HTC с нов исторически спад на приходите

ipolit
Регистриран: 21 окт 2008, 12:12

HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от ipolit » 08 авг 2018, 10:47

Да вдигат още цените, ще компенсират. Народът умира от желание да си купи телефон със СД 635 за 800 кинта.

D0N4T3LL0
Регистриран: 13 мар 2015, 10:34

Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от D0N4T3LL0 » 08 авг 2018, 15:37

Щели да съкращават хора, то с икономии богат не се става. Има си я приказката "икномията е майка на мизерията". За мое огромно съжаление на HTC им е предначертан пътя :(.

RazzleDazzle
Регистриран: 03 фев 2018, 20:20

Мнение от RazzleDazzle » 08 авг 2018, 15:59

HTC кулминацията на:

1. "We've tried nothing and we're out of ideas"

2. "The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting a different result."

От къде започнаха и до къде стигнаха. Първия ми телефон беше Desire HD и все още работи ама копелетата още от тогава не си изпълняваха обещанията за ъпдейти и т.н.

djundi
Регистриран: 01 апр 2009, 14:37

Мнение от djundi » 08 авг 2018, 22:26

Да, нека им е заслужават си го. Дадох 950 лв за E 9 Plus и не получих никакъв ъпдейт. Нека от компанията познаят, кога ще си купя какъвто и да е техен продукт.... НИКОГА. Заслужават си съдбата, много си повярваха, сега да си сърбат по парата!

tutt50
Регистриран: 19 ное 2018, 22:29

Re: Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от tutt50 » 08 авг 2018, 23:29

Чакай сега- обвиняваш един труп който от поне 3 години е официално умрял, вмирисан и разложил се в това, че нямаш ъпдейти??? Като гледам не само тайванските лайна, а и ти си заслужаваш съдбата- само пълни идиоти им купуват боклуците в последните години.

djundi
Регистриран: 01 апр 2009, 14:37

Re: Re: Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от djundi » 09 авг 2018, 07:01

Няма какво да те чакам, всяка компания която произвежда телефони трябва да осигури обновяване на софтуера на флагман и те си. За мен не е проблем че не съм получил ъпдейт, проблема както всички виждаме е за тях. Аз, както и другите тук само изказвам мнеимето си по темата, което в моя случай е базирано на личен опит с брада. Когато купих апарата, той беше нов модел и съвсем нормално очаквах да се награди поне до Android 6,но това не се случи. По много форуми четох, че тази липса на поддръжка е разочарована потребителите на бранда. Дори им писах на официалния имекла за съпорт, отговориха ми че е плануван ъпдейт... Който така и не се появи на бял свят. За сравнение, купих си китаец, Ulefone Power 3, който до сега е получил 4 ъпдейт EMUI-я, и няма проблем апарат за 250 долара.... Така че, както сами виждаме няма гаранция, всичко зависи от това кой колко е сериозен към бизнеса си.

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Re: Re: Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от Ванката » 09 авг 2018, 07:23

[Quote]За сравнение, купих си китаец, Ulefone Power 3, който до сега е получил 4 ъпдейт EMUI-я, [/Quote]
Ами сравняваш кон с кокошка. Колко ъпдейта получи на основния андроид, не на лънчъра? А, колко още ще получиш е друг въпрос! Навремето HTC не си поддържаха въобще телефоните, но сега е различно. Флагманите си имат двегодишна поддръжка, като всички останали. Освен това не ми говорете за desire hd (към колегата под тебе)- беше първият ми андроид телефон след Симбиан от 5800 експрес мюзик. Такова голямо дърво беше, най-отвратителния телефон който съм притежавал и намразих марката за няколко години. Бъгав, рестартираше се, ходи на сервиз два пъти, накрая завърши строшен във фитнес залата където работя понеже ми беше писнало да се занимавам вече след година и нещо ползване. Така и не получи по-нова версия. По онова време си бях направил регистрация в андроид форума заради него, да следя дали ще благоволят да го поддържат. Уви, бяха само обещания и толкова. Днешните флагмани на марката са друго нещо. Освен, че не отстъпват по качество на другите, но компанията поправи грешката си за самата поддръжка, и сега са едни от първите, които получават най-нова версия на ОС!
Samsung Galaxy S9+ 64GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Buds

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Re: Re: Re: Re: Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от Боби13 » 09 авг 2018, 07:53

Потвърждавам, че особено флагманите, получават новите версии на Андроид преди Самсунг ;) И са страхотни телефони,които не отстъпват на други марки, винаги с иновация, която по-късно се прилага от другите ;) Просто главното е грешният мениджмънт и маркетинг ;)

scenic
Регистриран: 16 май 2007, 18:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от scenic » 09 авг 2018, 09:20

В тази насока, добра покупка ли ще е един U11 за 800 лева, нов, какво мислите??(blush)

Боби13
Регистриран: 02 яну 2007, 21:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HTC с нов исторически спад на приходите

Мнение от Боби13 » 09 авг 2018, 09:32

Да, добра е :)

Отговори