Да си купя ли iPhone 11 Pro / Pro Max?

Legolaself01
Регистриран: 16 май 2018, 17:28

Re: Да си купя ли iPhone 11 Pro / Pro Max?

Мнение от Legolaself01 » 10 окт 2019, 20:04

pretorianec написа:
10 окт 2019, 17:48
Legolaself01 написа:
10 окт 2019, 14:22
cosera написа:
10 окт 2019, 14:10

Напротив има. :mrgreen:
Много сте зле. :lol:
И то меко казано.
Добре, че тук трият истината.
Навсякъде другаде ги осмиват и им се подиграват.
Прочети малко във Фейсбук и Тубата.
Ужас,каква конспирация само....И ти като един истински борец за истината не се отказваш! От едната страна те трият-от другата пълниш, и така до победата!!!
Пиша само когато споменават моето име.
Ако не беше дрънкал простотии по-долу, напълно излишно, щях да подмина темата.
Ако беше и малко по-прозорлив, щеше да усетиш сарказма на Виктор, той ви се подиграва.
Ще спите ли спокойно ако напиша, че айфоните не са боклуци?

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 10 окт 2019, 21:16

Legolaself01 написа:
10 окт 2019, 20:04
pretorianec написа:
10 окт 2019, 17:48
Legolaself01 написа:
10 окт 2019, 14:22

И то меко казано.
Добре, че тук трият истината.
Навсякъде другаде ги осмиват и им се подиграват.
Прочети малко във Фейсбук и Тубата.
Ужас,каква конспирация само....И ти като един истински борец за истината не се отказваш! От едната страна те трият-от другата пълниш, и така до победата!!!
Пиша само когато споменават моето име.
Ако не беше дрънкал простотии по-долу, напълно излишно, щях да подмина темата.
Ако беше и малко по-прозорлив, щеше да усетиш сарказма на Виктор, той ви се подиграва.
Ще спите ли спокойно ако напиша, че айфоните не са боклуци?
1.Преди да пишеш кой всъщност дрънка простотии е хубаво да прочетеш заглавието на темата! Е,прочете ли го? Хайде сега след като си го направил ми отговори на въпроса ти кой iPhone точно ще си купиш? В редицата ти мнения ти доста ясно изразяваш негативизма си от тази марка и продукт при това не само в тази тема,а във всяка една засягаща каквото и да е свързано с продукти на Apple.
В крайна сметка какво излиза? Човек който мрази Apple и техните продукти(или най-малко изпитва силен негативизъм към тях)коментира като обсебен и спами всяка тема свързана с тях!
Не казва нищо по-темата(освен колко са смотани продуктите им,и колко са заблудени тези които ги купуват)с две думи нищо градивно от което някой да научи нещо което ни ли помогнало или обогатило по-някакъв начин!
Та да питам пак-кой говори простотии? Щото аз не хода да “акам” в темата на Самсунг или който и да е Андроид телефон нали? Или пък да обяснявам на аудиторията тук колко са заблудени купувайки едно или друго?

2.Относно Виктор: Не знаех че си негов говорител или PR,или нещо от сорта? Предполагам че ако той има нещо за казваме ще го каже и сам,и едва ли има нужда ти да го представляваш нали?

3.Относно моят спокоен сън: Спя си прекрасно,и ако си мислиш че нечие мнение за марка мобилен телефон и екосистема може да ме изкара от релси-дълбоко грешиш! Ако имах проблеми със съня си,всеки път когато някой като теб ми обяснява колко съм “заблуден” избирайки дадена марка-сигурно щях да съм умрял от преумора причинена от тотална липса на сън! Но не би....
И един въпрос ако ми разрешиш:Ти ще спиш ли спокойно тази вечер ако аз ти кажа че iPhone са пълни боклуци?

4.Цялото това “акане” във всяка една тема за iPhone, което правиш ми прилича на това сякаш си търсиш някой да ти обърне някакъв вид внимание(дори да е с отрицателна величина).
Това ми показва че явно изпитваш и имаш някакъв дефицит който запълваш провокирайки този или онзи тук с идея някой да се закачи и да ти стане “шоуто” след каоето да се включат още един два образа като теб,да допълнят картинката!

