Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

Vince Beneff
Регистриран: 13 сеп 2006, 15:58

Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

Мнение от Vince Beneff » 29 апр 2021, 12:30

Всичко твърде хубаво, НО лаптопите на Samsung не се предлагат в БГ!!!

Потребителски аватар
radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Re: Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

Мнение от radko89 » 29 апр 2021, 13:59

Поредните пластмасови пръчки, които ще се гънат при щракане по клавиатурата.. после колко леки били :lol:
И ми сложили амолед на лаптопи.. Като започне да прегаря тогава ще се чудят хората какво да правят. Вместо да го сложат още преди години на телевизорите си го слагат на лаптопи... Смях в залата.

Scorpinox10
Регистриран: 09 фев 2011, 23:01

Re: Samsung представи лаптопите Galaxy Book Pro и Galaxy Book Pro 360 с AMOLED дисплеи

Мнение от Scorpinox10 » 29 апр 2021, 22:00

radko89 написа:
29 апр 2021, 13:59
Поредните пластмасови пръчки, които ще се гънат при щракане по клавиатурата.. после колко леки били :lol:
И ми сложили амолед на лаптопи.. Като започне да прегаря тогава ще се чудят хората какво да правят. Вместо да го сложат още преди години на телевизорите си го слагат на лаптопи... Смях в залата.
Мале, мале, какви глупости си съчинил.
Миналата серия беше много успешна.
Първото, те са изработени изцяло от алуминий.
Дизайна е супер красив с минимални рамки и е флип в двете посоки. Дисплея е тъч-скрийн с поддръжка на s-pen. Бaтерията държи почти 16 часа и има бързо зареждане. Имаш и последно поколение процесори и всичко хай-тек наблъскано РАМ и супер бързо NVMe от Самсунг(топ). А какво да кажем за Galaxy Book Odyssay, който ще има видеокарта RTX 3050 Ti.
За съжаление толкова екстри ще струват много.

Потребителски аватар
radko89
Контакти:

Мнение от radko89 » 29 апр 2021, 22:54

Scorpinox10 написа:
29 апр 2021, 22:00
radko89 написа:
Дизайна е супер красив с минимални рамки и е флип в двете посоки. Дисплея е тъч-скрийн с поддръжка на s-pen. Бaтерията държи почти 16 часа и има бързо зареждане. Имаш и последно поколение процесори и всичко хай-тек наблъскано РАМ и супер бързо NVMe от Самсунг(топ). А какво да кажем за Galaxy Book Odyssay, който ще има видеокарта RTX 3050 Ti.
Съдейки по коментарите ти си някакъв трол или адски невъзпитан човек...
Разбирам да кажеш - "не си прав, алуминиеви са" ама нищо...
Нека ти обясня няколко неща - за да тежи толкова малко е невъзможно да е алуминиев. Също така и най-якият процесор да набиеш в тази кекава играчка освен за браузване за друго работа няма да ти върши - нито видео да обработиш, нито игра да изиграеш с тези вградени ирис интел карти...

И за да не кажеш, че говоря пълни глупости - не мислиш ли, че ако бяха алуминиеви щяха да го тръбят някъде, а аз се порових стабилно и никъде не пише от какво е изработен.. И ако все още не вярваш - ето ти клип, в който разглеждат точно Galaxy book pro и на 2:10 от клипа показва как се гъне като кебапче като натискаш отгоре... та пак си помисли преди да знаеш много!

Scorpinox10

Мнение от Scorpinox10 » 30 апр 2021, 00:29

radko89 написа:
29 апр 2021, 22:54
Scorpinox10 написа:
29 апр 2021, 22:00
radko89 написа:
Съдейки по коментарите ти си някакъв трол или адски невъзпитан човек...
Разбирам да кажеш - "не си прав, алуминиеви са" ама нищо...
Нека ти обясня няколко неща - за да тежи толкова малко е невъзможно да е алуминиев. Също така и най-якият процесор да набиеш в тази кекава играчка освен за браузване за друго работа няма да ти върши - нито видео да обработиш, нито игра да изиграеш с тези вградени ирис интел карти...

