И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

wer_aac
Мнения: 1043
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от wer_aac » 01 май 2021, 15:05

Ако се говори с чужбина за бизнес и т.н си трябва минути. Но пък за разговори с близки и т.н всеки има телефон с предплатена карта от бг оператор и говори безплатно. Аз също говоря с хора в чужбина неограничено и реално международни почти не ми трябват.
Между другото все още има хора, които не знаят, че може да говориш напълно безплатно в чужбина с близките и те си взимат номера на сметка от държавата, в която са уж да говорят по-изгодно, но не знаят, че една предплатена им решава проблемите и то без месечни такси.

kroasan
Мнения: 4
Регистриран: 01 апр 2019, 17:34

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от kroasan » 01 май 2021, 18:24

arakchiev написа:
01 май 2021, 10:07
wer_aac написа:
01 май 2021, 09:47
Неограничените планове се продължават. Лошото обаче е, че под 30 лв вече няма планове или има ама с 2000мб-5000мб, което е нищо за цената. А бе направиха голям удар или подписваш на 35 лв или няма на какво друго да подпишеш. Просто си принуден.
Така си е, но пък сигурно от тяхна гледна точка това предоставя много повече стойност за потребителя - за 30тина лева Мтел дава пакет услуги, които иначе само те струват повече. На практика телефонията е безплатна и негораничена. Друг е въпроса дали всеки иска да гледа филми и спорт, да слуша музика, да чете вестник... :lol: Освен това с такъв план телефон за 700 лв струва 350 (Note 10 Pro визирам в случая), а и 30 лева не са това, което бяха преди 10 години. Според мен в момента пазара е супер - неограничен нет, смс и разговори + популярни услуги за по-добър живот :)

Къде е тоя тоя Ноут 10, щото аз не го намирам?

ivobel721
Мнения: 1178
Регистриран: 05 юни 2018, 17:37
Местоположение: София/Варна

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от ivobel721 » 01 май 2021, 18:26

Реално колко неудобно е да звъннеш по някоя VoIP услуга? Има много безплатни с end-to-end encryption, така че какъв би бил проблемът на повечето хора с роднини в чужбина да ползват такъв. Едва ли роднините в чужбина не могат да си позволят интернет с 40 kbps download и upload. Освен това международните разговори не са с много добро качество, ползват AMR-NB кодека, а онлайн платформите са fullband в повечето случаи. Аз дори с Виваком абонати, при разговори за повече от няколко минути, предпочитам онлайн платформа, защото иначе се чуваме много зле...

AgentOrange
Мнения: 146
Регистриран: 28 сеп 2012, 10:59

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от AgentOrange » 01 май 2021, 22:25

При прехвърляне на карта от друг оператор за колко лева месечен абонамент може да се подпише планът от през май?
Вчера ми го предложиха за 34.99 лв./месец общо в комбинация със сателитна ТВ със 100 канала, която не знам дали ми трябва. На вилата съм на Булсатком и не ми се занимава да сменям оборудване.

championsleague
Мнения: 25
Регистриран: 07 яну 2021, 09:19
Местоположение: Пловдив

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от championsleague » 01 май 2021, 22:36

Роуминг интернета са го резнали на 10 200 мб добре ,че подписах в началото на Април!
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

AgentOrange
Мнения: 146
Регистриран: 28 сеп 2012, 10:59

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от AgentOrange » 01 май 2021, 22:46

Да, прав си за нета в роуминг. Резнат е. Но въпреки това, планът изглежда бомба.

dimitrov68
Мнения: 145
Регистриран: 28 ное 2015, 12:22

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от dimitrov68 » 02 май 2021, 05:52

AgentOrange написа:
01 май 2021, 22:25
При прехвърляне на карта от друг оператор за колко лева месечен абонамент може да се подпише планът от през май?
Вчера ми го предложиха за 34.99 лв./месец общо в комбинация със сателитна ТВ със 100 канала, която не знам дали ми трябва. На вилата съм на Булсатком и не ми се занимава да сменям оборудване.
Преди 5 дни подписах с прехвърляне на 28 лв при онлайн плащане и имах и един БОБ номер,който прехвърлих на срочен.Тоест комбинация на 2 мобилни номера.

arakchiev
Мнения: 608
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от arakchiev » 02 май 2021, 09:32

kroasan написа:
01 май 2021, 18:24
arakchiev написа:
01 май 2021, 10:07
wer_aac написа:
01 май 2021, 09:47
Неограничените планове се продължават. Лошото обаче е, че под 30 лв вече няма планове или има ама с 2000мб-5000мб, което е нищо за цената. А бе направиха голям удар или подписваш на 35 лв или няма на какво друго да подпишеш. Просто си принуден.
Така си е, но пък сигурно от тяхна гледна точка това предоставя много повече стойност за потребителя - за 30тина лева Мтел дава пакет услуги, които иначе само те струват повече. На практика телефонията е безплатна и негораничена. Друг е въпроса дали всеки иска да гледа филми и спорт, да слуша музика, да чете вестник... :lol: Освен това с такъв план телефон за 700 лв струва 350 (Note 10 Pro визирам в случая), а и 30 лева не са това, което бяха преди 10 години. Според мен в момента пазара е супер - неограничен нет, смс и разговори + популярни услуги за по-добър живот :)

Къде е тоя тоя Ноут 10, щото аз не го намирам?
Засега в Теленор, но говоря по принцип, и мтел ще го пуснат тия дни.

https://www.telenor.bg/bg/private/devi ... 128gb-dual

kroasan
Мнения: 4
Регистриран: 01 апр 2019, 17:34

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от kroasan » 02 май 2021, 23:45

Във Виваком са осезаемо по-евтини устройствата в комбинация с техния план за 35 лева, но пък той е по-орязан от този на А1. Аз прехвърлих номер от Теленор към А1 и разписах на 35 лева. Дано не съм се прецакал и да е имало възможност за по-ниска цена. С плащане през приложението става 33 лева, което все пак ме устройва, защото при Теленор плащах 29 лева за 16ГБ и две дигитални, а тук взимам неограничен и 4 позиции за 4 лева отгоре. Подписах договора с А1 и веднага на следващия ден ми се обадиха Теленор да ми предложат “специална за мен оферта” от 32,99 лв. за неограничен интернет и минути. Попитах момичето каква е скоростта и колко дигитални позиции имам (50MB и 2 позиции) и ѝ споделих какво взимам за същите пари в А1 и че вече съм разписал договор, при което девойката направо заби и само измъмри много неуверно “Ми добре”. Казах ѝ че номера ми се прехвърля на 05.05 и да ми се обадят, ако могат да ми предложат същите условия за същите пари като при А1 и си пожелахме лек ден. Вече 3-ти не са го направили, така че приключихме взаимоотношения с тях. В момента е много тежко да си търговец или в отдел задържане на клиенти в Теленор. Ръцете им са завързани. Предполагам, че смъртта на собственика им също поражда проблеми на по-високите нива.

nmnikolov
Мнения: 1107
Регистриран: 19 ное 2008, 22:47

Re: И А1 има мобилен план с неограничени минути и мегабайти

Мнение от nmnikolov » 11 май 2021, 11:46

Може ли някой да каже сега последно за каква сума е успял да се пребори при пренос на номера от друг оператор? Намалиха ли ви цената от стандартно обявената? В офис ли се пазарихте?

Отговори