз разбрах за съществуването му. Изгледах вече сигурно 10 негови видеа. Сутринта си говорихме и с колегите за него.... А по принцип, грам не ме интересува и никога не би попаднал в полезрението ми.
Та добре му се получават нещата с рекламата. А имам чувство, че тази глоба пък е най-хубавото нещо което му се е случвало. ;)

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от tzincbg » 08 авг 2019, 13:00

Oт 500 000 абоната, по случай на което е изкачването, вече са 601 000.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от Ванката » 08 авг 2019, 13:01

И след медийният бум, ще станат 1 000 000... :D
Samsung GALAXY S22 Ultra

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от tzincbg » 08 авг 2019, 13:18

Ванката написа:
08 авг 2019, 13:01
И след медийният бум, ще станат 1 000 000... :D
Тъжното е, че и списание 8, и списание Космос и БНТ, и Слави вкарват мистика и конспирации към науката. Просто това е нивото на хората, това искат и в противен случай създателите на съдържание не продават достатъчно, за да оцелеят. :(

Потребителски аватар
radko89
Мнения: 1667
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от radko89 » 08 авг 2019, 16:42

tzincbg написа:
08 авг 2019, 13:18
Ванката написа:
08 авг 2019, 13:01
И след медийният бум, ще станат 1 000 000... :D
Тъжното е, че и списание 8, и списание Космос и БНТ, и Слави вкарват мистика и конспирации към науката. Просто това е нивото на хората, това искат и в противен случай създателите на съдържание не продават достатъчно, за да оцелеят. :(
А, най-накрая някой да зачекне истинския проблем, който ми се наби на мен в очите от коментар №1 и ме натъжи.
Иначе като има хора да му се връзват - нека ходят, кои сме ние да ги съдим?
Всеки си има глава на раменете.

Riosor
Мнения: 10
Регистриран: 02 юли 2009, 19:17

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от Riosor » 09 авг 2019, 17:35

Чудя се кой ли ви плати за да оклепате така момчето!?
И да напишеш куп неверни неща и да изтивите фактите до няма и къде!?
До скоро ви уважах доста като сайт. Но днес ми показхте, че и ВИЕ сте поръчков сайт и някой ви е платит да направите нещо и вие го правите. Куп просотий имам конретно в тази статия . Много неверни неща и неверни неща!!

Целта на похода му е да се отпразнува това, че наприв 500 хиляди абоната. Но вече той има 600к.
Книгата му излезе през декември. Тя е базирана на исторически источници и има инфо кое от къде е взето.
Книгата се продава доста добре между другото.

mobili
Мнения: 259
Регистриран: 24 май 2015, 16:13

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от mobili » 09 авг 2019, 17:43

Направо да отменят задължителното образование- ей, Слави ще раздава дипломите. Зер, книга има човекът, че и добре се продава.

dankk
Мнения: 3
Регистриран: 30 юни 2019, 13:13

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от dankk » 09 авг 2019, 18:24

Riosor написа:Чудя се кой ли ви плати за да оклепате така момчето!?
И да напишеш куп неверни неща и да изтивите фактите до няма и къде!?
До скоро ви уважах доста като сайт. Но днес ми показхте, че и ВИЕ сте поръчков сайт и някой ви е платит да направите нещо и вие го правите. Куп просотий имам конретно в тази статия . Много неверни неща и неверни неща!!

Целта на похода му е да се отпразнува това, че наприв 500 хиляди абоната. Но вече той има 600к.
Книгата му излезе през декември. Тя е базирана на исторически источници и има инфо кое от къде е взето.
Книгата се продава доста добре между другото.
Напълно подкрепям, очаквам и този коментар да бъде изтрит

borusiq
Мнения: 341
Регистриран: 13 ное 2007, 09:06

Re: Време е влогърите да пораснат

Мнение от borusiq » 09 авг 2019, 18:26

Има си и хубава страна на идеята му. Не съм сигурен, че щеше да организира такава група, ако е знаел за тези ограничения (което не го оправдава), но и съм абсолютен антагонист на практиката да се прави отчет за спечеленото от някого, за да се омаловажи по някакъв начин качеството на замисъла му.
Дори не бих си правил труда да разглеждам видеата му, защото ми е пределно ясно на каква посредственост ще се натъкна, но отново не бих се наел да съдя някого за предпочитанията му или нивото му на интелект да следва влогъри.
Според мен, порицанието му е правилно, но не заслужава хейт определено.
Fire is Faith

power v12
Мнения: 18
Регистриран: 10 яну 2009, 01:02
Местоположение: GB
Контакти:

Време е влогърите да пораснат

Мнение от power v12 » 12 авг 2019, 00:43

Ма кой ви кара да гледате на сила канала му? Евала на Слави и много тъжно за mobilebulgaria.com. Или някой ви плаща или завиждате на Слави, защото набира все по-голяма популярност. Не си го обяснявам. Виждате какви неща се случват в държавата. Нашите оправници нарушават всекидневно закона, обират народа, а вие в Слави се огледахте. И не виждам какво общо има сайта ви с влогърите. Тук би трябвало да се качват новини в сферата на технологиите, а вие какви статии качвате.

Заключена