Volkswagen планира малък масов електрически автомобил

hideboom
Регистриран: 03 дек 2020, 14:41

Re: Volkswagen планира малък масов електрически автомобил

Мнение от hideboom » 04 дек 2020, 16:17

Изображение
Турция не си играе и тя е в играта с електромобилите интересно с тоя спад на лирата каква ще е цената на този елетромобил ето тук е цялата статия https://knnews.bg/auto/recep-erdogan-togg-electric-suv/

pllb
Регистриран: 30 юни 2020, 12:23

Мнение от pllb » 06 дек 2020, 18:33

Последна промяна от pllb на 12 фев 2021, 15:29, променено общо 1 път.

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 06 дек 2020, 20:03

Точно Турция ще пусне на кукуво лято някакъв читав електромобил.
Те и самолети и танкове сами щяха да си правят, но не им се получи нещо. Само гръмки приказки и накрая едно голямо нищо.
Южна Корея са с наполовина по-малко население, обаче освен битова техника, правят и доста читави коли. Но там където религията е водеща, нищо не става!

hideboom
Регистриран: 03 дек 2020, 14:41

Мнение от hideboom » 12 май 2021, 12:45

Ето и една интересна статия
Най-удобните луксозни коли
Наред с всички екстри и приспособления, които искаме да притежава бъдещият ни автомобил, удобството е едно от тях. Ако често пътуваме на дълъг път, то тогава със сигурност комфортът ще е нещо, на което бихме заложили при избора на кола, когато решим да се сдобием с такава.

В днешната статия ви представяме моделите, които, освен с блестящ екстериор, се отличават и с не по-малко красив и удобен интериор. На който и от тях да се спрете, можете да бъдете сигурни, че ще задоволяват нуждите и очакванията ви откъм удобство при возене.

Потребителски аватар
n1
Регистриран: 31 юли 2006, 10:51

Мнение от n1 » 12 май 2021, 15:14

Като прочета комбинацията "малък масов" и започва да ми се повръща. Отделно със смешния пробег на сегашните електромобили, като тръгна за Игуменица, на колко места трябва да спирам за дълго кафе? За комфорт и возия отделно имам сериозни съмнения.
OnePlus Nord

Johnniie
Регистриран: 20 апр 2013, 16:35

Мнение от Johnniie » 12 май 2021, 20:18

Spikul написа:
06 дек 2020, 20:03
Точно Турция ще пусне на кукуво лято някакъв читав електромобил.
Те и самолети и танкове сами щяха да си правят, но не им се получи нещо. Само гръмки приказки и накрая едно голямо нищо.
Южна Корея са с наполовина по-малко население, обаче освен битова техника, правят и доста читави коли. Но там където религията е водеща, нищо не става!
Турция произвежда едно от най-добрите военни дронове в момента, не ги подценявайте.

Spikul

Мнение от Spikul » 12 май 2021, 21:41

Johnniie написа:
12 май 2021, 20:18

Турция произвежда едно от най-добрите военни дронове в момента, не ги подценявайте.
Така ли, това Ердоган лично ли го съобщи?
Всъщност може ли да ми споделиш кое е най-доброто в турския военен дрон - някакво по-специално стелт покритие ли има за метровия, дециметровия, сантиметровия или милиметровия диапазон? По-устойчив е на РЕБ ли? Или може би има реактивни двигатели с най-ниска степен на двуконтурност? Или има най-съвършения прицелен комплекс? Или разполага с нов вид ФАР?
Хайде като ги пишете такива фвалебствия, поне малко да ни усведомявате нас простосмъртните :lol:

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 13 май 2021, 09:06

Като изключим всички техно глупости които си изписал като "двуконтурност" "РЕБ-МЕБ,ФАР,и прочие искам само да те уведомя че щом се касае за военна техника(ти май явно и това разбираш адски много,що ли се чудя)най-доброто доказателство за надеждност и ефективност е използването и в бойни условия!
Турският дрон Байрактар има такова и се е доказал като много ефективен както в разузнавателни мисии,така и в ударни такива в конфликтите в Сирия,и Азербайджан(Нагорни Карабах).
Далеч не съм фен на турчалята,ама не мога и да не им призная че като промишленост(в това число и военна)са на едно от първите места в Европа.
Няма водещ производител който да не е открил завод там,и да не произвежда нещо! За разлика от родината на всичко можещите и знаещи българи дето разбират от всичко,и скачат на всеки дето не им споделя мнението!
Айде давай сега! Кажи на "простосмъртния" и глупав Apple фен,колко не е в час,и колко е ограничен!
Така само за пореден път ще потвърдиш казаното от мен :).