Един съвет-намери си занимание някакво! Примерно може да си вземеш куче(може ако е женско да го кръстиш Siri)или си хвани приятелка нещо(или приятел-не знам може да си “под дъгата”)само гледай обаче да не е с iPhone че ще ви отиде връзката!
Живота е много пъстър и хубав-излез от форума и го виж! И току виж се окаже че спре да ти пука кой какво ползва,и да нямаш нужда от това да даваш определения на кого и да е било!
И това последното което ще ти кажа вече в този форум...

Бъди здрав!

Spikul
Регистриран: 23 ное 2014, 12:17

Мнение от Spikul » 10 окт 2019, 21:29

pretorianec написа:
10 окт 2019, 21:16

1.Преди да пишеш кой всъщност дрънка простотии е хубаво да прочетеш заглавието на темата! Е,прочете ли го? Хайде сега след като си го направил ми отговори на въпроса ти кой iPhone точно ще си купиш? В редицата ти мнения ти доста ясно изразяваш негативизма си от тази марка и продукт при това не само в тази тема,а във всяка една засягаща каквото и да е свързано с продукти на Apple.
В крайна сметка какво излиза? Човек който мрази Apple и техните продукти(или най-малко изпитва силен негативизъм към тях)коментира като обсебен и спами всяка тема свързана с тях!
Не казва нищо по-темата(освен колко са смотани продуктите им,и колко са заблудени тези които ги купуват)с две думи нищо градивно от което някой да научи нещо което ни ли помогнало или обогатило по-някакъв начин!
Та да питам пак-кой говори простотии? Щото аз не хода да “акам” в темата на Самсунг или който и да е Андроид телефон нали? Или пък да обяснявам на аудиторията тук колко са заблудени купувайки едно или друго?

2.Относно Виктор: Не знаех че си негов говорител или PR,или нещо от сорта? Предполагам че ако той има нещо за казваме ще го каже и сам,и едва ли има нужда ти да го представляваш нали?

3.Относно моят спокоен сън: Спя си прекрасно,и ако си мислиш че нечие мнение за марка мобилен телефон и екосистема може да ме изкара от релси-дълбоко грешиш! Ако имах проблеми със съня си,всеки път когато някой като теб ми обяснява колко съм “заблуден” избирайки дадена марка-сигурно щях да съм умрял от преумора причинена от тотална липса на сън! Но не би....
И един въпрос ако ми разрешиш:Ти ще спиш ли спокойно тази вечер ако аз ти кажа че iPhone са пълни боклуци?

4.Цялото това “акане” във всяка една тема за iPhone, което правиш ми прилича на това сякаш си търсиш някой да ти обърне някакъв вид внимание(дори да е с отрицателна величина).
Това ми показва че явно изпитваш и имаш някакъв дефицит който запълваш провокирайки този или онзи тук с идея някой да се закачи и да ти стане “шоуто” след каоето да се включат още един два образа като теб,да допълнят картинката!

Един съвет-намери си занимание някакво! Примерно може да си вземеш куче(може ако е женско да го кръстиш Siri)или си хвани приятелка нещо(или приятел-не знам може да си “под дъгата”)само гледай обаче да не е с iPhone че ще ви отиде връзката!
Живота е много пъстър и хубав-излез от форума и го виж! И току виж се окаже че спре да ти пука кой какво ползва,и да нямаш нужда от това да даваш определения на кого и да е било!

Бъди здрав!
Един съвет и от мен. Безсмислено е да се занимаваш с него. Той не може да напише повече от едно мнение без да обижда по най-каруцарския начин. А най-гротескното е, че се мисли за европеец, много умен и носител на Нобеловата награда по физика.
Иначе и аз не харесвах айфоните, но обмислям закупуването на такъв, като колебанията ми относно Note 10 изчезнаха, точно заради такива фенове на марката като него, която между другото харесвам. Не ми пречи да пробвам с една обикновена 11-ка.
А на пролет ако S11 има наистина 108 МР сензор, ще взема веднага и такъв. Обичам прогреса и не си позволявам да хейтя сляпо и уважавам труда и иновациите на всяка една марка.

