Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни


Потребителски аватар
NSWDG
Мнения: 754
Регистриран: 03 май 2004, 19:02

Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от NSWDG » 13 яну 2020, 14:01

Липсваше Apple Music. Със сигурност класацията щеше да има друг резултат. Най-малкото щеше да е пред Apple TV+
==================
MPXV3RX/A

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от board » 13 яну 2020, 14:15

Голям фен съм на стийминг услугите. От години изцяло слушам музика онлайн и вече съм забравил какво е mp3-ka. А вече и огромната част видео съдържането, което гледам е стийминиг.

Ползвам Spotify, YouTube Premium, Netflix, HBO Go... а в скоро време мисля да пробвам и Amazon Prime Video.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от Ванката » 13 яну 2020, 14:42

Аз съм на път да си поръчам от istyle Apple TV 4K, и събирам мнения. Абонаментът е 10 лева месечно, но първата година ми е безплатно, ако поръчам от там. Някой, който ползва може ли да драсне два реда, че съм буквално на клик разстояние. Много ми се гледа качествено 4К съдържание.
От години изцяло слушам музика онлайн и вече съм забравил какво е mp3-ka.
Аз все още не съм се откъснал напълно понеже имам много голям архив събиран с години. Около 15GB. Купих си Poweramp Unlocker и е красота тоя плеър честно казано. Ползвам също HBO GO и Spotify.
Samsung GALAXY S22 Ultra

Nistel
Мнения: 3616
Регистриран: 26 юли 2004, 01:14

Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от Nistel » 13 яну 2020, 15:35

Tidal - но я нямаше и не гласувах.

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от board » 13 яну 2020, 15:50

Ванката написа:
13 яну 2020, 14:42
Аз съм на път да си поръчам от istyle Apple TV 4K, и събирам мнения. Абонаментът е 10 лева месечно, но първата година ми е безплатно, ако поръчам от там. Някой, който ползва може ли да драсне два реда, че съм буквално на клик разстояние. Много ми се гледа качествено 4К съдържание.
До колкото разбрах, абонамента Apple TV+ ти дават достъп само до техни собствени продукции, които се броят на пръсти.
За други филми си плащаш.
Аз очаквам софтуерен ъпдейт на телевизора ми, с който да получи Apple Tv възможности и тогава сигурно ще пробвам услугата.
Ванката написа:
13 яну 2020, 14:42
Аз все още не съм се откъснал напълно понеже имам много голям архив събиран с години. Около 15GB. Купих си Poweramp Unlocker и е красота тоя плеър честно казано. Ползвам също HBO GO и Spotify.
Еми то хубаво имаш гигабайти, ама онлайн имаш достъп до терабайти... така че постепенно нещата си отиват на там.
И все пак едното от двете е легално ;)

Колкото и да е странно, ми е приятно да си плащам и получавам услуги като бял човек, след като мога да си го позволя. Нали преди години беше друго, ако примерно искаш слушаш X количество легална музика, трябваше да си купиш Y количество дискове. Тогава mp3-ката ти даваше удобство и спестяваше много пари. Но в момента удобството е в ползва на срийм услугите, а и струват по няколко лева на месец.

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от Ванката » 13 яну 2020, 16:23

Колкото и да е странно, ми е приятно да си плащам и получавам услуги като бял човек, след като мога да си го позволя. Нали преди години беше друго, ако примерно искаш слушаш X количество легална музика, трябваше да си купиш Y количество дискове. Тогава mp3-ката ти даваше удобство и спестяваше много пари. Но в момента удобството е в ползва на срийм услугите, а и струват по няколко лева на месец.
Аз също си плащам за всичко което ползвам и наистина ми е необходимо. Но няма как да си затрия песни събирани навремето и са ми по sd-картите. Сигурно звучи малко старомодно, но това е положението при мен. Между другото поръчах си Apple TV 4K за 449 лева 64GB. Доколкото разбрах при активацията, ще получа достъп и до мобилното приложение за iPad-а. Филмите вървят около 20 лева, а новите по 23 лева, а под наем са около 10 лева.
Samsung GALAXY S22 Ultra

mishobehar
Мнения: 1527
Регистриран: 30 апр 2007, 15:06

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от mishobehar » 13 яну 2020, 16:56

Nistel написа:
13 яну 2020, 15:35
Tidal - но я нямаше и не гласувах.
Признавам си, не се сетих изобщо за него :(

wer_aac
Мнения: 1043
Регистриран: 23 юни 2013, 20:08

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от wer_aac » 13 яну 2020, 17:10

Аз пък за музика ползвам Xplore music на А1, защото ми е безплатно. Ако трябва да плащам спотифай. Но от анкетата се вижда, че хората нямат пари 60% нищо не ползват.

Потребителски аватар
npet
Мнения: 1409
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Re: Ето кои са най-популярните платени услуги за стрийминг на видео сред читателите ни

Мнение от npet » 13 яну 2020, 17:45

-
Последна промяна от npet на 16 юли 2020, 15:49, променено общо 1 път.
-

Отговори