iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

arakchiev
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Re: iPhone 11 Pro и iPhone 11 Pro Max имат тройна основна камера

Мнение от arakchiev » 11 сеп 2019, 10:27

Ако нямаше никакви други телефони наоколо и гледаме само екосистемата на Apple, то със сигурност новите модели са Уау. Сигурен съм, че ще работят страхотно дълго време. Проблемът обаче си остава същия - няма как да имаш Face ID и да го няма ноч-а. Или трябва механизъм или дизайна просто ще продължи да цикли и в следващата версия. Патова ситуация :/

Това с тия камери на гърба въобще не ми седи елегантно, не знам как са го допуснали дизайнерите. Ще видим наживо как е, но на пръв поглед е най-лошото възможно решение. Поне качеството на снимките със сигурност ще е супер :)

Потребителски аватар
chilko
Регистриран: 12 авг 2004, 21:10

Мнение от chilko » 11 сеп 2019, 10:44

През последните години Huawei успя най-често да осигури този ефект - с P20 Pro, Mate 20 Pro и P30 Pro.

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 11 сеп 2019, 11:09

Телефоните са екстра. Еволюция на модела от предходната година.
Явно Епъл прецениха че срока за замяна е 3 години и преминаха на такъв цикъл.
Просто ябълките и на 1 и на 2 години работят/снимат чудесно, та стимула за замяна е липсващ.

Замислям се за 11 Про, но има време.

Липсата или наличието на иновации ...
Предлагат най-бързия процесор, графичен ускорител, система за лицево разпознаване и вероятно др. Едни от най-добрите дисплеи, камери и т.н.
chilko написа:
11 сеп 2019, 10:44
През последните години Huawei успя най-често да осигури този ефект - с P20 Pro, Mate 20 Pro и P30 Pro.
Това е въпрос на гледна точка.
Уоу ефекта се изчерпва с шарените гръбчета и спорните оценки за добра камера.
Иначе дизайна на P20 Pro е копие на Ябълка Х, с една-две заемки от Самсунг Галакси S ... толкоз.
P30 Pro - редизайн на P20 Pro с предница от Essential PH-1.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 11 сеп 2019, 11:14

pretorianec написа:
11 сеп 2019, 10:13
Ванката написа:
11 сеп 2019, 08:17
Нещо го няма вече wow ефекта. Други години форумите пращяха от коментари след събитието, а сега тук таме някой да напише нещо. Дори най-големите фенове са критични.
Кажете ми само при коя марка го има “Wow” ефекта вече че нещо не се сещам? При Самсунг ли го има,при HUAWEI ли?!? Да не говоря че ако питате 99% от настояващите и мрънкащите за “иновации”(имам чувство понякога че 99% от използващите тази дума не знаят какво означава и е ползват защото звучи модерно...)дори не знаят какво очакват,искат,и визират под тази дума.
iPhone тази година са най-общо казано един добър ъпгрейд на миналогодишните си модели,като плюс е че явно няма да има цени нагоре тази година,а ще се запазят! Но за съжаление или не времето на “Wow” отдавна отмина за всички....
Не съм пропуснал нито едно тяхно събитие до сега. Дори, ако съм бил на работа го пусках на айпада, докато се занимавам с клиентите и се гледаше от всички. Снощи го изпуснах, защото пак бях на работа, но го нямаше и онова чувство като преди. iPhone 6S+ си го закупих точно след събитието за него. Гледах го притаил дъх, дори тогавашната ми приятелка, която не се интересуваше толкова от джаджите се загледа. Представянето беше уникално и завладяващо. Прекалено много голяма стана конкуренцията и всички се надпреварват да пускат брутални телефони, които по нищо не отстъпват на айфона. Да, който ползва тяхната екосистема на 100% ще си купи всеки следващ или през година модел - факт, но дори и тези хора отбелязват, че могат да си останат и с много по-старата версия. Говоря на базата на това, което се случва в обкръжението около мен. Хора с възможности, болни фенове на ябълка, а тази година само вдигаха рамене, като станеше на въпрос, дали биха си закупили новия айфон. Това е показателно, че конкуренцията, застоя в развитието, високите цени, както и уеднаквяването при всички уби Уау ефекта. Лично аз продължавам и ще продължавам и занапред да си ползвам марката нищо, че нямам айфон. ;)
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

maxito2
Регистриран: 17 юни 2008, 16:00

Мнение от maxito2 » 11 сеп 2019, 11:52

И отпред, и отзад изглежда ужасно.. Не разбирам защо някой би дал $1000 долара за подобен телефон..

