Samsung с рекорден спад на печалбата

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Samsung с рекорден спад на печалбата

Мнение от Ванката » 07 май 2019, 09:00

Spikul написа:
07 май 2019, 07:48
Legolaself01 написа:
07 май 2019, 00:23
Ноутовете са емблема призната в целия свят.
Вие сте група обикновени хейтъри и най-малкия проблем в живота ви е печалбата и смартфоните на Самсунг, които така или иначе няма да притежавате. Проблема е, че тези компании свикнаха на огромни печалби, а от това винаги ще губи крайния потребител.

Още имам работеща нокиа N70, която ползвам като домашен телефон. Имам и n95 8gb, но го намокрих и му изгоря светкавицата. Още му стои оригиналното хенсфри и ТВ кабела за връзка с телевизор, но какво общо има с темата не знам. Имал съм и други нокии n97 32 gb и т.н.
Мислиш ли, че изглеждаш много интересен като повтаряш едни и същи глупости и лъжи? Неграмотен ли си или се правиш на разсеян, след като няколко пъти писах, че съм имал 5 флагмана на Самсунг, включително и от Note серията, които съм купувал винаги след излизането им.
На фона на това да пишеш, че съм нямал пари за нов Note или P30 pro, изглежда супер комплексарско!
60% спад в продажбите говори, че само заблудените вярват, че Самсунг вървят по правилния път!
Не мога да разбера вас какво ви топли, че Самсунг имали 60% спад в продажбите? Защо постоянно няколко китайски фена влизате в темите за Самсунг, за да дразните хората и създавате напрежение? Кефете си се на китайските компании и техният ръст, а ние които си харесваме марката, ще продължаваме да си купуваме техни продукти. Дали сме заблудени или не, това си е наша работа! Нито ми изкарвате парите, нито ми ги давате, че да ми давате наклон в живота, какво да си купувам! Много скоро, ще добавя S10+, Galaxy Watch 46mm и Galaxy Buds, пък нека съм си заблуден!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 07 май 2019, 09:44

Коментира се рекордния спад в продажбите на Самсунг. Дали са ви любими няма значение. Не влизам специално в тая тема. Излиза ми в последни коментари, както съм си нагласил форума от години.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 07 май 2019, 11:06

Вито написа:
07 май 2019, 09:44
Коментира се рекордния спад в продажбите на Самсунг.
След толкова писане, пак не си разбрал за какво е темата, няма рекорден спад в продажбите. Има спад в печалбата. Която въпреки спада пак е 6 милиарда. Някой други освен Епъл има ли повече печалба според теб?

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42

Мнение от radko89 » 07 май 2019, 11:22

Не мога да повярвам, не бях влизал 10 дни във форума и сега чета 4 страници тема, в която фенове на китайски марки нападат фенове на Самсунг и им казват, че са луди да дават толкова пари като има по-добро и по-евтино.

Защо не мога да повярвам ще запитате? Защото като че ли беше вчера, когато в същия форум всеки фен на епъл беше нападан от фенответе на Самсунг със същите аргументи.

И сега да запитам - колко отделни касти от хората трябва да се обидят и огорчат от подобно поведение за да разберат всички, че за всеки влак си има пътници, така е от време оно и така ще бъде много след нас!

Хайде сега всички да си стиснем ръцете, да палнем лулата на мира и ако нямаме повече какво да кажем за така нареченото "обедняване" :lol: на самсунг просто да преминем на следващата тема :)

Айде със здраве!

board

Мнение от board » 07 май 2019, 12:52

radko89 написа:
07 май 2019, 11:22
Хайде сега всички да си стиснем ръцете, да палнем лулата на мира
Съгласен съм. Ама кой ще носи лулата. :lol:

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 07 май 2019, 13:30

board написа:
07 май 2019, 12:52
radko89 написа:
Хайде сега всички да си стиснем ръцете, да палнем лулата на мира
Съгласен съм. Ама кой ще носи лулата. :lol:
Лулата е лесна. Кой ще носи гурмето? :D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от Legolaself01 » 07 май 2019, 13:34

radko89 написа:
Не мога да повярвам, не бях влизал 10 дни във форума и сега чета 4 страници тема, в която фенове на китайски марки нападат фенове на Самсунг и им казват, че са луди да дават толкова пари

Защо не мога да повярвам ще запитате? Защото като че ли беше вчера, когато в същия форум всеки фен на епъл беше нападан от фенответе на Самсунг.
И сега да запитам - колко отделни касти от хората трябва да се обидят и огорчат от подобно поведение за да разберат всички, че за всеки влак си има пътници, така е от време оно и така ще бъде много след нас!
Разликата е от небето до земята.
Говорим за функции, които Епъл никога няма да има.
А чайна феновете дори не умеят да смятат.
Китайските пръчки са с най-високи цени при Андроид.
Ползвал ноут или галакси преди 5 години и си мисли, че има поглед върху нещата. А другия е толкова заблуден, че брани Китай от сутрин до вечер. Още малко ще обяви Видин за китайска провинция. Никога няма да ви признаят, китайското винаги ще е символ на боклуци.

board

Мнение от board » 07 май 2019, 14:20

Legolaself01 написа:
07 май 2019, 13:34
Никога няма да ви признаят, китайското винаги ще е символ на боклуци.
Подобни крайности, от който и да е лагер, убиват всякаква смисленост на разговор. :roll:

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 07 май 2019, 14:57

radko89 написа:
Хайде сега всички да си стиснем ръцете, да палнем лулата на мира и ако нямаме повече какво да кажем за така нареченото "обедняване"
Удриииииии :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 07 май 2019, 14:57

Ванката написа:
07 май 2019, 09:00
Spikul написа:
07 май 2019, 07:48

Мислиш ли, че изглеждаш много интересен като повтаряш едни и същи глупости и лъжи? Неграмотен ли си или се правиш на разсеян, след като няколко пъти писах, че съм имал 5 флагмана на Самсунг, включително и от Note серията, които съм купувал винаги след излизането им.
На фона на това да пишеш, че съм нямал пари за нов Note или P30 pro, изглежда супер комплексарско!
60% спад в продажбите говори, че само заблудените вярват, че Самсунг вървят по правилния път!
Не мога да разбера вас какво ви топли, че Самсунг имали 60% спад в продажбите? Защо постоянно няколко китайски фена влизате в темите за Самсунг, за да дразните хората и създавате напрежение? Кефете си се на китайските компании и техният ръст, а ние които си харесваме марката, ще продължаваме да си купуваме техни продукти. Дали сме заблудени или не, това си е наша работа! Нито ми изкарвате парите, нито ми ги давате, че да ми давате наклон в живота, какво да си купувам! Много скоро, ще добавя S10+, Galaxy Watch 46mm и Galaxy Buds, пък нека съм си заблуден!
Всичко това щеше да е вярно ако наистина бях китайски фен. На мен не ми пука какво пише на телефона и не аз казвам кой има пари и кой какво да си купува. Прочети кой започна да дава акъл за доходите и възможностите.
А тук писах, защото феновете на Самсунг ми обяснявахте как съм никой и нямало да им спаднат продажбите на Самсунг, които предрекох още след малоумната им промоция.

Отговори