Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

tzincbg
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 05 юни 2019, 09:48

А за друга воип алтернатива vmobile - 7ст към мобилни, 2ст към домашни, вкл. 0700, безплатно към 0800(защото при някои воип услуги последните 2 вида номера се плащат солено, при булсатком повечето 0700/0800 не работят) . Но трябва да се регистрира на човек с адрес в голям български град, пращат договор за предплатена услуга по куриер.
Първата година трябва да се заплати стартов пакет за 15 лв, с включени 10 лв кредит, но от втората може да се зарежда по 5 ако е предимно за входящи.

Като нещо не успявам да си набера vmobile номера от А1, а от А1 към Булсат се плаща извън минутите, иначе за изходящи няма проблем с повечето номера.

danilov
Регистриран: 31 дек 2010, 15:19

Мнение от danilov » 05 юни 2019, 11:05

Само че приложението на булсат войс го няма никъде вече.

Потребителски аватар
Luke_Netwalker
Регистриран: 12 дек 2011, 13:30

Мнение от Luke_Netwalker » 05 юни 2019, 11:19

Само че приложението на булсат войс го няма никъде вече.
Нещо, което веднъж се е появило в нета, няма начин да изчезне напълно (закон за съхранение на информацията :D ).
bulsatcomvoice
bulsatcomvoicepremium

tzincbg

Мнение от tzincbg » 05 юни 2019, 11:53

Ако не дават нови акаунти, мисля, че има такива, които биха си дали стари акаунти.

borusiq
Регистриран: 13 ное 2007, 09:06

Мнение от borusiq » 05 юни 2019, 14:07

Гимнастиката ми се струва прекалено много, за да си заслужава:

1. Нелегални/подарени/прехвърлени акаунти.
2. Сваляне на архаично приложение от някаква съмнителна платформа.
3. Активиране на някакъв, изглежда промоционален пакет от 400 мин, което не знам как ще стане, ако не съм собственика на акаунта.

Преди беше много просто, когато можеш да ползваш VoIP при 1 ст. на минута към БГ мобилни, но вече се таксува по 15-23 ст. от повечето компании.
Fire is Faith

tzincbg

Мнение от tzincbg » 05 юни 2019, 20:45

Файловете винаги можеш да си ги провериш във вирустотал сайта. За акаунтите ако ти дадат име и парола за булсатком сайта защо да не си го плащаш... но си е разправия, да, едва ли много хора имат. То ако многохора имаха, нямаше да им излиза сметката и щеше да е спряло вече.
Има още няколко бг войп фирми, но са с малко по-високи цени.

Nik21
Регистриран: 25 дек 2018, 09:22

Мнение от Nik21 » 05 юни 2019, 21:58

tzincbg написа:
05 юни 2019, 20:45
За акаунтите ако ти дадат име и парола за булсатком сайта защо да не си го плащаш... но си е разправия, да, едва ли много хора имат. То ако многохора имаха, нямаше да им излиза сметката и щеше да е спряло вече.
Не сме много, но не сме и малко хората - аз например имам и ползвам Bulsatcom Voice от самото му начало, откакто се появи. 400 минути към всички за 90 стотинки на месец, какво му плащаш!

Потребителски аватар
Luke_Netwalker
Регистриран: 12 дек 2011, 13:30

Мнение от Luke_Netwalker » 05 юни 2019, 22:35

Гимнастиката ми се струва прекалено много, за да си заслужава
Ами като не си заслужава защо пълните темата със спам?
Сваляне на архаично приложение от някаква съмнителна платформа.
Нито приложението е архаично, нито платформата е съмнителна, ама простотията, както казва народа не ходи по гората … Преди да давате такива квалификации, направете си труда да прочетете темата (освен в този форум теми за Bulsatcom Voice има и в други форуми: dtv-bg, kaldata, androidbg).
Активиране на някакъв, изглежда промоционален пакет от 400 мин, което не знам как ще стане, ако не съм собственика на акаунта.
Пакета не е промоционален, а стартов. Има още два. Като не знаете, питайте:
042 937 200
szcc@bulsat.com
Преди беше много просто, когато можеш да ползваш VoIP при 1 ст. на минута към БГ мобилни, но вече се таксува по 15-23 ст. от повечето компании.
Съжалявам за остия тон, но войнстващата простотия все още ме вади от равновесие. BulsatcomVoice е най-качествения и евтин VoIP, който съм ползвал. А VoIP за 1 ст. на минута никога не е имало.

borusiq
Регистриран: 13 ное 2007, 09:06

Мнение от borusiq » 05 юни 2019, 23:09

Нападате ме...
1. Защото имам лично мнение?
2. Защото мислите, че съм "прост"?
3. Защото ползвам този форум?
4. Защото има и други евтини VoIP платформи (които за съжаление повече не предлагат евтини разговори към Бг мобилни)

Аз съм войнствен? Вие познавате ли ме изобщо, за да твърдите подобно нещо?
Карате ме да прочета дали въобще някога съм реагирал агресивно или предубедено и да Ви кажа честно в този случай не виждам какво по-различно бих могъл да кажа за услугата.

Не сте длъжни да се съгласите с мнението ми, нито аз с вашето и не виждам поводи нито да се караме, нито да се бием.
Fire is Faith

Потребителски аватар
Ванката
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Мнение от Ванката » 05 юни 2019, 23:24

Здравейте и извинявайте, че ви се намесвам в разговора, но не е ли по-лесно да ползвате вайбър аут, ако ви трябват минути в чужбина? Качеството през вайбър аут е отлично.
Samsung Galaxy S10+ PRISM SILVER 128GB
Samsung MicroSD 128GB EVO Plus UHS-I (U3)
Samsung Galaxy S9+ CORAL BLUE 64GB
GARMIN vivoactive 3

Отговори