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 11 сеп 2019, 12:04

maxito2 написа:
11 сеп 2019, 11:52
И отпред, и отзад изглежда ужасно.. Не разбирам защо някой би дал $1000 долара за подобен телефон..
Нали, после всички ги копират :lol:

kimy
Регистриран: 28 юли 2016, 02:26

Мнение от kimy » 11 сеп 2019, 12:08

Все още ползвам iPhone 6S Plus. Ще пропусна и тази година ъпгрейда.

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 11 сеп 2019, 12:21

Ванката написа:
11 сеп 2019, 11:14
pretorianec написа:
11 сеп 2019, 10:13
Ванката написа:
11 сеп 2019, 08:17
Нещо го няма вече wow ефекта. Други години форумите пращяха от коментари след събитието, а сега тук таме някой да напише нещо. Дори най-големите фенове са критични.
Кажете ми само при коя марка го има “Wow” ефекта вече че нещо не се сещам? При Самсунг ли го има,при HUAWEI ли?!? Да не говоря че ако питате 99% от настояващите и мрънкащите за “иновации”(имам чувство понякога че 99% от използващите тази дума не знаят какво означава и е ползват защото звучи модерно...)дори не знаят какво очакват,искат,и визират под тази дума.
iPhone тази година са най-общо казано един добър ъпгрейд на миналогодишните си модели,като плюс е че явно няма да има цени нагоре тази година,а ще се запазят! Но за съжаление или не времето на “Wow” отдавна отмина за всички....
Не съм пропуснал нито едно тяхно събитие до сега. Дори, ако съм бил на работа го пусках на айпада, докато се занимавам с клиентите и се гледаше от всички. Снощи го изпуснах, защото пак бях на работа, но го нямаше и онова чувство като преди. iPhone 6S+ си го закупих точно след събитието за него. Гледах го притаил дъх, дори тогавашната ми приятелка, която не се интересуваше толкова от джаджите се загледа. Представянето беше уникално и завладяващо. Прекалено много голяма стана конкуренцията и всички се надпреварват да пускат брутални телефони, които по нищо не отстъпват на айфона. Да, който ползва тяхната екосистема на 100% ще си купи всеки следващ или през година модел - факт, но дори и тези хора отбелязват, че могат да си останат и с много по-старата версия. Говоря на базата на това, което се случва в обкръжението около мен. Хора с възможности, болни фенове на ябълка, а тази година само вдигаха рамене, като станеше на въпрос, дали биха си закупили новия айфон. Това е показателно, че конкуренцията, застоя в развитието, високите цени, както и уеднаквяването при всички уби Уау ефекта. Лично аз продължавам и ще продължавам и занапред да си ползвам марката нищо, че нямам айфон. ;)
То мен ако питаш отдавана вече не е нужно да купуваш всяка година нов модел когато излезе(и тук далеч не говоря само за айфон) отдавна се обезмисли това упражнение,и си заслужава само ако имаш излишни пари(или си луд фен на дадена марка).
Колкото до самото представяне като шоу,и както беше направено,на мен ми хареса. Apple винаги са се справяли добре според мен там,и като мултимедия и като PR. Друг е въпроса,че новите джаджи не предлагат нищо кой знае какво,и няма как да се получи ефекта за който говорим тук!
Говорейки за кофти направени евенти,не знам дали си гледал представянето на HUAWEI P30 PRO,навремето когато говореше един китаец с някакъв брутален акцент :) Абсолютно нищо не му се разбираше човек...Гледах го в тубата,и отдолу в коментарите пускани в реално време го спукваха всички от майтапи,защото никой не го разбираше! С Apple такова нещо не съм виждал никога....

chasovnik
Регистриран: 07 юни 2017, 20:20

Мнение от chasovnik » 11 сеп 2019, 13:16

Ако си в щатите имаш оферта за замяна на стария си телефон с новия модел. Моят XS Max щеше да ми спести само 600$ от цената, която е същата като миналогодишната. В момента даже се замислям дали въобще им смисъл да го заменям с новия 11 про единствено заради камерата? След хвалба от Теленор за продажба на модела и при запитване в туитър за замяна ми отговориха твърдо "НиЕ" -разкешваш на 100%.
Поздрави!!!

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 11 сеп 2019, 13:39

Теленор нали имат ъпгрейд програма?

Мен ако питаш XS Max си е перфе отвсякъде и не е нужна замяна. Но, като се знам аз какъв съм, и как ъпгрейднах със S10+, със сигурност ще го грабна. :D
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB

Отговори