P.S. Честито! Не знаех че разбираш и дронове(особено военни) това ще го добавим към телефоните,колите(ДВГ и електро)батериите, телевизорите, енергетиката,жените,и фитнеса(ако нещо съм пропуснал извини ме)

😄😄😄😉
Apple iPhone 12 Pro Max (128GB) Graphite
Apple Watch Nike S6 GPS 44mm

Apple AirPods Pro

Spikul

Мнение от Spikul » 13 май 2021, 11:02

pretorianec написа:
13 май 2021, 09:06
Като изключим всички техно глупости които си изписал като "двуконтурност" "РЕБ-МЕБ,ФАР,и прочие искам само да те уведомя че щом се касае за военна техника(ти май явно и това разбираш адски много,що ли се чудя)най-доброто доказателство за надеждност и ефективност е използването и в бойни условия!
Турският дрон Байрактар има такова и се е доказал като много ефективен както в разузнавателни мисии,така и в ударни такива в конфликтите в Сирия,и Азербайджан(Нагорни Карабах).
Далеч не съм фен на турчалята,ама не мога и да не им призная че като промишленост(в това число и военна)са на едно от първите места в Европа.
Няма водещ производител който да не е открил завод там,и да не произвежда нещо! За разлика от родината на всичко можещите и знаещи българи дето разбират от всичко,и скачат на всеки дето не им споделя мнението!
Айде давай сега! Кажи на "простосмъртния" и глупав Apple фен,колко не е в час,и колко е ограничен!

P.S. Честито! Не знаех че разбираш и дронове(особено военни) това ще го добавим към телефоните,колите(ДВГ и електро)батериите, телевизорите, енергетиката,жените,и фитнеса(ако нещо съм пропуснал извини ме)

😄😄😄😉
Разбира се като няма какво конкретно да кажеш, започваш изтърканата плоча, че това са техноглупости и че разбирам от всичко.
Да ти имам наглостта и простотията, знам че така се чувстваш много велик и значим, пък това, че сереш във всички теми няма значение. Аз поне пиша в тези, които мисля, че разбирам и имам ценз. Такъв дребен заядливец като теб, може само да ми пръдне на оная работа.

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 13 май 2021, 11:26

Spikul написа:
13 май 2021, 11:02
pretorianec написа:
13 май 2021, 09:06

😄😄😄😉
Разбира се като няма какво конкретно да кажеш, започваш изтърканата плоча, че това са техноглупости и че разбирам от всичко.
Да ти имам наглостта и простотията, знам че така се чувстваш много велик и значим, пък това, че сереш във всички теми няма значение. Аз поне пиша в тези, които мисля, че разбирам и имам ценз. Такъв дребен заядливец като теб, може само да ми пръдне на оная работа.
Можеш да погледнеш всички активни теми във форума и ще видиш кой "сере" навсякъде ти или аз? Уоу,имаш ценз?!? И какъв точно е той? Че като те гледам ти претендираш че от всичко разбираш?!? Бая учене ще да си му ударил,като гледам за претенциите ти на информираност трябва да си поне с ранг академик в БАН при това поне по няколко отделни технически специалности!
Ако си на 70-80г може и да беше вярно,ама май си доста по-млад,така че дори и някак си хронологично не ми се връзват нещата. В интерес на истината разбираш нещичко(тук-там) но Аракчиев,и Радо бяха много прави-Бяга ти "голямата картинка" а освен огромното самочувствие което обладаваш,имаш и невероятно нисък праг към търпимост на чуждо мнение,и каквато и да е критика! И тук далеч не говоря само за мен(загубих някак си надежда че ще станеш "първи приятели" много отдавна) :D
Apple iPhone 12 Pro Max (128GB) Graphite
Apple Watch Nike S6 GPS 44mm

Apple AirPods Pro

Отговори