Новите модели Apple Watch ще са без USB зарядно

admin
Site Admin
Регистриран: 19 апр 2017, 10:40

Мнение от admin » 16 сеп 2020, 10:07

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 16 сеп 2020, 10:07

От известно време се говори, че новите модели iPhone също ще са без зарядно и до известна степен това беше потвърдено вчера.
Да, нали всички фенове имат "бързи" 1А зарядни от старите айфони... Пълна прецаквацийка, но Епълска.
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

dani1974
Регистриран: 16 ное 2019, 14:08

Мнение от dani1974 » 16 сеп 2020, 10:29

По алчна компания от Apple няма, просто се стремят да печелят от всеки продукт максимума с идеята, че ги интересува природата

Моля?
Регистриран: 19 сеп 2017, 15:35

Re: Новите модели Apple Watch ще са без USB зарядно

Мнение от Моля? » 16 сеп 2020, 11:49

Всички са алчни, независимо от компанията, но Епъл са първенци! Тъпото е , че останалите ги копират, съответно очаквайте нещо подобно и при останалите производители.

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 16 сеп 2020, 11:58

Аз продължавам да мисля, че тухлата за зареждане трябва да се премахне от всеки продукт, който е на пазара - в крайна сметка не мисля, че някой може да ме убеди, че няма поне 2 тухли вкъщи..
Какво ще ги правите - компот? Аз лично имам 14... несериозно е!
Не ме вълнува дали ще печелят повече от това - 1.5 милиарда устройства са продадени само през 2019.
Това са повече от 45 хиляди тона пластмаси и куп други боклуци, от които се ползват може би под 10% - не го разбирам.
Като на някого му трябва наистина - да си купи отделно, но просто няма смисъл всичкия този скрап да се продава просто защото сме свикнали да го има..
Хората навремето са яздели коне вместо да карат коли - защо не яздиде сега вие като сте ербапи..

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Мнение от Вито » 16 сеп 2020, 12:59

Съгласен съм, че нямам зор за ново зарядно. Имам адаптер с два изхода, един за бързо безжично и втори за бързо жично. Въпросът е, че Епъл казват, че вече имат зарядни, ама тея зарядни са възможно най-смотаните и една батерия я зареждат 3-4 часа! Отделно ако махнат зарядните от екологични причини, ще намялат ли реално цената?! Много, много ме съмнява!
SAMSUNG Note 10 Plus Black
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
NOKIA 808 PureView Black

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 16 сеп 2020, 13:10

Естествено, че няма да я намалят.
Има едно такова нещо наречено инфлация - тази тухличка се продава за 25 кинта - еми само инфлацията ти я покрива за последните 2 години - въпросът е да не я вдигат.

exgrigor
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от exgrigor » 16 сеп 2020, 13:43

Като човек занимаващ се с маркетинг и търговия 20 години,не мога да отрека гениалността на екипа на Apple,хем уж ти пука за природата,хем си увеличаваш печалбата..Евала!

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 16 сеп 2020, 14:04

radko89 написа:
16 сеп 2020, 11:58
Аз продължавам да мисля, че тухлата за зареждане трябва да се премахне от всеки продукт, който е на пазара - в крайна сметка не мисля, че някой може да ме убеди, че няма поне 2 тухли вкъщи..
Не ме вълнува дали ще печелят повече от това - 1.5 милиарда устройства са продадени само през 2019.
Това са повече от 45 хиляди тона пластмаси и куп други боклуци, от които се ползват може би под 10% - не го разбирам.
Като на някого му трябва наистина - да си купи отделно, но просто няма смисъл всичкия този скрап да се продава просто защото сме свикнали да го има..
Хората навремето са яздели коне вместо да карат коли - защо не яздиде сега вие като сте ербапи..
Радко, не може да сравняваш зарядно за 2000 mA и зарядно за 4000 mA.
Да, тук става въпрос за часовници, но за телефон е абсурдно, защото USB type-C е несъвместимо без преходник със старо зарядно - т.е. пак трябва да даваш пари.

Моля?
Регистриран: 19 сеп 2017, 15:35

Мнение от Моля? » 16 сеп 2020, 14:34

radko89 написа:
16 сеп 2020, 11:58
Приятелю, въпроса с комптота е за теб, не за другите. Това, че ти си правиш колекция от стари устройства си е твоя работа. Аз моите ги продавам или подарявам, съответно нямам резервно зарядно.
Хубаво правиш сметки за тонове боклуци, би ли ми отговорил защо тогава Епъл се инатят и продължават да използват техния си lightning port, а не преминат на USB Type C ? Пълни глупости са това с опазването на околната среда, на никой не му пука!

Отговори