Samsung представи достъпната фитнес гривна Galaxy Fit e

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Samsung представи достъпната фитнес гривна Galaxy Fit e

Мнение от tzincbg » 15 май 2019, 14:06

Без да бяха почнали Xiaomi с ниските цени на тези гривни, щяха още да се мотаят.

Blue Sky
Регистриран: 18 мар 2015, 21:47

Re: Samsung представи достъпната фитнес гривна Galaxy Fit e

Мнение от Blue Sky » 15 май 2019, 15:01

-
Последна промяна от Blue Sky на 05 авг 2019, 17:54, променено общо 1 път.

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 15 май 2019, 15:32

Цинк е на всяка тема коментатор 😉 И разбира се ако не Xiaomi, то ще бъде споменат рут, евтини алтернативи и т. н. 😉 Той е компетентен по всяка тема и за всичко 😉 Наша пътеводна светлина, като Боко Тиквата 😉 Сега сериозно : Цинк, какво удоволствие изпитваш да пишеш във всяка тема ? Погледни на света малко извън този сайт :) Приятна вечер на всички 🍻

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 15 май 2019, 16:09

Ще се видим в темата за YouTube music. Поздрави.. :)

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 15 май 2019, 16:57

Абе не е много по темата, но имам един въпрос, ако има някой запознат.

Имам Galaxy Watch, който по принцип се води водоустойчив до 5 атмосфери и трябва да е подходящ за плуване. Скоро започнах да плувам в един басейн, за който казват, че се почиства чрез електролиза на водата. До колкото намерих в интеренет, този вид пречистване изисква добавянето във водата на някакво количество сол. Солеността в пъти по-малка от колкото на морската вода, но все пак я има. И сега въпросът с повишена трудност, дали е безопасно да плувам с часовника в този басейн или ще го унищожа?

d0n1
Регистриран: 16 юни 2017, 02:01

Мнение от d0n1 » 15 май 2019, 18:58

Мисля, че няма да имаш проблем, стига след плуване да го плакнеш с чешмяна вода.

board

Мнение от board » 31 май 2019, 10:42

board написа:
15 май 2019, 16:57
Абе не е много по темата, но имам един въпрос, ако има някой запознат.

Имам Galaxy Watch, който по принцип се води водоустойчив до 5 атмосфери и трябва да е подходящ за плуване. Скоро започнах да плувам в един басейн, за който казват, че се почиства чрез електролиза на водата. До колкото намерих в интеренет, този вид пречистване изисква добавянето във водата на някакво количество сол. Солеността в пъти по-малка от колкото на морската вода, но все пак я има. И сега въпросът с повишена трудност, дали е безопасно да плувам с часовника в този басейн или ще го унищожа?
Така да върна малко обратна връзка по въпроса.
В крайна сметка се престраших да плувам с часовника, за сега(4 плувания) няма проблем, просто го измисвам хубаво след плуване.

Дори не очаквах, но часовника се оказа страхотен аксесоар за плуване. Няма проблем да ти мери пулса под вода докато плуваш, брои ти колко дължини/метри си изплувал. Запазва времето на всяка дължина която си изплувал, като разпознава и в какъв стил е плувана, както и колко загребвания си направил. Просото много яко да си проследиш прогреса, да сравняваш средна и най-добра дължина през времето. Много съм доволен.

Продължавам само да се надявам да не вземе да замине часовника при по-дълга употреба, ама това само времето ще го покаже.

wer_aac
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Мнение от wer_aac » 31 май 2019, 23:46

Може ли да споделиш как е батерията на часовника? Колко често я зареждаш... и т.н.

board

Мнение от board » 31 май 2019, 23:53

Изкарва някъде от порядъка на 5 дни с едно зареждане.

Отговори