Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Потребителски аватар
Luke_Netwalker
Мнения: 917
Регистриран: 12 дек 2011, 13:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от Luke_Netwalker » 20 юни 2017, 15:10

Не знам. Аз го ползвам само към национални оператори. Вчера забелязах, че 0 лв изчезна.

anchoanchev
Мнения: 51
Регистриран: 20 апр 2008, 09:41

Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от anchoanchev » 25 юни 2017, 12:05

Здравейте, днес имам проблем с гласовата услуга. При всяко набиране, независимо към какъв номер ми казва "Неразрешено избиране поради неплатена сметка" и спира разговора. Това и към номера за връзка с центъра им с клиенти :D
P.S. няма един месец за тест от уж три без такса и си иска сметка :D

Получих и отговор от онлайн поддръжката им (бързо отговарят).
[Quote]Услугата е в тестов период- явно е технически проблем, за който ще уведомим колегите. Ще подадем Вашите данни и надявам се проблемът да бъде разрешен в най-кратък срок- това би могло да се случи в утрешния ден. Извиняваме се за неудобството.[/Quote]

Потребителски аватар
Luke_Netwalker
Мнения: 917
Регистриран: 12 дек 2011, 13:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от Luke_Netwalker » 26 юни 2017, 15:35

[Quote]Имаше някой звънял в чужбина. И на него ли не му показва сметката вече?[/Quote]
Във връзка с промоции, които могат да се видят на сайта им са написали какви са условията на тримесечните тестови акаунти:
[Quote]Безплатна ползване за срок от 3 месеца, без обвързване.

Включени минути към мрежата на Булсатком НЕОГРАНИЧЕНИ

Включени минути към всички национални мрежи и към международни дестинации Зона I
1000
Включени SMS в мрежата на Булсатком НЕОГРАНИЧЕНИ

Услугата се използва посредством мобилното приложение Bulsatcom voice и смартфон с достъп до Интернет. Няма ограничиения относно доставчика на Интернет и ползването на Интернет през Wi-Fi. Приложението можете да изтеглите безплатно от Google Play или AppStore.
[/Quote]

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от Мilen » 26 юни 2017, 17:15

Погледнах статистиката в Гугъл Плей. Когато го инсталирах, бяха под 1000. Сега, за по-малко от месец- изтеглянията са над 5000 (yes)

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 04 юли 2017, 16:25

Нещо напоследък често дава "неразрешено избиране" и трябва да се превключи един -два пъти м/у мобилен нет и wifi или да се изключат и включат данните, при работещо приложение, за да тръгне.

Потребителски аватар
PoceH_BS
Мнения: 3405
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от PoceH_BS » 04 юли 2017, 17:43

После пак пиши, че не си "мизерник"... :D:D:D
Да те цитирам, че да не си помисли някой, че те обиждам:

[Quote]Автор: tzincbg
Дата: 04.07.2017 06:35

После съм бил едва ли не мизерник, че карам на VOIP и предплатени.[/Quote]
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от tzincbg » 04 юли 2017, 18:01

Мизерниците са операторите с грешки неволни,ама винаги нагоре в сметката и с опитите си да саботират булсатком - с тролене,преувеличаване на трудностите [quote] Сателитът e неизплатен и няма да излети. [/quote] и с възпрепятстването на нормалната свързаност.

bachev31
Мнения: 531
Регистриран: 12 мар 2015, 12:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от bachev31 » 04 юли 2017, 22:51

Хаха как пък веднъж тия оператори не се прецакаха та да напишат по ниска сметка а само покачват в грешката си?

Мilen
Мнения: 1939
Регистриран: 29 окт 2014, 14:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от Мilen » 04 юли 2017, 23:11

[Quote]Погледнах статистиката в Гугъл Плей. Когато го инсталирах, бяха под 1000. Сега, за по-малко от месец- изтеглянията са над 5000[/Quote]
Няма и 10 дни от предния ми пост и вече изтеглянията в Гугъл Плей показват- над 10 000. Много добре (yes)

labaling
Мнения: 496
Регистриран: 23 май 2014, 00:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Гласовата услуга на “Булсатком” ще стартира на 15 май

Мнение от labaling » 05 юли 2017, 03:43

Действително, сигурен съм, че покрай сателита другите услуги на този оператор ще се популяризират и ще бъдат развити - ако ще и от "немай къде". Ето тук е разликата с Макс. А и само по тона, с който Булсат говорят за държавата, помогнала ли е тя (с необходимостта за освобождаване на позиция за България сат-1) и т.н. трябва да ви подсказва достатъчно смятат ли да връщат честоти, да се отказват от каквото и да било и да правят мизерии :) - правни прецеденти, разгневени абонати и т.н.

Това не е Макс, за които КРС да пишат гневни прессъобщения как хитруват като циганчета и не плащат :) Само ако се огледате и сравните тона, отношението, направените или не отстъпки от двете страни, всичко ще ви се изясни :) Дали дадена услуга като телефония, LTE и оптичен интернет на Булсат имат бъдеще, колкото и да са мизерни понастоящем, а за някои - дори поносими.

Отговори