Apple трябва да се срамува от тези реклами

papu4ara
Регистриран: 29 авг 2009, 20:46

Apple трябва да се срамува от тези реклами

Мнение от papu4ara » 28 юли 2012, 21:21

Идеални са даже за затъпяваща нация, като тяхната ;)

Nistel
Регистриран: 26 юли 2004, 01:14

Re: Apple трябва да се срамува от тези реклами

Мнение от Nistel » 28 юли 2012, 22:50

Все сте писали пристрастни новини и сте хейтили по Apple при всяка възможност ама тая новина минава всякакви граници. Кой ви ги избира новинарите все едно гледам СКАТ. Без значение дали рекламите стават или не как може това да е новина, което сте написали. Да е коментар към новината за новите реклами разбирам ама така говори за все по-ниското ниво на този сайт.

Какъв нов дизайн какви 5 лева като допускате анонимници да пишат такива новини. Поне да си беше написал името или прякора отдолу ама така е в жълтите издания.

vladovn
Регистриран: 24 окт 2005, 21:47

Мнение от vladovn » 28 юли 2012, 23:46

След като прочетох заглавието отворих новината само да видя дали има линк.
Друго не ми се коментира, доста под нивото ми е (а то не е високо :D).

AVKansazov
Регистриран: 22 сеп 2010, 14:10

Мнение от AVKansazov » 29 юли 2012, 00:25

Ми вземете двамата с кейчо да си направите един сайт(вече му предложих веднъж).
Там спокойно ще си публикувате само безпристрастни новини за любовта на живота ви и никой няма да ви пречи и да ви се бърка.:P
Като е скапан сайта какво търсите в него?
Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Huawei MediaPad M5 Lite 8.0 + Xiaomi MiBox 3 8.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro

Sage
Регистриран: 30 авг 2004, 18:43

Мнение от Sage » 29 юли 2012, 00:43

Много интересно. Сайтът става лош само в критичните за Apple публикации. Защо ли никой не се сети да каже, че сайтът е калпав, тенденциозен и хейтърски в темата към тази статия:
http://www.mobilebulgaria.com/forum/403085/15/1/0/моделът-на-android-е-предпоставка-за-пиратстване-на-приложения-и-софту

Hitreca Hitrecov
Регистриран: 25 окт 2011, 13:01

Мнение от Hitreca Hitrecov » 29 юли 2012, 00:43

apple го зове и него "кризата",ама не икономическата,а творческата!!!Андроид is the best

berserk
Регистриран: 02 юни 2008, 19:43

Мнение от berserk » 29 юли 2012, 00:49

потресаващо...мале колко се смях...няма толкова тъпи реклами, даже жалки(макар че ако таргет аудиторията е сащ може би са точно в десетката). тоя дето ги е одобрил и пуснал в ефир трябва да се уволни на секундата :D:D:D

Beчния
Регистриран: 09 юни 2011, 09:28

Мнение от Beчния » 29 юли 2012, 02:01

(woo):S:X немога да повярвам че има такива реклами а този с окачения айфон сигурно си ляга с него и става с него и си говорят със сори двамата нон стоп, много са жалки наистина, не случайно продажбите им се сринаха доста последните месеци на айфона, надявам се догодина да се сринат още повече че вече никой да не им обръща внимание.(whistle):D:P;)

keyone
Регистриран: 13 юни 2005, 18:18

Мнение от keyone » 29 юли 2012, 02:37

Първо, няма да коментирам заглавието, както и няколкото мнения, написани от тотални неграмотници. Второ, съгалсен съм със Sage, но според мен това идва от там, че новинарския екип, какъвто и да е, се опитва да балансира напрежението във форума чрез негативни реплки, а не чрез добри новини. Пълна глупост. Никой от известните сайтове не си позволява да напише такава новина, а някакви непознати от една забутна държава решили да се правят на велики. Смешна работа.

@Sage, мисля, че в новината, която си посочил ти, заглавието идва повече като цитат. И все пак, смешно е да пишеш такива глупости, съгалсен съм.

@Бургазлията, ако Самсунг не бяха обърнали внимание на айФоун-а, мислиш ли, че сега щеше да го има любимия ти телефон? Щеше, ама след още 10 години.

vYv
Регистриран: 03 май 2011, 23:23

Мнение от vYv » 29 юли 2012, 09:13

Въпреки, че първата реклама ми допадна като комедия, заглавието не е подходящо.

Отговори