Google представи облачната геймърска услуга Stadia

tedick
Регистриран: 14 ное 2007, 10:04

Google представи облачната геймърска услуга Stadia

Мнение от tedick » 22 мар 2019, 10:23

Чакам с нетърпение, време беше да се промени модела на гейминг индустрията.

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Google представи облачната геймърска услуга Stadia

Мнение от tzincbg » 22 мар 2019, 13:01

Има верни неща, но много злобен анти - западен подтекст, абсолютно ненужен. Всъщност това са чудесни новини, все по-добър изкуствен интелект, все повече се облекчаваме от глупавите задачи и се развиваме по-бързо, научаваме все повече, дори изкуствения интелект на YouTube ще ни покаже кои са следващите видеа, с които ще се подготвим за следваща професия и то такива, които няма да са ни скучни.
Това, че едни държави на изток просто не могат да ги настигнат, не може да е повод за такава жлъч. Пък и не е чак толкова фатално, Китай наливат също много в ИИ, ще помагат с каквото могат.

muamamu1
Регистриран: 29 сеп 2013, 20:04

Мнение от muamamu1 » 22 мар 2019, 13:46

tzincbg написа:
22 мар 2019, 13:01
Има верни неща, но много злобен анти - западен подтекст, абсолютно ненужен. Всъщност това са чудесни новини, все по-добър изкуствен интелект, все повече се облекчаваме от глупавите задачи и се развиваме по-бързо, научаваме все повече, дори изкуствения интелект на YouTube ще ни покаже кои са следващите видеа, с които ще се подготвим за следваща професия и то такива, които няма да са ни скучни.
Това, че едни държави на изток просто не могат да ги настигнат, не може да е повод за такава жлъч. Пък и не е чак толкова фатално, Китай наливат също много в ИИ, ще помагат с каквото могат.
Да, прав си, комапнии като Google и страни като Щатите и Китай наливат страшни суми в ИИ, за да може на теб и на мен да ни е по-лесен живота. /s :D

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Мнение от tzincbg » 22 мар 2019, 14:45

То това е страничен ефект. И въпреки жестоките атомни бомби напр. днес не можем без атомната енергия. Тъй че всяко зло за добро.

muamamu1
Регистриран: 29 сеп 2013, 20:04

Мнение от muamamu1 » 22 мар 2019, 14:54

Иди го кажи на тези, върху които са хвърлени бомбите. Само че утре бомбите ще падат върху теб и мен, пък след това нека се хвалят хората колко по-удобно им е с ИИ. :)

board
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Мнение от board » 22 мар 2019, 17:10

На мен ми звучи страшно яко това нещо.
Сядам си пред телевизора хващам джойстика и почвам да играя без никаква друга нужна техника, излизам навън и мога да си продължа играта от всякъде на телефона, сядам на компютъра в офиса и в обедната почивка минавам още някое друго ниво. И навсякъде с графика, която никое от изброените устройства не може да възпроизведе. Еми какво по-хубаво :)

Но интересно ценова как ще е тази работа.

А това, че някакъв велик изкуствен интелект евентуално ще се обучава от моята игра, никак не ме притеснява. По-скоро ми звучи малко като теория на конспирациите.
Като цяло съм голям фен на услугите на Гугъл, ползвам много от тях и за сега нищо лошо не съм видял от тях.

Отговори