И за да не кажеш, че говоря пълни глупости - не мислиш ли, че ако бяха алуминиеви щяха да го тръбят някъде, а аз се порових стабилно и никъде не пише от какво е изработен.. И ако все още не вярваш - ето ти клип, в който разглеждат точно Galaxy book pro и на 2:10 от клипа показва как се гъне като кебапче като натискаш отгоре... та пак си помисли преди да знаеш много!
Не се излагай повече.
И хейтърството трябва да е с мярка.
Ясно, че имаш омраза към Самсунг, но не е нужно да я демонстрираш толкова често.
Виждал съм предния модел на живо. Fully Aluminium.
Много добра сглобка. Не виждаш ли, че ютубъра се прави на шут. И в твоя клип се казва, че шасито е алуминиево. На моя Асус, тъча под клавиатурата е изработен по същия начин, левия и десния му край играят ролята на ляв и десен бутон на мишката, по същия начин хлътват в двата долни края.

И виж заключението му : най-хубавия дисплей и клавиатура. И като цяло един от най-хубавите лаптопи.
Ако питаш няма да си го купя. Този, който искам не ми е по джоба. И ако ще си купувам нещо ще е Asus ROG.

Потребителски аватар
radko89
Контакти:

Мнение от radko89 » 30 апр 2021, 05:37

Не е хейтърство, ползвам им телевизорите на самсунг и съм доволен.
Съгласен съм, че дисплеят ще изглежда добре.
Просто това е нещото, който най-много не харесвам в един лаптоп - да се гъне като черво.
Придава усещане за евтиния и ниско качество.
Може да има някъде алуминии в цялата работа, но пластмасов долен капак и огъване на основата на клавиатурата по един сантиметър е ужасно..

Scorpinox10

Мнение от Scorpinox10 » 30 апр 2021, 16:02

radko89 написа:
30 апр 2021, 05:37
Не е хейтърство, ползвам им телевизорите на самсунг и съм доволен.
Съгласен съм, че дисплеят ще изглежда добре.
Просто това е нещото, който най-много не харесвам в един лаптоп - да се гъне като черво.
Придава усещане за евтиния и ниско качество.
Може да има някъде алуминии в цялата работа, но пластмасов долен капак и огъване на основата на клавиатурата по един сантиметър е ужасно..
Няма пластмаса, и капака е алуминий, и то сплав със магнезий. Няма ниско качество и евтиния, а са супер луксозни. Всеки лаптоп има огъване, но тук даже е по-малко заради лекотата. Отвори си лаптопа, хвани дисплея в двата горни края и го разклати леко. Ще видиш, че се огъва. Затова се казва да отваряш лаптопа точно по средата, така натоварваш пантите равномерно и да няма усукване. Огромния недостатък на Galaxy Book е цената. Силно завишена. Но по-принцип е за студенти и бизнесмени.

Потребителски аватар
radko89
Контакти:

Мнение от radko89 » 30 апр 2021, 17:10

Едно си баба знае, едно си баба бае.
Не виждаш ли на клипа като натиска по клавиатурата как се гъне?

Аз ползвам макбук и такива гънения няма! Нито при дисплея, нито при клавиатурата.

Scorpinox10

Мнение от Scorpinox10 » 01 май 2021, 12:03

radko89 написа:
30 апр 2021, 17:10
Едно си баба знае, едно си баба бае.
Не виждаш ли на клипа като натиска по клавиатурата как се гъне?

Аз ползвам макбук и такива гънения няма! Нито при дисплея, нито при клавиатурата.
Ще имат и слот за сим-карта.
А1 ще ги предлага с различни планове.
Като дойдат иди ги разгледай и спри да пишеш глупости.

Отговори