pretorianec
Регистриран: 06 юли 2007, 16:11

Мнение от pretorianec » 10 окт 2019, 21:46

Spikul написа:
10 окт 2019, 21:29
pretorianec написа:
10 окт 2019, 21:16

Бъди здрав!
Един съвет и от мен. Безсмислено е да се занимаваш с него. Той не може да напише повече от едно мнение без да обижда по най-каруцарския начин. А най-гротескното е, че се мисли за европеец, много умен и носител на Нобеловата награда по физика.
Иначе и аз не харесвах айфоните, но обмислям закупуването на такъв, като колебанията ми относно Note 10 изчезнаха, точно заради такива фенове на марката като него, която между другото харесвам. Не ми пречи да пробвам с една обикновена 11-ка.
А на пролет ако S11 има наистина 108 МР сензор, ще взема веднага и такъв. Обичам прогреса и не си позволявам да хейтя сляпо и уважавам труда и иновациите на всяка една марка.
Аз казах,повече няма да му обръщам внимание защото аз също не виждам смисъл, да му наливам “вода в мелницата” която никога няма да спре.
Мисля че ще останеш доволен от 11-ката....А за Самсунг-правят много добри телефони(едни от най-добрите с Андроид) с невероятен дизайн и добри параметри.
Дано S11 да е достоен ъпдейт на тазгодишните модели! Note 10 plus за мен е прекрасен телефон!

Victormihov
Регистриран: 09 юни 2012, 10:10

Мнение от Victormihov » 10 окт 2019, 23:52

Нямаше сърказъм в мнението ми, Айфона наистина си остава най-гладко работещата машинка, но не е тайна, че му липсват функции.
Като торенти, стари игри, мирор направо към тв-то, айтунс и тн.
Ползвам Айфони от 2007 и винаги съм бил с тях, реших да ги изоставя като взема Ноута- ДА СТРАХОТНА машинка, но не е за мен.
Ще видим.
Няма място за хейт, и двете системи са суперски, все едно да питаш кое е по-вкусно краставица или домат.
На един му харесва едно, на друг друго.
Гладката и мазната работа си изисква жертви и това е функционалност.
Андроида е бъкан със функции, но липсва гладкоста при работа.
Няма перфектно, виж, ако отворят iOS още, може и да стане работата, но поживеем- увидим.
Колкото до цената на Айфона скъп е ДА, но нека никой не се бърка в банковите ни сметки.
Samsung Note 10+

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 10 окт 2019, 23:54

Те точно за това не "отварят" iOS за да не стане мазало....

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Victormihov
Регистриран: 09 юни 2012, 10:10

Мнение от Victormihov » 11 окт 2019, 00:06

Абе и аз така мисля.
Как е Макса като размер?
Хванах го в магазина, изгуби ми се в ръцете:)
Samsung Note 10+

kanar
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Мнение от kanar » 11 окт 2019, 08:39

На мен ми е ок. Макар ,че Х ми беше по удобен за работа с една ръка.

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

gog88
Регистриран: 27 яну 2006, 08:24

Мнение от gog88 » 11 окт 2019, 11:45

Victormihov написа:
11 окт 2019, 00:06
Абе и аз така мисля.
Как е Макса като размер?
Хванах го в магазина, изгуби ми се в ръцете:)
Вкъщи имам XS max и 11 pro max, и въпреки че разликата е само 20-тина грама се усеща. Още от миналата година XS max ми идва леко неудобен, година по-късно не се променя усещането ми и за 11 pro max. Лично на мен физическите размери на Х ми допадаха най-много.
Apple iPhone 11 pro max
Apple iPhone XS max
Apple Watch Series 4 44mm
Apple AirPods
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835-10.5",LTE, Black

npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05

Мнение от npet » 11 окт 2019, 13:19

Victormihov написа:
10 окт 2019, 23:52
Нямаше сърказъм в мнението ми, Айфона наистина си остава най-гладко работещата машинка, но не е тайна, че му липсват функции.
Като торенти, стари игри, мирор направо към тв-то, айтунс и тн.
Торенти - Леголас ги е свалял на айфон уж.
За мирор, Епъл се ползва AirPlay - т.е. телевизора/дисплея трябва да го поддържа. Иначе трябва да ползваш рисивър/донгъл (почват от 20$) или Епъл ТВ.
Айтюнс си е екстра - допълнителни инструменти за телефона. Тук не виждам какво може да е ограничението или липсата.

Отговори