Потребители съобщават за неприятен проблем със Samsung Galaxy S20 Ultra

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 28 апр 2020, 21:50

Това беше апотеозът на изключително нелепата и противна война срещу Ултрата!
Как може медия имаща пренеции за безпристрастност, да дава гласност на подобни очевидни и откровени лъжи?
Кой нормален човек ще повярвам, че стъкло ще се счупи само? То се вижда как стъклата са строшени под действието на външен удар, ама ние нали трябва да се впишем в хора на оплювачите, та как ще пропуснем да я публикуваме?
Как изобщо горната нелепица, кореспондира с тази ваша статия:
https://mobilebulgaria.com/news/samsung ... osta-zdrav

Уникално падение. За няколко дни две напълно тенденциозно очернящи статии, като онази за проблем с 10 см фокус, който го има при всички други флагмани в макро режим, Тази просто преля чашата на демагогията. Аз нямам място повече в подобен цирк и не смятам за напред да си губя времето тук, където омразата, лъжите и спамът са водещи!!!

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Re: Потребители съобщават за неприятен проблем със Samsung Galaxy S20 Ultra

Мнение от npet » 28 апр 2020, 22:54

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 15:25, променено общо 1 път.
-

propov
Регистриран: 13 яну 2007, 17:35

Мнение от propov » 28 апр 2020, 23:09

Ми навремето Хуавей Нексус имаше подобен проблем. Китайците го признаха за дефект и ги оправяха гаранционно. Сега тук корейците да умуват. На мен ако ми се случи това на телефон за 1000 евро и ми откажат гаранция, отиваме на съд. Има начини да се анализира проблема, доколко е симулиран.

mishobehar
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Мнение от mishobehar » 28 апр 2020, 23:37

Spikul написа:
28 апр 2020, 21:50
Това беше апотеозът на изключително нелепата и противна война срещу Ултрата!
Как може медия имаща пренеции за безпристрастност, да дава гласност на подобни очевидни и откровени лъжи?
Кой нормален човек ще повярвам, че стъкло ще се счупи само? То се вижда как стъклата са строшени под действието на външен удар, ама ние нали трябва да се впишем в хора на оплювачите, та как ще пропуснем да я публикуваме?
Как изобщо горната нелепица, кореспондира с тази ваша статия:
https://mobilebulgaria.com/news/samsung ... osta-zdrav

Уникално падение. За няколко дни две напълно тенденциозно очернящи статии, като онази за проблем с 10 см фокус, който го има при всички други флагмани в макро режим, Тази просто преля чашата на демагогията. Аз нямам място повече в подобен цирк и не смятам за напред да си губя времето тук, където омразата, лъжите и спамът са водещи!!!
Тази статия не сме си я измислили. Ето и други големи медии, които са написали подобни:
https://www.androidauthority.com/samsun ... s-1112651/
https://www.androidpolice.com/2020/04/2 ... hattering/
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s ... ass-break/

Реално може да се счупи нещо, ако има напрежение някъде и има дефект в самия дизайн.

За другата статия, че S20 Ultra е здрав сме цитирали източник JerryRigEverything, има и видео към него.

Може да става въпрос за дефектни бройки, дефектни стъкла, не мога да кажа със сигурност, но не сме си измислили информацията.

Тази статия например е преведена от Sammobile.

:)

IphoneXSMax
Регистриран: 18 фев 2020, 15:00

Мнение от IphoneXSMax » 29 апр 2020, 00:40

Имам Iphon XS Max, нито се надрасква, нито се чупи ;)

Потребителски аватар
board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 29 апр 2020, 01:11

Интерсно е, че дупките са точно върху камерите. Дали стъклото се опитра в тях и създава някакво напрежение и когато се приложи допълнителен външен натиск се спуква? Много странно.
IphoneXSMax написа:
29 апр 2020, 00:40
Имам Iphon XS Max, нито се надрасква, нито се чупи ;)
Аз пък имам чаша за ракия, нито се драска, нито се чупи ;) Ама кой ли го интересува това? :roll:

IphoneXSMax
Регистриран: 18 фев 2020, 15:00

Мнение от IphoneXSMax » 29 апр 2020, 01:20

Ама нямаш Iphon XS Max :)

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 29 апр 2020, 03:59

Лапето с единия бъбрек да не се обажда :lol:
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 29 апр 2020, 07:25

Аз пък се чудя на апотеозът и фанатизма на хора за които всичко написано и казано(при това не само от мен,тъй като аз далеч не съм и не се смятам за абсолютен авторитет в тази област)срещу този модел веднага се третира като "лъжа" "несъществуващ проблем" "хейт" и т.н. независимо от това че за много от тези проблеми дори самия производител признава и се опитва(не особено успешно засега)да оправи! Не разбирам също така всеки път се прави сравнение веднага с айфон?!? Нали искате да не ви се спамят темите,да не пишат вътре айфон зомбита,тролове, и прочие? Нали всички "пишман фенове" на марката обяснявате как този телефон е толкова добър че изобщо не може да се сравнява с айфон….Е,защо тогава го правите!
Разбирам че за масовата част от хората споделящо такова мнение тук,причината се корени в това че няма как да имаш проблем с нещо,и да се чувстваш разочарован и подведен когато.....не го притежаваш(и няма и да го притежаваш)! Така нещата са много по-лесни нали?!?

P.SПонеже някой услужливо ме беше баннал вчера, взех че разгледах мненията за този модел във форум където айфон тролове няма и е посветен излязло на Андроид!
Там имаше 11 страници тема от хора които болщинството притежават този телефон! Не е зле понеже моето мнение не е миродавно да погледнте там... Освен описаните досега проблеми ще откриете и още доста!

Отговори