Клиентите на А1 получават достъп до дигитален портфейл и кредитна карта

DSimeonov
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Клиентите на А1 получават достъп до дигитален портфейл и кредитна карта

Мнение от DSimeonov » 29 юли 2018, 15:11

Доколкото си спомням А1 беше мобилен оператор , а не банкова институция. Разбира се, няма лошо А1 да разширява портфолиото си от услуги, но не е ли редно първо да пуснат услуги присъщи за мобилните оператори и след това такъв тип услуги. Например VoLTE, Wifi calling т.н.

Mr_Atkinson
Регистриран: 27 юли 2015, 16:52

Re: Клиентите на А1 получават достъп до дигитален портфейл и кредитна карта

Мнение от Mr_Atkinson » 29 юли 2018, 15:55

Първо парите, а услуги - според времето.

chasovnik
Регистриран: 07 юни 2017, 20:20

Мнение от chasovnik » 29 юли 2018, 17:05

Аксес Файнанс ООД=Бяла карта, е тези са брутални и полазиха даже клиентите на мобилните оператори. Както е писано преди мен, първо мобилните услуги, а след това да се правим на фирма за бързи кредити. Wifi calling съм ползвал през 2010 г. в щатите и в интерес на истината си е супер екстра, особено ако пътуваш често. :X

Моля?
Регистриран: 19 сеп 2017, 15:35

Мнение от Моля? » 29 юли 2018, 17:06

Очаквайте скоро: кисело мляко и хляб във всеки офис на А1 ! :D

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Клиентите на А1 получават достъп до дигитален портфейл и кредитна карта

Мнение от tzincbg » 29 юли 2018, 17:11

Я пуснете "Аксес файнанс" в Гугъл. Внимавайте с техните кредитни карти. Аз не бих си взел карта, която се олихвява месечно. Това прави геометричната прогресия на лихвата сериозна.

Apple_fan
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Мнение от Apple_fan » 29 юли 2018, 22:50

Браво на А1! Личи си, че са оператор от класа, не като бедния Виваком с абонати с китайски пръчки

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Мнение от Боби13 » 29 юли 2018, 23:05

Направо разби ядрото на атома ;) Само две грешки допускаш, а именно, че си фен на Ябълката и А1 (beer)

alexander200
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Мнение от alexander200 » 29 юли 2018, 23:35

Защо Виваком да е беден? Като цяло какво означава това? И какво значение за теб има другите с какви телефони са? Ако от това се интересуваш значи си бая повърхностен. А само да ти кажа аз съм на Виваком и въобще не смятам че 50 лева на месец които давам са “бедни”. Само Виваком предлагат неограничен мобилен интернет и нета винаги ми е над 100мегабита. Също така не бих нарекъл телефона ми пръчка.

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 29 юли 2018, 23:54

...и си личи че няколко човека ползват този профил.
В момента човека направо го подкара на чиста реклама стил "доволен потребител" от фейса им :D (който не е запознат да посети страницата им да види какви долнопробни рекламни клишета пишат "клиентите" им).
Забравих как се казваше онази спамърка която едно време пишеше разни такива глупости тук... :|
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Moto Z 8.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 10 8.0 + Xiaomi Mi Box 3 8.0
+ Minix Neo U9-H 7.1.2 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Потребителски аватар
algor
Регистриран: 07 сеп 2006, 10:38

Re: Re: Re: Клиентите на А1 получават достъп до дигитален портфейл и кредитна карта

Мнение от algor » 30 юли 2018, 00:02

[Quote]Аз не бих си взел карта, която се олихвява месечно[/Quote]

Всяка кредитна карта се олихвява месечно за използваната сума, абсолютно всяка.
Има нещо друго, което (ако е вярно) ще наклони везните в полза на тези карти, а именно:

[Quote]...няма да има такси при теглене от банкомат в страната и чужбина и ще бъде без такси за годишно обслужване. [/Quote]

Това, определено е супер предложение и не виждам смисъл от едно голо плюване, без да се прочете фактически съдържанието на новината.
И Apple и Samsung и всеки друг сериозен играч на пазара знае, че бъдещето не е толков в мобилните услуги като такива, а в електронните портфейли и разплащанията - тоест който държи парите, той ще дърпа конците.
Това направление е желание номер едно на много компании, а Карлос Слим разполага и с ресурса и с всички останали възможности да постигне това, за което другите мечтаят.
Борбата между големите в тази насока може да донесе само приятни дивиденти за нас, клиентите. (yes)
Ако искаш незабавно да видиш резултатите от труда си, мий чинии!

Отговори