Samsung обнови серията Galaxy S с три нови модела

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Samsung обнови серията Galaxy S с три нови модела

Мнение от board » 22 фев 2019, 22:19

gog88 написа:
22 фев 2019, 21:01
Търговията със слушалки стартира.
https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-bu ... 7KQqn.html
Прекалено добре ми звучи офертата, чак ме съмнява. Иначе за 79лв направо бих си поръчал, без да не се занимавам с регистрации, чакане и глупости ;)

STE1
Регистриран: 14 окт 2006, 20:35

Мнение от STE1 » 22 фев 2019, 23:46

Тази обява е измама , същата снимка е ползвана в Ebay там цената е 150$.
Samsung Galaxy S9 Plus

muamamu1
Регистриран: 29 сеп 2013, 20:04

Мнение от muamamu1 » 23 фев 2019, 07:38

Ванката написа:
21 фев 2019, 11:11
muamamu1 написа:
21 фев 2019, 09:24
Ванката написа:
21 фев 2019, 08:25
Не е баш никво подобрение. Освен широкоъгълната камера има подобрение в селфи камерата, нов чипсет по 7nm, който ще е поне с 20% по-производителен, технологията за безжично зареждане на други устройства от Mate 20 Pro, по-добра батерия, увеличена рам, като вече имаме и версия с 1TB ROM и 12 GB RAM, както и увеличение на екранната площ с 0,2 инча при същият размер. Това си е като лаптоп. Чудесен ъпгрейд, за който идва от S7/edge и S8/+.
@Ванка, нещо май не си се събудил още. Човекът казва, че няма подобрение в основната камера. Не знам дали е така, ама чипсети и т.н. нямат кой знае колко общо с камерата.
Е, то така го изкарвате, че за вас всичко започва и свършва с камерата. Все пак за хората, които идват от модели на две и повече години си е перфектният ъпгрейд, както и да го погледнеш. Мен примерно ме изкефи, че са вкарали функцията за безжично зареждане на други устройства от Mate 20 Pro.
@Ванка, ти бъзикаш ли се? Човекът коментира темата за камерата, а аз просто казвам, че това е всичко, за което говори. Това не означава, че някой е казал, че други промени няма? По-спокойно малко, де. :D

board

Мнение от board » 23 фев 2019, 09:02

muamamu1 написа:
23 фев 2019, 07:38
@Ванка, ти бъзикаш ли се? Човекът коментира темата за камерата, а аз просто казвам, че това е всичко, за което говори. Това не означава, че някой е казал, че други промени няма? По-спокойно малко, де. :D
По принцип човека коментира основната камера, след което каза, за това предишното поколение е по-добрия избор. И тук разговора вече малко се променя.

muamamu1

Мнение от muamamu1 » 23 фев 2019, 09:21

board написа:
23 фев 2019, 09:02
muamamu1 написа:
23 фев 2019, 07:38
По принцип човека коментира основната камера, след което каза, за това предишното поколение е по-добрия избор. И тук разговора вече малко се променя.
Ами логично е да каже, че след като камерите са подобни и съответно ще дават подобни резултати, това означава, че предното поколение е по-добър избор в това отношение, имайки предвид по-ниската цена. Не мислиш ли? Тук става въпрос за директно сравнение само и единствено на тази екстра, нищо повече.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 23 фев 2019, 09:36

muamamu1 написа:
23 фев 2019, 09:21
Ами логично е да каже, че след като камерите са подобни и съответно ще дават подобни резултати, това означава, че предното поколение е по-добър избор в това отношение, имайки предвид по-ниската цена. Не мислиш ли? Тук става въпрос за директно сравнение само и единствено на тази екстра, нищо повече.
Ясно, значи според вас камерата е единственото нещо, заради което човек трябва да си купи нов телефон?
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

muamamu1

Мнение от muamamu1 » 23 фев 2019, 09:41

Ванката написа:
23 фев 2019, 09:36
muamamu1 написа:
23 фев 2019, 09:21
Ясно, значи според вас камерата е единственото нещо, заради което човек трябва да си купи нов телефон?
Не, но явно човек задължително трябва да изразява мнение за всичко. Няма никакво право да се изкаже по дадена тема, трябва да се говори за модела като цяло. Разбирам.

А за някой това може и да е най-важното, знаеш ли? И какво, това по-малко човек ли го прави от теб? Или мнението му е по-маловажно? Аз по този начин свъсем спокойно мога да те попитам теб дали човек трябва да си купи нов телефон само на базата на едно безжично зареждане на други усторйства и сухи цифри за "по-висока производителност". Не случайно не слагам "?" накрая. Защото не мисля, че е логично да ти се бъркам кое ти харесва, което не ти харесва и кое е важно за теб.

Нека да повторим - камерата на S10 не се различава кой знае колкото от тази на S9 и ако за някой това е най-важната функция, която търси в своя телефон, S9 може да се окаже по-добър избор заради по-ниската си цена и сходните качества на камерата.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 23 фев 2019, 09:55

Добре, де, аз нямам ли право да коментирам? Просто му отговорих на поста - нито съм се заяждал, нито нищо, а ти го превърна в някаква драма...

Продължавам да си коментирам само и единствено телефона по темата! Хубав уикенд от мен!
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

board

Мнение от board » 23 фев 2019, 10:12

muamamu1 написа:
23 фев 2019, 09:41
Нека да повторим - камерата на S10 не се различава кой знае колкото от тази на S9 и ако за някой това е най-важната функция, която търси в своя телефон, S9 може да се окаже по-добър избор заради по-ниската си цена и сходните качества на камерата.
Абсолютно S9 на сегашната си цена си е добро предложение. Нали тук има условността от къде ще го купиш. Да кажем при преподписване при оператор не бих избрал S9, защото разликата в цената не е толкова голяма.

Колкото до камерата и там има малка условност. Да, снимките на основния сензор са почти същите, но пък опцията за част от секундата да преминеш на широкоъгълна или теле оптика, разширява цялостните възможности за снимане. Видеото до колкото разбирам също е подобрено. Така че цялостните ти възможности за заснемане на моменти определено се увеличават, а това предполага ще е по-важно за повечето хора, от това дали като зумнат снимката на 100% ще открият още малко детайл.

board

Мнение от board » 25 фев 2019, 22:49

Тест на батерията

Сравнение на скоростта с айфона

Камерата сравнение с айфона

Като цяло доста солидно представяне

Отговори