Изтегляне на phyre от AppGallery може да ви донесе Huawei P40 Pro

Воден-дух
Регистриран: 01 дек 2010, 14:58

Изтегляне на phyre от AppGallery може да ви донесе Huawei P40 Pro

Мнение от Воден-дух » 11 юни 2020, 10:22

Е, как да го изтегля от Ап Галери, като нямам Хуй-вей, пък ако имах - за какво ще ми е още един :-))))

timoj
Регистриран: 07 апр 2020, 21:23

Re: Изтегляне на phyre от AppGallery може да ви донесе Huawei P40 Pro

Мнение от timoj » 11 юни 2020, 10:34

Освен регистрация, трябва да си верифицираш акаунта, заредиш пари и направиш транзакция. На Фейсбук страницата на Huawei пък пише, че трябва и да споделиш screenshot, който показва инсталираното приложение..

venciminchev
Регистриран: 15 ное 2011, 19:33

Мнение от venciminchev » 11 юни 2020, 11:20

Не е достъпно за моя регион... Задал съм си го на China

П.п. Като го смених на Bulgaria стана, но след регистрация не ме пуска в самото приложение, изхвърля ме веднага след като си въведа пина при вход
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Последна промяна от venciminchev на 11 юни 2020, 12:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
chilko
Регистриран: 12 авг 2004, 21:10

Мнение от chilko » 11 юни 2020, 11:53

timoj написа:
11 юни 2020, 10:34
Освен регистрация, трябва да си верифицираш акаунта, заредиш пари и направиш транзакция. На Фейсбук страницата на Huawei пък пише, че трябва и да споделиш screenshot, който показва инсталираното приложение..
Само това са изискванията според общите условия
1. Участник в Кампанията може да бъде всяко пълнолетно лице, което в периода на Kампанията свали приложение phyre oт Huawei AppGallery и се регистрира в него, както и всеки потребител на приложението phyre, който обнови версията на приложението с последната такава през Huawei AppGallery.

timoj
Регистриран: 07 апр 2020, 21:23

Мнение от timoj » 12 юни 2020, 11:27

Може би са си обновили условията:

IV. ПРАВО НА УЧАСТИЕ В КАМПАНИЯТА
1. Участник в Кампанията може да бъде всяко пълнолетно лице, което в периода на Kампанията свали приложение phyre oт Huawei AppGallery и се регистрира в него; както и всеки потребител на приложението phyre, който обнови версията на приложението с последната такава през Huawei AppGallery и има активност в приложението в периода на Кампанията поне веднъж (например за разплащане, паричен трансфер); както и потребителите, които са се регистрирали или са обновили с последна версия преди 10 юни и имат активност в приложението в периода на Кампанията поне веднъж.

Отговори