Apple представи серията iPhone 12 с 5G възможности

scenic
Регистриран: 16 май 2007, 18:59

Apple представи серията iPhone 12 с 5G възможности

Мнение от scenic » 13 окт 2020, 21:02

Всичко ново, само кошмарните ноч-ове старите....))))
Pixel 4, iPhone SE 2020

Потребителски аватар
toshvel
Регистриран: 19 апр 2020, 11:31

Re: Apple представи серията iPhone 12 с 5G възможности

Мнение от toshvel » 13 окт 2020, 21:28

Абсолютна гавра- iPhone се превърна в ненужно скъпа орязана професионална камера........

monster789
Регистриран: 19 ное 2017, 10:18

Мнение от monster789 » 13 окт 2020, 21:47

Изглежда и инвеститорите не харесаха новите продукти на Епъл, сутринта акциите им бяха тръгнали нагоре, сега рязко тръгнаха надолу и продължават да падат...

criminall
Регистриран: 05 сеп 2007, 01:56

Мнение от criminall » 13 окт 2020, 22:15

Тази година без зарядно и слушалки. А догодина без кутия - телефона ще идва в найлонче. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Кефи ме как ейпъл се гаврят с феновете си и въпреки всичко пак балъчетата ще купуват айфони. :mrgreen: ей тва е положението - да дадеш 3 бона за телефон и накрая да не ти дадат зарядно дори. Муахаххаха :D

radko89
Регистриран: 30 авг 2008, 21:42
Контакти:

Мнение от radko89 » 13 окт 2020, 22:25

criminall написа:
13 окт 2020, 22:15
Тази година без зарядно и слушалки. А догодина без кутия - телефона ще идва в найлонче. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Кефи ме как ейпъл се гаврят с феновете си и въпреки всичко пак балъчетата ще купуват айфони. :mrgreen: ей тва е положението - да дадеш 3 бона за телефон и накрая да не ти дадат зарядно дори. Муахаххаха :D
Това ли е единственото нещо, за което да се хванеш тая година за да се утешаваш, че няма да си купиш айфон :lol:

criminall
Регистриран: 05 сеп 2007, 01:56

Мнение от criminall » 13 окт 2020, 22:33

radko89 написа:
13 окт 2020, 22:25

Това ли е единственото нещо, за което да се хванеш тая година за да се утешаваш, че няма да си купиш айфон :lol:
Ахахахах момчее.. За разлика от тебе аз съм имал айфон. Ден след като го пуснаха в магазините - айфон 4. Една от големите ми грешки в живота. :mrgreen:

Явно това е "единственото нещо". Важното е, че ти си ОК с това да те гаврят. :mrgreen:

arakchiev
Регистриран: 01 мар 2014, 11:45

Мнение от arakchiev » 13 окт 2020, 22:35

Претоплена манджа. Пак ще продадат адски много бройки в САЩ, но за технофенове това е твърде близо до подигравка. Колко години вече с еднакъв дизайн и нищо интересно? :evil:

Потребителски аватар
npet
Регистриран: 07 фев 2014, 12:05
Контакти:

Мнение от npet » 13 окт 2020, 23:24

Бива. Даже са добре.
-

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Мнение от sladyrko » 13 окт 2020, 23:24

criminall написа:
13 окт 2020, 22:33
radko89 написа:
13 окт 2020, 22:25

Ахахахах момчее.. За разлика от тебе аз съм имал айфон. Ден след като го пуснаха в магазините - айфон 4. Една от големите ми грешки в живота. :mrgreen:

Явно това е "единственото нещо". Важното е, че ти си ОК с това да те гаврят. :mrgreen:
От Айфон 4 насам, колко неща се промениха...
А когато имаше Айфон 4 беше най-добрия телефон на пазара. Андроидите по него време бяха неизползвами от толкова много лаг и проблеми.
Аз също го имах като излезе, страхотен телефон беше.

Относно, че бил същия ала бала - какво значение има? На хората не им пука. На мен не ми пука. Аз не търся промяна в дизайна, аз търся промяна в работата на телефона и най-вече камерата. Интересува ме дали е най-добрата на пазара и това, че е най - надеждна. Снимаш ли, знаеш, че снимката или видеото ще е на ниво.

Всяка година едни и същи тролчета повтарят същото и всяка година тези се скъсват от продажби и са на 1-во място.

Относно цената и за мен е супер преувеличена, но имаш избор.

Аз лично преди няма и седмица си взех SE 2020 и съм съпер доволен. С преподписване на договора ми излезе 630лв. Продадах си стар телефон и избих пари от него, така, че новия ми излезе дори по-евтин. А и за мен беше задължително да има скенер за пръстов отпечатък и това беше единствената опция с модерния хардуеър.

Мислех да мина на Андроид (Галакси ФЕН едишъна), като видях как е положението с Ексиноса който ни набутват, за разлика от хубавия чип за "по-важните" държави се отказах. Естествено щях тогава да запазя стария си Айфон, че без Айфон не ми се остава, ако трябва да съм честен. Но ФЕН-а ми изглеждаше супер като цена и това което предлага за нея, като за тест на Андроид след няколко година при iOS. Но както казах, като видях каква гавра си прави Самсунг с българския пазар и други където предлага този смотан чип... Нямаше начин да набутам дори и 100лв.

Това е хубавото на Апъл - всичко вътре е едно и също независимо от модела, само камерата е разлина и то не толкова, много да е голяма загуба при по-евтиния модел.

И другото - поддръжка. Моя iPhone 6S получи iOS 14, може да проверите на колко години телефон е, няма да се учудя, ако получи и iOS 15...

За разлика от Американците, тука не всеки може да си позволи новия модел всяка година. Там връщаш стар телефон, приспадат ти $500, тука връщаш стар телефон в Теленор да речем, оценяват ти го на 50лв, а сам можеш да го продадеш за 300лв в сайтовете за обяви...

Така, че да знаеш, че поне 4 - 5 години, ако решиш да не сменяш телефона, ще можеш да го ползваш с последния софтуер си е супер оферта.

И всички модели получават ъпдейт по едно и също време. Не като при Андроида - По държава, по модел и т.н. и стой та чакай...

Кучетата лаят, кервана си върви, както се казва.
Последна промяна от sladyrko на 13 окт 2020, 23:30, променено общо 2 пъти.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Отговори