Изпълнителният директор на Mozilla напуска

Beчния
Регистриран: 09 юни 2011, 09:28

Изпълнителният директор на Mozilla напуска

Мнение от Beчния » 05 апр 2014, 12:19

(woo)
заради това че не подкрепяш обратните да се женят да те изритат, накъде върви този свят, Господ гледа... западния извратен свят става все по зле....(no):X(angry)

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Re: Изпълнителният директор на Mozilla напуска

Мнение от AVKansazov » 05 апр 2014, 15:39

А тука да не е по-добре?
Азис - 21-я [B]най-велик българин[/B] от 100! Това помниш ли го?
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Beчния
Регистриран: 09 юни 2011, 09:28

Мнение от Beчния » 05 апр 2014, 18:47

Тук поне мъже с мъже не се женят.

mkpetrov
Регистриран: 05 апр 2009, 18:46

Мнение от mkpetrov » 05 апр 2014, 18:52

И до там ще стигнем. ЕС не прощава. :)

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 05 апр 2014, 19:09

В България простотията винаги се е ценяла повече от добродетелите, като честност, достойнство, лоялност, коректност и т.н.т. Вече е модерно да си педеруга или кух чалгар!!!:D За съжаление обаче аз съм от старата генерация и не съм модерен.:D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+

stefanicio
Регистриран: 12 сеп 2012, 23:41

Мнение от stefanicio » 05 апр 2014, 19:35

Аз лично не съм против еднополовата любов или еднополовите бракове. Който каквото иска да си навира в задника, това си е негов проблем. Разбира се съм твърдо "ЗА" леко залитащите момичета, които нямат нищо против да поканят някоя приятелка в леглото на приятеля си :D
Та, който каквото иска, това да си прави, стига само това да не пречи и да не дразни останалите. Супер много ме дразнят обратните, които постоянно парадират със сексуалната си ориентация и в този ред на мисли ето един подходящ виц:

Сър Джон пита Джеймс:
- Джеймс, какъв е този шум на улицата?
- Гей-парад, сър.
- Какво искат, Джеймс?
- Еднополова любов, сър.
- А някой забранява ли им, Джеймс?
- Не, сър.
- Тогава защо вдигат толкова шум?
- Ами, педерастка им работа, сър...

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 05 апр 2014, 20:25

Кой какво и къде си пъхал насаме или с някого си е негова работа. Но еднополовите бракове са нещо друго. Не може да легализираш и натрапваш на показ в обществото нещо толкова сбъркано, неморално и неестествено. Ако си направят република на някой екзотичен остров - Розов остров, Содомигомория или както щат да го кръстят - там да си правят каквото искат, само без деца и подрастващи.

А Mozilla напоследък ми пада в очите. След някои идиотски промени, включително скриване на опцията за контрол на javascript и нехаенето за 12-годишни бъгове... сериозно се замислям да го махна като основен браузър.

Тод
Регистриран: 24 май 2008, 10:10

Мнение от Тод » 05 апр 2014, 20:36

Не подкрепяш гейовете = е..х те у педала...........:P
Без коментар

stefanicio
Регистриран: 12 сеп 2012, 23:41

Мнение от stefanicio » 05 апр 2014, 21:27

[Quote]Но еднополовите бракове са нещо друго. Не може да легализираш и натрапваш на показ в обществото нещо толкова сбъркано, неморално и неестествено.[/Quote]
Подкрепям мнението ти, но по малко по - различен начин. Основната причина за желанието на гей-обществото да се легализират еднополовите бракове е поради простата причина, че искат да се озакони официалното осиновяване на деца от еднополови двойки. Доводите им са, че те биха били прекрасно семейство за детето и биха го гледали много по - добре от (да си кажем честно) повече от половината нормални семейства от мъж и жена. Освен това, поне за сега, няма доказателства, че деца отгледани от еднополови семейства започват да изпитват сексуално влечение към същия пол. Това са доводите на гейовете и лесбийките. Дали са верни или не, не мога да коментирам, понеже нямам идея. Аз обаче гледам на нещата по друг начин. Поставям се на мястото на децата. Аз лично бих предпочел да израсна в бедно семейство в което родителите се карат за щяло и нещяло (разбирай нормално българско семейство), отколкото да съм дете на педали. Не мога да си представя дори какъв тормоз ще изпитва всяко дете в училище. Ще направят живота му ад. Уф, дълга и сложна тема е това, а няма нищо общо с естеството на форума. Спирам да пиша, че ако се отплесна ще напиша стена от текст :D

fintaraBG
Регистриран: 09 яну 2010, 00:45

Мнение от fintaraBG » 05 апр 2014, 22:00

Какво общо има (шеф на) софтуерна компания с ш---ните гей простотии??

Затова ги и мразя - защото се натрапват. :X

Отговори