Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Потребителски аватар
PoceH_BS
Регистриран: 02 сеп 2014, 08:05

Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 14 дек 2018, 18:18

Тази педо... така де, псевдо компания трябва да си плати с ЛИХВИТЕ за периода когато е нарушавала патентите! Хората отдавна са го казали, не копай гроб... ама тази издънка на ФАЩ дълго време се изживяваше като патентен ТРОЛ, време е да си сърба последствията от собствената си неадекватна политика!
Coolpad Cool1 dual / Custom ROM.

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от sladyrko » 14 дек 2018, 19:07

На този Бана му изтече и пак нападна всички статии за Apple. Като го няма него, дори не се коментират. "Педо", "ФАЩ"... Сложете му един много дълъг бан, явно този няма да се оправи, той е толкова в друга вселена, че връщането е най-вероятно невъзможно.
Смятай колко е зле работата. И се мисли милия за оригинален с тези "ФАЩ" глупости. :D

Точно като маймуните в зоопарка - ти ги гледаш и им се присмиваш, те си мислят, че са ти интересни и оригинални, и продължават да си правят маймуджалъците... И с него работата е такава. :|
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 14 дек 2018, 23:17

Истината БОЛИ както винаги, налЕ?! :D:D:D

sladyrko
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от sladyrko » 15 дек 2018, 01:17

Ако болеше, щеше да се замислиш "Брей наистина, толкова ли съм зле? Виждам тема за Apple и като най-големия трол влизам и почвам да троля. Никой не ми е искал мнението, когато съм го изказвал преди хорате ме нападат, че тролвам..." И щеше малко да се промениш.

Както казах, ти си като маймуните в зоопарка - знаеш си твоята, нищо, че другите ти се присмиват за маймуджалъците. :)

Нищо лично, време е да се усетиш малко. До колкото знам си 50 годишен човек - да говориш така и да се държиш така е отвратително. Не харесваш нещо - ОК. Но на човек му писва да ти чете едни и същите глупости.
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от velnsl » 15 дек 2018, 07:21

[Quote]Истината БОЛИ както винаги, налЕ?! [/Quote]
След този пост мислех да напиша същото. Абсолютно същото.

[Quote]", "ФАЩ"... Сложете му един много дълъг бан, явно този няма да се оправи[/Quote]

Дай да сложив един дълъг БАН и на оФцете, дето само повтарят, че Епъл са най-великите и не приемат чуждо мнение. Хората, които когато Епъл ги лиши от нещо примерно като жак за слушалки почват да драскат, че не им трябват и продължават с тяхната си мантра.

Росен иска просто да отвори малко очите на четящите, ама оФцете не го възприемат. Нищо лично против никого.

А Сладурко ти като видя поредната тема на Росен за Епъл, защо не подмина, ами вле и дори писа?
Странна работа! Уж знаеш долу-горе за какво ще става дума, пък се вреш.

За едни ще е хвърляне на л@Йн@ по любимата им компания(чийто телефони от догодина ще се купуват с човешки органи), за други още една истина за Епъл, която другите премълчават.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от Вито » 15 дек 2018, 07:40

Аз айфон няма да си купя никога, но ми писна от простотиите на роско! Отварял ми бил очите... (no)
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

velnsl
Регистриран: 30 сеп 2007, 00:08

Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от velnsl » 15 дек 2018, 07:51

[Quote]Отварял ми бил очите[/Quote]
Не съм забелязал да принадлежиш към посочената група.
Може изказът му да е доста краен, ама пише истини.
Странно ми е - антифеновете му му пишат в темата. Гаден, неприяте, досаден, сложете му БАН, а ме четете темите.
На който не му харесва подминава.

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 07:57

@сладкиша - а ти както винаги го обръщаш на лични нападки за да замажеш вмирисаното положение на л'бимата си компания, ако поне малко се усещаше, шеше да спреш да си Матросов на амбразурата, ама на, продължаваш да бълваш глупости и лични нападки вместо да напишеш нещо по темата.

@[B]velnsl[/B] - Благодаря за подкрепата, но няма да те разберат и ще започнат и теб да нападат, само защото разбираш и подкрепяш това което пиша, без значение ти какво ще напишеш. За съжаление стадото е така.

Потребителски аватар
Вито
Регистриран: 09 яну 2008, 01:07

Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от Вито » 15 дек 2018, 08:05

Това са коментари към новината, не тема на роско! Но той толкова много и навсякъде плюе, че чак мислите, че всички теми в тоя форум са пуснати от този велик капацитет на 21 век! Той по твоята логика що не спре да влиза в темите за айфона???! Или е някъв просветител?! Хората които са си купили айфон няма да променят никога мнението си за него на базата на постоянното росково тролене!!!

[Quote]За съжаление стадото е така[/Quote]
Роско, за съжаление ти си овчарят на другото стадо.
HUAWEI Mate 10 Pro Blue
LG G4 Black, Red & Brown Leather
NOKIA 808 PureView Black

Потребителски аватар
PoceH_BS

Re: Re: Re: Re: Re: Apple планира ъпдейт на iPhone в отговор на забраната за продажба в Китай

Мнение от PoceH_BS » 15 дек 2018, 08:09

За съжаление и ти като сладкиша пишеш само лични нападки и нищо по темата.

Отговори